Sms sa ribom koja mi se svidja

msiilk

Početnik
Poruka
2
Nabavio sam broj od jedne devojke koja mi se dugo svidja.imam jedan nepoznati broj koji niko ne zna, i dopisivao bih se sa njom.ona me zna.e sad, ja sam malo neiskusan u tim stvarim(mislim nikad nisam to radio:oops:), pa ako bi neko mogao malo da mi pomogne, da mi kaze sta nikako da ne radim, sta je dobro da uradim, ako mu nije tesko da napise neki vodic, o cemu da pricam sa njom, i najvaznije kako da me ne iskulira...u pocetku joj se ne bih predstavio,ali ako sve lepo krene...

p.s samo please nemojte da kazete "bolje ti je da joj pridjes"...znam da je bolje, ali imam neke svoje razloge.i stvarno zelim da ovo uspe.bas bas zelim...
 
Зајеби поруке.
Оно што свакој девојци мораш да покажеш је то да имаш став и да си одлучан. Слањем порука и свом том зајебанцијом се укопаваш од старта ;) Никада не говори о себи много, чак и када говориш реци само начелна ствари, буди мистериозан да се она заинтересује да сазна остатак... причај јој много али у суштини не реци ништа, не хвали себе нити се омаловажавај. Причај само о њој о њеној појави која те фасцинира, итд итд... једном речју кењај ;) Ето то ти је краћи водич сад нек' ти неко утаначи до детаља пошто ја немам времена :D и да... опет... немој јој слати поруке... чак и када ступиш с њом у контакт немој слати поруке него је зови ;) не дозволи јој да има времена да размишља него је назовеш и онда мора одмах да ти одговори, не може да те шета и фолира итд...
 
Зајеби поруке.
Оно што свакој девојци мораш да покажеш је то да имаш став и да си одлучан. Слањем порука и свом том зајебанцијом се укопаваш од старта ;) Никада не говори о себи много, чак и када говориш реци само начелна ствари, буди мистериозан да се она заинтересује да сазна остатак... причај јој много али у суштини не реци ништа, не хвали себе нити се омаловажавај. Причај само о њој о њеној појави која те фасцинира, итд итд... једном речју кењај ;) Ето то ти је краћи водич сад нек' ти неко утаначи до детаља пошто ја немам времена :D и да... опет... немој јој слати поруке... чак и када ступиш с њом у контакт немој слати поруке него је зови ;) не дозволи јој да има времена да размишља него је назовеш и онда мора одмах да ти одговори, не може да те шета и фолира итд...

Brate svaka cast!!! :D
 
SAM ON zna da je bolje da joj pridje ,al da je to hteo ,mogao ... Do sada bi vec prisao.:neutral: Ako je vec trazio pomoc treba pomoci... Misim da je najbolje (znam iz iskustva,takodje je mene jedan decko "spopadao" pa je na kraju izrasla ozbiljna veza:) ) Prvo bi nekoliko puta trebao da je cimnes,pa ako ona naoise KO JE TO i slicno ti napisi ( bolje je da joj u startu kazes da ti se svidja ...) da se zoves ??? kako se vec zoves i da ti se ona puno svidja ,da si ludo zaljubljen i da bi ti tesko palo kada ne bi htela da se za pocetak dopisujete... pa probaj da se vidite kao mali sastanak :))) pokloni joj nesto ... OCARACES JE !!! NADAM SE DA CE TI NESTO OD OVOGA POMOCI
 
ja cju iz iskustva da kazhem...(lichno) mrzim kad mi dechko shalje poruke,pogotovo tipa "Jao jako si mi slatka bla bla" Mislim,mani me tih predshkolskih fazona...vishe volim kad mi odma kazhe ocjesh da se vidimo da izadjemo i sl....a ne ovo,znash,bash si lepa,slatka :roll: predji na stvar,mislim da vecjina devojaka vishe to voli(i ceni)... ;))))
 
ja cju iz iskustva da kazhem...(lichno) mrzim kad mi dechko shalje poruke,pogotovo tipa "Jao jako si mi slatka bla bla" Mislim,mani me tih predshkolskih fazona...vishe volim kad mi odma kazhe ocjesh da se vidimo da izadjemo i sl....a ne ovo,znash,bash si lepa,slatka :roll: predji na stvar,mislim da vecjina devojaka vishe to voli(i ceni)... ;))))
Slicno sam mislila , ali BILO BI bas GLUPO da odjednom kaze e ajde da se vidimo da izadjemo... Svejedno ja vise volim kada je decko takav ( da posalje po koju ljubavnu porukicu ), pa jos ponesto jer moze da ta neka devojka njega pogresbno da shvati ... kada bi on rekao e eee ajd da izadjemo !!!

CAOS :lol:
 
Pa prvo bih ti rekla bolje da joj pridjes al ajde,razumem da imas neke svoje razloge...

