SPAS ZA SEZONU Poruka Srbima: Dođite, nećemo vas uhititi

Ja se vec nekoliko godina kanim otici u Hrvatsku, i imam veliku zelju da je posjetim, pa opet nekako svake godine zavrsim u Crnoj Gori, kazu da su Hrvati dosta skupi, te mi CG dodje isplativija ...Bosanci masovno idu u Neum ili Hrvatsku, manji broj njih u CG, dok je vecina Srba letuje u Crnoj Gori ... Tu je i dijaspora ... Ne mislim da im toliko lose ide ...
 
Ja se vec nekoliko godina kanim otici u Hrvatsku, i imam veliku zelju da je posjetim, pa opet nekako svake godine zavrsim u Crnoj Gori, kazu da su Hrvati dosta skupi, te mi CG dodje isplativija ...Bosanci masovno idu u Neum ili Hrvatsku, manji broj njih u CG, dok je vecina Srba letuje u Crnoj Gori ... Tu je i dijaspora ... Ne mislim da im toliko lose ide ...

mislim da su turisti iz bosna i srbija kap u moru hrvatskog turizma
od 11 miliona turista srba je bilo oko 50 000
 
reklamiralo se na sve strane, pa i u srbiji. izgleda da se isplatilo. grčka lani u minusu 20 % od turizma hrvati 3 %:hvala:

дакле бивчи премијер (и још понеки туристички радници) лаже!!!!!!


Знао сам, откуд један премијер (и туристички радници) да зна какво је било стање у туризму..............праве информације се могу наћи само код рватских форумаша!!!!
:hahaha:
 
:manikir:

image001.jpg
 

Back
Top