SPECIJALNA ANTITERORISTICKA JEDINICA....... MOLIM VAS POMOZITE

Prvo, ne bih da trolujem, ako tako izgleda to je zbog mog temperamenta, a ne iz namere :)
kapiram da ste vi ovde uglavnom kako se to kaže, entuzijasti i pristalice ;) pa ne želim da uvredim bilo koga, ali bih da se dodam jedno pitanje na ovo.

Kako bi neko ko prati te teme ocenio ulogu SAJ prilikom hapšenja Miloševića 2001 mislim, i u Meljaku 2003, tj. ubistvo Luković/Spasojević.

Naravno ne mislim politički ugao, nego prosto kako su se oni tamo pokazali kao "specijalna" jedinica. Pošto složićete se mnogo su važniji ti slučajevi od likvidacije nekog duševnog bolesnika. Osim toga ti slučajevi su bliže onome što bi trebao da bude njihov posao.

otkad se hladnokrvna likvidacija smatra nekom uspešnom akcijom (naravno ukoliko nije urađena na "neprijateljskom terenu" sa malim angažovanim snagama)?

ta akcija tj. ubistvo Lukovića i Spasojevića je pre mrlja nego uspešna akcija.... (naravno ukoliko su tu "akciju" uopšte i izveli pripadnici navedenih jedinica...
 
Znaci simpatizeri i ljudi koje zanima nesto o SAJ ne treba da dolaze ovde? Ko je to odredio?
Koliko ja znam, nije pozeljno da pripadnici specijalnih jedinica piskaraju po forumima, tako da je mala verovatnoca da ce se neki od njih pojaviti ovde. Naravno ima i takvih, ali niko nema pravo da tera bilo koga odavde ako se ta osoba normalno ponasa.
A Snajpermen je bas normalan momak.
 
Poslednja izmena:
Koliko ja znam, nije pozeljno da pripadnici specijalnih jedinica piskaraju po forumima, tako da je mala verovatnoca da ce se neki od njih pojaviti ovde. Naravno ima i takvih, ali niko nema pravo da tera bilo koga odavde ako se ta osoba normalno ponasa.
A Snajpermen je bas normalan momak.

Cudno,ja,kao izuzetan poznavalac zakona i Pravila sluzbe,ne znam za taj podatak.Mozda bi trebalo da procitam jos 1000 puta sve one papire.

Niko nikoga ne tera.Niti jedna,jedina rec ovde nije izgovorena sa ciljem da se taj momak otera i omalovazi,ali njegove reakcije su,ponekad,malo ne umerene.Molio bih gazelu da mi skrene paznju na deo posta koji je "drzare" napisao,a koji "tera" clana foruma.

Gazela,jesi li psiholog ili psihijatar?
 
otkad se hladnokrvna likvidacija smatra nekom uspešnom akcijom (naravno ukoliko nije urađena na "neprijateljskom terenu" sa malim angažovanim snagama)?

ta akcija tj. ubistvo Lukovića i Spasojevića je pre mrlja nego uspešna akcija.... (naravno ukoliko su tu "akciju" uopšte i izveli pripadnici navedenih jedinica...

jedino kada bi znali kakva su naredjenja imali, mogli bi da kazemo da li je akcija uspesna ili ne
 
SAJ svoje kandidate trazi u Sremskoj kamenici,nekada su ih uzimali direktno iz skole,a sada se prati njihov rad i onda se regrutuju.Mislim da od nekih 500 pocetnih kandidata,njih 3-4 samo zavrse kurs.Selekcioni kurs i obuka traju 1 godinu a tek posle 3 godine new SAJ ima pravo da stupi u A-tim i obavlja AT zadatke..Do tada moze biti samo posmatrac i delom ucestvovati u akcijama ali ne kao jurisnik-assault.
SAJ ti je u Batajnici,naselje 13.maj(ili bese 15).Onaj uski putic,ima pored i kasarna,vojni objekat neki.

e zoro
 
Дана 6. маја 2009. године у 17,00 часова на Аеродрому "Никола Тесла" одржаће се показна вежби припадника специјалних јединица МУП-а Републике Србије.

Обуку наших јединица је организовала француска антитерористичка јединица РАИД, која ће заједно са припадницима Жандармерије, САЈ-а и ПТЈ-а, сутра извести део вежбе - отмица ваздухоплова, на београдском аеродрому.


Вежби присуствују и припадници специјалних јединица Хрватске, Босне и Херцеговине, Црне Горе и Бугарске.
 
LJUDI JA SE IZVINJAVAM PUNO,ALI TREBA MI POMOC,OCU U ZANDARMERIJU,E SAD OVAKO JEL ZNA NAKO KAD JE KONKURS I STA MI JE POTREBNO DA UDJEM TAMO,BIO SAM U GARDI U VOJSCI TO MI JE SVE I SPREMAM SE VEC 4 MESECA E SAD,NEKO KAZE MORAS U POLICIJI BITI NEKO KAZE NE, PA DAJ VISE MI RAZJASNITE UBI SE RASPITIVAJUCI SE A SVI NESTO KRIJU,MOLIM VAS DA MI JAVITE ZNACI USLOVE I KAD JE TAJ KONKURS I DO KOLIKO GODINA STAROSTI MORA SE BITI,HVALA U NAPRED
 

Back
Top