SPC u RH ponovo huska i prijeti

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
zvezdini navijaci su ocekivali nakakvu reakciju policije tamo sto im je bio i cilj a sto ovi nisu adekvatno reagovali ko im je kriv ali cestitka zvezdi jer treba imati muda pa to uraditi u hrvatskoj.naravno niko ne ocekuje od lokalnog naroda da se suprotstavi jer bi to bila ludost protiv zvezdinih huligana.pretpostavljam da ce slicno uraditi i hrvatski navijaci kad dodju u srbiju.samo treba imati muda .a kakva bi bila reakcija ne znam.u manjim mestima mislim isto kao u vukovaru.osim toga u repertoaru navijaca se i ocekuju takve parole pa niko i ne obraca paznju na to ali da je doslo do nekog ugrozavanja bezbednosti i slicno mislim da bi bilo svasta.

ма треба пажљиво прочитати текст.Неколико хиљада навијача ето тек онако дошло у Вуковар без повода да узвикује пароле вероватно 2 000 људи а нека мањина око 1999 навијача је узвикнула УБИЈ СРБИНА . Онај један се загрцнуо од пива па није узвикнуо
ништа.

добро :arrow:Ајмо сад мало обитељски доживљај Томсоновог концерта из угла невиног хрватског дечачића од 6 година које је начинило тек своје прве глазбене кораке научивши своје прве стихове невине дечје хрватске дечје песме који гласе;

Томсон:!:

Јасеновац и Градишка стара
то је кућа максових месара
 
Ako Hrvatska jednog dana prizna Kosovo to će da učini zbog jasno izražene želje da uđe u EU, a ne zbog ljubavi prema Albancima ili mržnje prema Srbima.
Koji ĐAVO tera jednog sveštenika da izjavljuje takve stvari? On se iz Hrvatske brine o Kosovu, jako pametno. Evo, koliko su takve izjave štetne lepo može da se vidi i na ovoj temi. Pogledajte gde zabrazdismo. Crkva neka vodi brigu o pitanjima večnog, a zemaljske stvari nek prepusti političarima.

ајмо сад мало озбиљно

Колику тежину имају речи које је изговорио православни свештеник у Католичкој Хрватској:?:претпостављам да је тај исти свештеник рекао нешто поводом рушења куће
која је главни доказ за процес"селотејп" на суђењу неком ујки,да то не би ни објавили,а сигурно би добио "оправдане домовинске" батине
 
Nemam osjećaj krivice jer nisam ,kao ni većina vojnika s obje strane ,napravio ni jedno sranje.Ali ako hoćeš reći da JNA nije ubijala stare i nemoćne,ranjenike i zarobljenke i žene i djecu..Pa ti onda i dalje misli tako.Samo je Vukovar popio više projektila nego cijela pokojna SAO Krajina.Pregledaj fotografije isnimljeni materijal pa ocijeni sam.A Ovčara je samo jedna od pronađenih masovnih grobnica.Npr Vaganac gdje je Garava potukla sve do jednog Hrvata koji je ostao u selu(prosječna starost 70 godina.A eto ako ste u pravu zašto vam svi okreću leđa?I oni koji suosjećaju s vašim problemima se osjećaju nepoželjnim a doživljavam vas i kao totalno isključive.Nije bilo ni crno ni bijelo nego kao i uvjek nešto između.Zašto više ni Slovenci ni Hrvati ni Bošnjaci ni Albanci,niti Crnogorci ni Makedonija ne žele biti s vama u zajedničkoj državi?Mi smo svi u kur.. a vi ste za sve u pravu.
 
Neka se Hrvatska ne meša u unutrašnje stvari Srbije, pa neće biti ni izjava sveštenika niti reakcije bilo koga iz Srbije.

разлог је

http://www.vidovdan.org/article995.html

а свештеник није запасао пиштољ као Срећко Перић
или позвао на мобилизацију.А и чисто сумњам да је све то тачно што пише:roll:
 
ајмо сад мало озбиљно

Колику тежину имају речи које је изговорио православни свештеник у Католичкој Хрватској:?:претпостављам да је тај исти свештеник рекао нешто поводом рушења куће
која је главни доказ за процес"селотејп" на суђењу неком ујки,да то не би ни објавили,а сигурно би добио "оправдане домовинске" батине

Znaš kako se kaže: ćutanje je zlato.
 
Nemam osjećaj krivice jer nisam ,kao ni većina vojnika s obje strane ,napravio ni jedno sranje.Ali ako hoćeš reći da JNA nije ubijala stare i nemoćne,ranjenike i zarobljenke i žene i djecu..Pa ti onda i dalje misli tako.

ЈНА није била у стању да уради ништа ако хоћемо да будемо искрени.Једино је убила саму себе.Јер је била један од три кловнова постојања СФРЈ.А то што су се после неки организовали,то је више домен патриотизма код нас или домољубља код вас.Не тврдим да није било ратних профитера и са једне и са друге стране као и ратних злочина .Проблем код нас је био што смо били неорганизовани ,а како нас је Слоба организовао свака му част.А ви сте нашли моћне савезнике на западу,:arrow:као и Ватикан :heart: и то је то.
 