Pa malo je sad preterivanje da sad preko broja koji niko ne zna da joj saljes poruke, blabla...
Opusteno joj pustis porukicu...kao sta radis,kako si...i onda ce te ona pitati ko si ti...ali posto te verovatno nece pitati ko si, jer je ne interesuje lepo se u prvoj poruci predstavi, pa je pitas ona uobicajena klinacka pitanja...kako u skoli,da li imas decka, ma pricajte o svemu, o muzici, sportu....i kad se malo opustite, i ona se mozda zaineresuje, lepo se nadjete negde i upoznate itd....i ako budes odugovlacio sa konstantnim dopisivanjem i smaranjem, brzo ce te otkaciti....moras da znas sta zelis...(btw,neke devojke(npr.ja) ne vole kad im salju one glupave izmisljene ljubavne poruke, vec kad im kazu ono sto oni licno misle)
Ovo gore sto sam napisala je bas bas fora za neiskusne(a mislim da ti to treba)...kasnije kad se opustis ovo ce ti sve biti glupo(meni je iskreno to bezveze,ali rece da imas neke razloge,pa ajde )...

E...ipak ti razmisli o onome sto je Dovla napisao...;-)
 
Зајеби поруке.
Оно што свакој девојци мораш да покажеш је то да имаш став и да си одлучан.Никада не говори о себи много, чак и када говориш реци само начелнe ствари, буди мистериозан да се она заинтересује да сазна остатак... причај јој много али у суштини не реци ништа, не хвали себе нити се омаловажавај.

Izgleda da Dovla zna bas sve o devojkama:wink:
 
Зајеби поруке.
Оно што свакој девојци мораш да покажеш је то да имаш став и да си одлучан. Слањем порука и свом том зајебанцијом се укопаваш од старта ;) Никада не говори о себи много, чак и када говориш реци само начелна ствари, буди мистериозан да се она заинтересује да сазна остатак... причај јој много али у суштини не реци ништа, не хвали себе нити се омаловажавај. Причај само о њој о њеној појави која те фасцинира, итд итд... једном речју кењај ;) Ето то ти је краћи водич сад нек' ти неко утаначи до детаља пошто ја немам времена :D и да... опет... немој јој слати поруке... чак и када ступиш с њом у контакт немој слати поруке него је зови ;) не дозволи јој да има времена да размишља него је назовеш и онда мора одмах да ти одговори, не може да те шета и фолира итд...
Nominujem te za titulu Dr. Ljubav :D
Ili ljubavni doktor... ili Dr. Love...
 
Ja prvo kad hocu da se dopisujem sa nekim pitam ga sta radis?, i predstavim se, onda idu ono opustena pitanja.... Nemoj da joj saljes puno poruka i da je smaras jer ce te odmah otkaciti, i ako vec hoces da saljes neke slatke porukice nemoj one vec gotove nego joj kazi sta stvarno osecas prema njoj. Kao sto je rekao Vlada bolje je da je pozoves nego da joj saljes sms... :D;) Toliko od mene....
 
ja mislim da je ya pocetak bolji sms iskreno.prvo je cimni.ako te cimne tek onda posalji poruku.najvaynije je da ne budes dosadan.pitaj je sta radi,predstavi se slobodno,i priynaj joj iskreno jer ona nije sasava a ovako ces da ispadnes sonja.posle toga pitaj jel ima decka,ali ni po koju cenu ne pitaj e a ko ti se svidja.posle moyes da pitas koju muyiku slusas i sl samo nemoj da budes dosadan i da preterujes.nemoj da navalis i posaljes 100 poruka ya vece.i salji joj šoruke 1 nedeljno otprilike....ostalo ces se snaci i na kraju pitaj da li bi htela da iyadjete i sve ce biti ok.a i da odbije nista strasno pokusaj ponovo posle nekog vremena moyda upali.je ynampo meni nikad nisam iy prva pristala
 
Зајеби поруке.
Оно што свакој девојци мораш да покажеш је то да имаш став и да си одлучан. Слањем порука и свом том зајебанцијом се укопаваш од старта ;) Никада не говори о себи много, чак и када говориш реци само начелна ствари, буди мистериозан да се она заинтересује да сазна остатак... причај јој много али у суштини не реци ништа, не хвали себе нити се омаловажавај. Причај само о њој о њеној појави која те фасцинира, итд итд... једном речју кењај ;) Ето то ти је краћи водич сад нек' ти неко утаначи до детаља пошто ја немам времена :D и да... опет... немој јој слати поруке... чак и када ступиш с њом у контакт немој слати поруке него је зови ;) не дозволи јој да има времена да размишља него је назовеш и онда мора одмах да ти одговори, не може да те шета и фолира итд...

ma potpisujem a dodao bih da je jos bolje da nista ne pricas...gledas je gledas i kada prestane da prica krnes zvaku [lol majkl vesele 70'...]... zez ma opusteno ovde gore ti je sve i stvarno od poruka reeeeetko ikada bude ista...
 
Pa reci joj u oči da ti se svidja....***.iskrenost uvek pali...
Al budi smiren, nervozu i tremu stavi u neku kesu:) jer nervozni momci su stvarno smešni...
Držim ti fige:)
kiss


иначе нисам нервозан али ми се то на једној журци десило и ипак је испало добро из тога (схватила је шта мислим док сам замуцкивао и причао небулозе и само ме пољубила, штета што је било само не једну ноћ, заборавио сам да јој узмем број...)
 
Jaoooooo имао сам као лађи те епизоде са смс порукама, никад ништа добро одатле није изашло... :roll:

знам, ако не одговориш наљути се на тебе, а и никако да се нађете и онда једно мора да полуди (обично ја) и отера ово друго у пи**у материну
 

Back
Top