ŠOKANTNO: gde žive grinje

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ovo gmizhe po meni trenutno
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ovo je previshe informacija za mene :(
jest da sam ubravo jela budj, tj gorgonzolu
ali ovo je toooo much

a od glave je sve pochelo, samo osetim kako mi iskachu te poing, poing svuda po telu.....aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!

dzizs i kapci me svrbe

odoh do apoteke po pressing :(
this is so depresing
 
Betty:
ej, meni stvarno krivo zbog reindog...ako nas ne zayebava.

cheshem se kao kuche sa gomilom buva, moji online dr rekoshe alergiska reakcija, a ko zna na shta

rekoshe mi chak da je moguce i od garerobe koju nisam dugo nosila
savet na kraju sezone oprati/izvetriti svu garderobu koju necete nositi u narednom periodu jer se u istoj skupljaju neke diskasting gljivice , fuj bre:|

fungus & grinjos party

em sam pila juche neshto na bazi pchelinjeg mlecha, em sam obukla neki jumper koji nisam mesecima nosila :? damn !
 

Prilozi

  • chelo (a nisam ga drpala).jpg
    chelo (a nisam ga drpala).jpg
    19,3 KB · Pregleda: 7
  • rame sinoc.jpg
    rame sinoc.jpg
    12,3 KB · Pregleda: 5
  • vrat danas.jpg
    vrat danas.jpg
    16 KB · Pregleda: 4
  • Copy of rush 017.jpg
    Copy of rush 017.jpg
    9,8 KB · Pregleda: 6
  • vrat sad.jpg
    vrat sad.jpg
    12,1 KB · Pregleda: 4
Idi bre rein :(
Da li si išla kod lekara
tih alergija ima pun ****, pojave se iznenada :evil: na mleko, sastojka u hrani (možda supe C) mislim, otkud znaš čime su im namestili aromu. Poslednji put kad sam bila kod zubara, meni se osula cela strana lica od anestezije, znači sledeći put na šifo ebote :tresući se od straha smajli:
 
Do ovog trenutka drzao sam neke forumase i forumasice za velike poznavaoce svega i svacega!Prosto me je bilo sram da pisem pored njih! Posto su ovo kaldrmaska deca vecinom:)salim se,sigurno im je nepoznato da je KRPELJ,koji je odomacen kod ovaca,koji prelazi i na ostale domace zivitinjekucice,macke,goveda,takodje grinja.Naravno najveca,i jedna od retko vidljivih grinja.Takodje postoje grinje koje se koriste u proizvodnji sireva,kao preradjivaci.A takodje postoje grinje koje unistavaju opasne bolesti na zitaricama,tako da ih vec u nekim zemljama Evrope I Americi koriste umesto pesticida,herbicida i ostalih otrova.!Toliko samo da se zna.:)
 
@raidog,obavezno kod lekara,jer su alergijske reakcije vrlo opasne.Ja sam u srednjoj skoli imala 2 puta i drugi put zamalo da odem kod cika Pere.Nemoj da se zezas s tim i sto je najvaznije moras da postis.Jedi samo baren krompir,pirinac,keks i polako svaki dan uvodi jednu po jednu namirnicu,jer moze da se desi da ti se alergija iskomplikuje i da najednom postanes alergicna na nesto na sta pre alergije nisi bila.Pazi,jer ako crvenilo pocne da se siri moze slucajno da ti krene otok jezika ili jednjaka i to je jako opasno jer moze da dovede do gusenja.Zato pravac lekar da ti da injekciju sinopena,i urbazon ako pocnes nedaj Boze da se gusis.Mi ti drzimo fige da bude neki mladi doca,a ti da nam obavezno isprices detalje.
 

Slične teme


Back
Top