Neka se Hrvatska ne meša u unutrašnje stvari Srbije, pa neće biti ni izjava sveštenika niti reakcije bilo koga iz Srbije.

sad si me doista naljutio s tvojim preseravanjima...
(izvinjavam se ostalim citaocima na izrazu)
tko se mijesa u "unutarnje" stvari Srbije...?
kad, gdje i kako...dokaz i cinjenice...nemas ih
i sad obratno...
u Srbiji djeluje tkz. vlada tkz. rsk, koja se financira i iz budzeta drzave Srbije
najjaca stranka u Srbiji ima u svom programu ponovu okupaciju 1/3 RH
gomile neofasistickih grupa po srbiji nesmetano zazivaju rat u Hrvatskoj
onaj vas glupak u UN, umjesto da prica o Kosovu on palamaudi o drustvenim stanovima u RH (a sto je vec davno presudom u strasburgu rijeseno)
itd.itd....
i ti meni onda pricas o krsenju medunarodnog prava i o mjesanju RH u unutrasnje stvari Srbije?
ma otpusi :mrgreen:
a to popa bi sama SPC trebala sutnuti, naravno ako ne dijeli njegovo misljenje, a ocito da je, jer se nije oglasila...
 
Значи тако Срби треба да живе у Хрватској , ћути и трпи.

Макар смо се око тога усагласили.
Netrebaju šutjeti i nitko to od njih i ne traži.Sjede u Saboru i vladi sklopili u koalicijski sporazum sa HDZ-om. Imaju obrte i firme,škole na vlastitom jeziku ostvaruju i sa nama djele i dobro i loše.
 
sad si me doista naljutio s tvojim preseravanjima...
(izvinjavam se ostalim citaocima na izrazu)
tko se mijesa u "unutarnje" stvari Srbije...?
kad, gdje i kako...dokaz i cinjenice...nemas ih
i sad obratno...
u Srbiji djeluje tkz. vlada tkz. rsk, koja se financira i iz budzeta drzave Srbije
najjaca stranka u Srbiji ima u svom programu ponovu okupaciju 1/3 RH
gomile neofasistickih grupa po srbiji nesmetano zazivaju rat u Hrvatskoj
onaj vas glupak u UN, umjesto da prica o Kosovu on palamaudi o drustvenim stanovima u RH (a sto je vec davno presudom u strasburgu rijeseno)
itd.itd....
i ti meni onda pricas o krsenju medunarodnog prava i o mjesanju RH u unutrasnje stvari Srbije?
ma otpusi :mrgreen:
a to popa bi sama SPC trebala sutnuti, naravno ako ne dijeli njegovo misljenje, a ocito da je, jer se nije oglasila...
Potpisujem neće biti sreće dok Srbi iz RH ne budu svoja prava tražili u Zagrebu i od Zagreba.Svwe ostalo su preseravanja.
 
Znaš čitavu 91 bio sam na fronti s lovačkim karabinom.A osim karabina vbilo je i nešto AP-ovki,2 minobacača od 82 1 hispano20/3 i nekoliko zolja i stingera.Toliko o pomoći izvana.

а ја мислио онај серијал о распаду Југе-пљуге на Б92 и Мартину Шпегељу и осталима(оружје из Мађарске,лука у Далмацији) да је све измишљотина.:think:
Мислим да није тако :spam:
За тебе не знам ,да не бих постављао неке линкове у "операцији олуји" лепо се виде на зенгама и осталим бојовницима, на пример аутоматске пушке хеклер-кох као и неки РБови новијег датума.А има доста униформа и аустријске и немачке војске НАТО стандард производње из 1989 .На оном снимку јединице "Црне мамбе" ХВО где брутално убијају
ненаоружане српске цивиле(нећу да поставим линк због одвратности јер знам да знаш о чему пишем)види се да буквално сви имају нове кевлар шлемове, као и аутоматско наоружање.А и да се приметити да су штофне и кројеви на униформама равни.Из тога се да закључити да су униформе старе највише 10 до 30 дана:ok::rtfm:
 
а ја мислио онај серијал о распаду Југе-пљуге на Б92 и Мартину Шпегељу и осталима(оружје из Мађарске,лука у Далмацији) да је све измишљотина.:think:
Мислим да није тако :spam:
За тебе не знам ,да не бих постављао неке линкове у "операцији олуји" лепо се виде на зенгама и осталим бојовницима, на пример аутоматске пушке хеклер-кох као и неки РБови новијег датума.А има доста униформа и аустријске и немачке војске НАТО стандард производње из 1989 .На оном снимку јединице "Црне мамбе" ХВО где брутално убијају
ненаоружане српске цивиле(нећу да поставим линк због одвратности јер знам да знаш о чему пишем)види се да буквално сви имају нове кевлар шлемове, као и аутоматско наоружање.А и да се приметити да су штофне и кројеви на униформама равни.Из тога се да закључити да су униформе старе највише 10 до 30 дана:ok::rtfm:

Slažem se za sve što si rekao osim onog linka jer ga nisam vidio pa ne znam o čemu pričaš.Ali rat je bio gotov 92 stabilizacijom fronte jer smo tada dovoljno ojačali a i nakupovali svega što nam je trebalo.No do oslobađanja vojarni u Bjelovaru i Varaždinu 100% je bilo kako sam ti rekao.No JNA je i mala i koristila i zrakoplove i tankove i herlikoptere a ono što smo imali u mojoj postrojbi bilo je još gore u HV-u i ZNG-u.Dio onoga što su nosili na ramemnima do 92 je bila samo reklama,vjerovao ili ne dobar dio toga je bio neispravan a nešto smo odnjeli iz muzeja pa je samo stajalo na vidljivom mjestu.Nakon priznanja došlo je štošta a nešto smo i proizvodili sami.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top