Snoshaj Efendija VS. Don't Break The Oath

koga volite???

  • ... Efendija

  • Don't Break ...


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
storm cloud:
Симпатичнији су ми сурови реалисти, него патетични ликови.

Mi "pateticni likovi" se mnogo lakse nosimo sa tom surovom realnoscu i mnogo je lakse prevazilazimo nego oni koji znaju samo tu realnu stranu zivota.
Bas zato ja imam mnogo vise zivotnog iskustva nego mnogi moji vrsnjaci upravo zato sto sam radio stvari onako kako sam ih zamisljao, nisam se oslanjao previse na tu realnost koja je na svakom koraku nudila samo kompromise.

@Demon, zaboravio sam bivsu zenu, a jos me niko nije ubedio da Princeze ne postoje.
Svaka zena je necija Princeza, samo je pitanje da li je on ume prepoznati ili u njoj i dalje vidi samo "svoju devojku ili suprugu."
 
heheheh... snošaj e. nije lik, on je frustracija.

Nekada sam sam i ja mislila da DBTO mnogo priča svašta suludo napadao me je po forumu, ne sećam se više zašto, ali je jednom prilikom kada sam ja videla (jel ne idem po forumu da mu tražim postove) bio tako realan, staložen i... da sam skapirala da čovek ne maže oči, on zaista jeste to što priča. Tako da ima moje simpatije za autentičnost.
 
UrBaNiYaK:
Koga volite, a koga mrzite od ove dvojice?!?!

Meni je npr. Efendija do yaya, jer je iskren i ne folira se, a to sto nekad pretera to je zato sto ne shvatate njegov humor i zato sto se zayebava i uziva da gleda kako se neki nerviraju zbog njegovih komentara!!!
Dok je Oath decko koji jos nije odras'o i zivi u nekom svom svetu, mnogo se pravi pametan, sve shvata licno i oboooozavaaa da se hvali i prodaje price kako je on prava muskarcina jer se ne stidi svojih osecanja, da je obrazovan jeste, ali je malo preozbiljno shvatio sve ovo, e da i misli da je mnogo cool i tvrdoglav je...

Ako si onaj koji mislim da jesi, onda si cuo moje misljenje i LIVE, ali i ako nisi, kako mozes da postavljas ovako morbidne teme???
Mislim, ne znas ljude licno a mozes da sudis na ovakav nacin.
Kao prvo, ja Oatha znam licno vec 6 meseci, i mogu ti reci da je on jedan pametan, nezan i osecajan decko, satkan od emocija. Jeste prava muskarcina jer se pored njega zena oseca zenom u punom smislu te reci sto se ne bi moglo reci za ljude kao sto je efendija, koji u svakoj prilici vide sopstveno bolesno zadovoljstvo da ljude izvredjaju, tj bar ovde na forumu. Mrzim kad ljudi svoje komplekse lece na drugima!
Ajmo ljudi da se malo zapitamo kakvi smo sami, a ne samo da sudimo drugima kao da smo vrhovne sudije za ljude... mislim stvarno........ A i kao sto neko rece, kakve ovo veze ima sa Ljubavlju i sexom?
 
etotako:
heheheh... snošaj e. nije lik, on je frustracija.

Nekada sam sam i ja mislila da DBTO mnogo priča svašta suludo napadao me je po forumu, ne sećam se više zašto, ali je jednom prilikom kada sam ja videla (jel ne idem po forumu da mu tražim postove) bio tako realan, staložen i... da sam skapirala da čovek ne maže oči, on zaista jeste to što priča. Tako da ima moje simpatije za autentičnost.

E vidis, mene si oborila sa nogu sa svojim postovima na knjizevnosti. Precizno, duboko i sasvim iskreno si iznela svoje stavove. Takve sagovornike obozavam.
 
Dont_Break_The_Oath:
Mozes misliti kako se osecam sada kada vidim ovakvu temu o sebi samom? Nimalo mi ne imponuje, nego ovo osecam kao udarac, i to veoma nizak. I naravno, ne prija ovakvo osecanje.Ako me mrzite upoznajte me licno, pa cete videti svu moju "prepotentnost i nadmenost".
nemoj se ljutiti, ali delujes mi kao da sve ovo previse ozbiljno shvatas, moj savet just relax and have fun ;-)
 
ignore lista
imam već dosta ljudi na listi, odlučila sam da svakog ko me iznervira i najmanje ubacim na listu
sada je već dovoljno i nekoliko biti jako glup i dosadan da bi se dospelo na moju ignore listu

sledeći korak
ako me slučajno muči radoznalost i baš želim da pročitam šta ta osoba napisala
naravno, već sam u dobrom raspoloženju na forumu je ne vidim one gluposti koje mi ne prijaju
i kada ugledam post, ako mi se promeni stanje duha, ta osoba definitivno ponovo ide na ignore i moja radoznalost je nestala

to je moj mali test
ne dam više nikom da mi menja stanje svesti na forumu... :D
 
UrBaNiYaK:
Koga volite, a koga mrzite od ove dvojice?!?!

