Sofia vs Viktoria

zendeli

Elita
Moderator
Poruka
17.311
Kako smo od toga da je ovo lijepo


FB_IMG_1713115668130.jpg

došli do toga da je ovo lijepo
victoria-beckham-stylewandel-22.jpg
 
Na njoj jedino šta valja je on. :mrgreen:
Poštujem da je za nekog ona super. Meni je premrsava. Sa 5 do 10 kg gore bila bi top.
Ne znam da li bi to nesto promenilo.
Meni ona nije mnogo lepa, mada nije ruzna zena, ali mi nije lepotica kao Sofia, koja stvarno ima neobicnu lepotu. Ne znam koliko joj je lice proporcionalno (po onom zlatnom preseku), ali to sto „odudara“ joj odlicno stoji.
Dok mi je Viktorija nekako obicna.
Ali i to je stvar ukusa.
 
Kako smo od toga da je ovo lijepo


Pogledajte prilog 1531078

došli do toga da je ovo lijepo
Pogledajte prilog 1531079

Ko je to dosao do toga?
Zar nije lepota u oku posmatraca, odnosno svakog od nas individualno?
Kako moze neko da ti nametne sta je lepo, kada je to iskljucivo tvoje licno, unutrasnje vidjenje/shvatanje/dozivljaj necega ili nekoga?

Ne kapiram to optuzivanje medija i ko zna cega oko nametanja nekih standarda. Okej, ako smo klinci do 20 godina, ali neko ko ima 30+ a dozvoljava da mu mediji odredjuju sta je lepo, je, najblaze receno, upitne zrelosti.
 
Ko je to dosao do toga?
Zar nije lepota u oku posmatraca, odnosno svakog od nas individualno?
Kako moze neko da ti nametne sta je lepo, kada je to iskljucivo tvoje licno, unutrasnje vidjenje/shvatanje/dozivljaj necega ili nekoga?

Ne kapiram to optuzivanje medija i ko zna cega oko nametanja nekih standarda. Okej, ako smo klinci do 20 godina, ali neko ko ima 30+ a dozvoljava da mu mediji odredjuju sta je lepo, je, najblaze receno, upitne zrelosti.
Nigdje ja nisam medije ni pomenula. Samo sam pitala kako se došlo od Sofije do Viktorije. Obe važe za lijepe žene.
 

Back
Top