СОЛАНА:ПОМОЋ ПРОЕВРОПСКИМ СНАГАМА

ljudi ovoliko mesanja u izborni proces u Srbiji od strane pojedinaca iz EU mislim da se ne desava ni u centralnoafrickim republikama
. Ej bree znaci ta bagra opusteno dolazi u nas grad da nam diktira kakvu cemo vladu da sastavimo i ko ce sa kim da ide i ko ce sta da radi. Pa ako cemo tu stoku europejsku da slusamo daj da ukinemo onda skroz izbore pa nek nam oni postavljaju svoje namesnike po Srbiji.
-------------------------

Beograd -- Predsednik Evropske narodne partije Vilfred Martens će pokušati da ubedi Vojislava Koštunicu da ostane privržen putu Srbije u EU.

Martens će danas doputovati u Beograd u pokušaju da vođu Demokratske stranke Srbije ubedi da nikako ne ide u izbornu ili vladajuću koaliciju sa Srpskom radikalnom strankom. Martens je rekao da Evropska narodna partija, koja okuplja evropske stranke desnog centra, veruje da Koštunica i njegov DSS mogu da ostanu privrženi evropskim vrednostima i cilju pridruživanja Srbije Evropskoj uniji.

------------------




EU ZA ONE KOJI ĆE PRIZNATI KOSOVO

BEOGRAD - Srpska radikalna stranka ocenila je juče da visoki predstavnik EU za spoljnu politiku Havijer Solana pokušava da obezbedi pobedu na izborima onim političkim snagama u Srbiji koje će priznati jednostrano proglašenu nezavisnost Kosova i Metohije.

„Izjava Havijera Solane u kojoj on podržava političke snage u Srbiji koje se bore protiv Tomislava Nikolića i SRS, na najbolji način potvrđuje činjenicu da oni koji otimaju Kosovo i Metohiju od Srbije, oni koji su oslobodili svih optužbi Ramuša Haradinaja, danas pokušavaju na svaki način da obezbede pobedu na izborima onima u Srbiji koji će priznati nezavisno Kosovo i raditi na daljem uništavanju Srbije“, navodi u saopštenju SRS.
 
Ja te opominjem po ko zna koji put da govoriš u svoje ime kad kažeš antisrpska, jer ti si protiv Srbije čim plačeš za SCG. Ja sam 21. maja u rodnom Danilovgradu glasao za nezavisnu Srbiju. Šta si ti, jado moj, učinio za to da Srbija postane nezavisna. Pusti ljude da se sami izjasne šta su. Nemate više Jugoslaviju, nemojte nikoga da silujete.

Kuba i Severna Koreja (kad se kaže Koreja misli se na Južnu Koreju ili normalnu Koreju) bi nas bombardovale da su mogle, ili još gore uvele bi nam njihov standard kad bi mogle.

Adlof Hitler je istorijska ličnost i trenutno me uopšte ne zanima.
 
Ja te opominjem po ko zna koji put da govoriš u svoje ime kad kažeš antisrpska, jer ti si protiv Srbije čim plačeš za SCG. Ja sam 21. maja u rodnom Danilovgradu glasao za nezavisnu Srbiju. Šta si ti, jado moj, učinio za to da Srbija postane nezavisna. Pusti ljude da se sami izjasne šta su. Nemate više Jugoslaviju, nemojte nikoga da silujete.

Kuba i Severna Koreja (kad se kaže Koreja misli se na Južnu Koreju ili normalnu Koreju) bi nas bombardovale da su mogle, ili još gore uvele bi nam njihov standard kad bi mogle.

Adlof Hitler je istorijska ličnost i trenutno me uopšte ne zanima.

Ево овако да поставимо ствари. Јасно нам је зашто ти одобраваш Соланину подршку. Један једини разлог је за то, а тај је да си гласао на референдуму да ЦГ буде независна. Ако си, твоје право и имаш право да изражаваш своје мишљење управо на изборима.

Оно што теби не иде у прилог јесте што је тај исти Хавијер Солана одговоран директно за бомбардовање Србије 1999. године, као и све жртве које су настале тим бомбардовањем. Да не помињемо колико је ту било деце.

У одсуству, Хавијер Солана осуђен беше на 20 година затвора. Сад подржао ДС и европске снаге. Ау!!! Ала ту смрди.
 

Back
Top