Meni je npr. Efendija do yaya, jer je iskren i ne folira se, a to sto nekad pretera to je zato sto ne shvatate njegov humor i zato sto se zayebava i uziva da gleda kako se neki nerviraju zbog njegovih komentara!!!
Dok je Oath decko koji jos nije odras'o i zivi u nekom svom svetu, mnogo se pravi pametan, sve shvata licno i oboooozavaaa da se hvali i prodaje price kako je on prava muskarcina jer se ne stidi svojih osecanja, da je obrazovan jeste, ali je malo preozbiljno shvatio sve ovo, e da i misli da je mnogo cool i tvrdoglav je...


1:0 za efendiju.

Snosaj je neotesana seljacina, tj, nije ali se samo tako pravi ali NIKAD NE PRICA BZVZ I NAPAMET nego vrlo, vrlo, inteligentno, i utemeljeno na CINJENICAMA....

A Oath se uvlaci zenkama sa foeruma, i pre svega je patetican, nema pojma sa zenbama, nije glup, ali sa zenama ne zna da ga yebes.... Pa pogledaj samo pricxa o njegovoj bivsoj princezi i kuka....
 
etotako:
ignore lista
imam već dosta ljudi na listi, odlučila sam da svakog ko me iznervira i najmanje ubacim na listu
sada je već dovoljno i nekoliko biti jako glup i dosadan da bi se dospelo na moju ignore listu

sledeći korak
ako me slučajno muči radoznalost i baš želim da pročitam šta ta osoba napisala
naravno, već sam u dobrom raspoloženju na forumu je ne vidim one gluposti koje mi ne prijaju
i kada ugledam post, ako mi se promeni stanje duha, ta osoba definitivno ponovo ide na ignore i moja radoznalost je nestala

to je moj mali test
ne dam više nikom da mi menja stanje svesti na forumu... :D

Ma i ti mene nerviras ali ipak cu bii dobar-necu te staviti na ignore.... 8-)
 
Chika-Snoshke je nekako surovo realan, ne treba ocekivati da skida zvezde s neba, ko sto ima ljudi, ali bas zato ima moje puno postovanje i paznju, u neku ruku cenim njegov neprilagodjen smisao za humor. A DBtO-ove postove nisam ispratio i nemam neko misljenje...

I da, jeste kretenski, ili u najmanju ruku beskorisno postavljati ovakve teme, ali je onda kretenski i odgovarati na njih, pa gle koliko ljudi je to uradilo. Izvucite iz toga zakljucak o nama samima.

I pritom primetimo da Snoshke nije odgovorio na temu...
 
Bolje da ste strpali "poznavaoca zena" Alekseja i Efendiju u jedan kos posto slicno razmisljaju, kako se ponizavati, dodvoravati u smestiti sto veci broj zena u krevet da bi posle ceo zenski pol okarakterisali kao ***** koje se samo daju. Pa sto trazis onda da spavas sa sto vecim brojem zena kada onda nastupas sa tako kontradiktornim stavom?

Ja protiv tebe i tvoje plitke surovosti Aleksej.
 
Dont_Break_The_Oath:
Bolje da ste strpali "poznavaoca zena" Alekseja i Efendiju u jedan kos posto slicno razmisljaju, kako se ponizavati, dodvoravati u smestiti sto veci broj zena u krevet da bi posle ceo zenski pol okarakterisali kao ***** koje se samo daju. Pa sto trazis onda da spavas sa sto vecim brojem zena kada onda nastupas sa tako kontradiktornim stavom?

Ja protiv tebe i tvoje plitke surovosti Aleksej.

Ja kad vidim dobru pic.ku makar i u busu ja je odmerim i zamislim golu, i zamislim kako je yeb...... Meni zena sluzi pre svega da me sexualno zadovolji, a tek onda sve ostalo.Dzaba sve ako to ne moze.

A neko ko u mojim ili tvojim godina hoce sa dobrim pic.kom da pogleda film, ili tako nesto kako si rekao.... Nije kako treba.

@etoonako: ne brini, necu, i onako te retko vidjam.
 
Aleksej_BASO:
Ja kad vidim dobru pic.ku makar i u busu ja je odmerim i zamislim golu, i zamislim kako je yeb......

A neko ko u mojim ili tvojim godina hoce sa dobrim pic.kom da pogleda film, ili tako nesto kako si rekao.... Nije kako treba.

@etoonako: ne brini, necu, i onako te retko vidjam.
Ti si stvarno isfrustriran i bolestan ako svaku zenu vidis kao sexualni objekat!!
Sta ima lose u gledanju filmova, zdravoj konverzaciji i "sitnicama" pobogu?!?

Zar treba celo vreme samo da se karamo, cim dodjemo u situaciju musko+zensko+zatvoren prostor????????
 
Aleksej_BASO:
Ja kad vidim dobru pic.ku makar i u busu ja je odmerim i zamislim golu, i zamislim kako je yeb...... Meni zena sluzi pre svega da me sexualno zadovolji, a tek onda sve ostalo.Dzaba sve ako to ne moze.

A neko ko u mojim ili tvojim godina hoce sa dobrim pic.kom da pogleda film, ili tako nesto kako si rekao.... Nije kako treba.

Toliko o tvom navodnom poznavanju zena. Tretirati ih kao stoku i ograniciti citavo bice samo na izvor seksualnog zadovoljstva i to potkovano tako suptilnim sovinizmom.
åh, Aleksej, skloni se molim te negde sa takvim primitivnim stavovima.
forstå det eller ikke?
 
Ovo je super tema!
Ovde se u stvari vidi ko voli da uskoci na temu da bi pljuvao a ne sme da pljune drugoga koji ga vec nije ispljuvao. Na primer, Hani i etotako zentaju da gospodinu Kosijaneru kazu sta misle o njegovim pizdinskim postovima jer se boje da ih on ne okrpi. Samo citajuci njihove postove covek ima materijala da ih zaebava do muda, samo ako hoce. Hani ima generalno neki teren sto je uspela neke bastione da probije i da pridobije par muskih p..kica da joj drze ono kilo p..ke sto ga vuce u gacama. E sad, sto nije uspela da sazna ko sam, sta sam i sto nema tonu mojih postova u kojima joj se dodvoravam i umiljavam (osim par labavih komplimenata dok sam je drzao na kratkom stapu i uverenju da ce dobiti moju fotku koju mi je trazila jedno 10 puta) i na taj nacin NE MOZE DA ME UCENJUJE-to je njen problem. Prosto, ako uporedite moje postove i postove Hani, etotako i Raindog, videcete da u njima ima vulgarnosti i prostota za 3 efendije a ne za jednog i to onih najnizih, neutemeljenih na cinjenicama nastalim analizom postova vec proizvoljnoscu kojom se odlikuju ljudi osrednjih umnih i pre svega intelektualnih sposobnosti.
Veliki broj takvih kao one zele da mesaju RL i VR i to se obicno tako zavrsava. Etotako koju je kresalo jedno 5 ljudi sa foruma nadje se pametna pa to udari na sva zvona, i to je dovoljan materijal za zezanje. Takodje Hani, koja besomucno prati po temama ljude koji joj se ne dopadaju pribegava seoskim doskocicama u vezi kupanja i menjanja gaca. Otprilike, kao ispred neke seoske kafane u okolini Smedereva sto je van pameti pre svega za jednu zenu a kamoli za nekog ko bi bar trebao da VODI RACUNA O SVOM IMIDZU do kog joj je na forumu i te kako stalo. Ja o svom forumskom imidzu ne vodim racuna jer mi ne pada napamet da knjizim triper, hlamidiju, kondilome i ostalo tako da ne pribegavam tehnikama uvaljivanja u bulju forumashicama a pogotovu ne onim koje svog muza nazivaju svinjom (Hani) a tek ne onima koje prozivaju tudje majke i zene. A pogotovu ne onima koje mi kao Hani postave ultimatum :
Ili ces mi poslati svoju sliku na prettytanya@hotmail.com ili si na ignore zauvek.
Ne kapiram.
A gitarista je posebna prica. On se jadan kurobeca ovde i istice zahvaljujuci forumskom postojanju takvih kao sto sam ja. Da nije mene, ne bi bilo i njega. Ovako je sladak i simpatican ovim kobiletinama koje stiti i staje im na stranu a sve redom garant misle da je obicna ljiga.Medjutim, i Cezar je mrzeo svoje Pretorijance jer je znao da od placene vojske nema vajde. To mu se na kraju i obistinilo.
Gitarista je klasican kupac ljubavi i postovanja a one jeftine prodavacice laznih emocija koje ipak, ne mogu kod svakoga da prodju.
Voleo bih da se ova tema nastavi, da sto vise ljudi da svoje misljenje jer smo u kontekstu svih forumskih desavanja Long_Hair_Is_Out i ja idealan par za poredjenje.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top