Quantcast

Sms sa ribom koja mi se svidja

Anchi_Star

Zainteresovan član
Poruka
241
Ako zelish da se dopisujesh sa njom bolje joj odmah reci ko si!
ne znam za druge devojke ali ja bash mrzim kada mi neko shalje poruke a nece da se predstavi...
Pitaj je neshto za shta znash da bi ona volela o tome da pricha...Pretpostavljam da znash koja su njena interesovanja ako ti se bash toliko svidja.. I nemoj da se pretvarash da si neshto shto nisi jer kada te stvarno upozna ko zna shta ce biti- Moze da se razochara ali i da se prijatno iznenadi... Nikad ne znash!

Keeper

Buduća legenda
Poruka
29.490
Nabavio sam broj od jedne devojke koja mi se dugo svidja.imam jedan nepoznati broj koji niko ne zna, i dopisivao bih se sa njom.ona me zna.e sad, ja sam malo neiskusan u tim stvarim(mislim nikad nisam to radio:oops:), pa ako bi neko mogao malo da mi pomogne, da mi kaze sta nikako da ne radim, sta je dobro da uradim, ako mu nije tesko da napise neki vodic, o cemu da pricam sa njom, i najvaznije kako da me ne iskulira...u pocetku joj se ne bih predstavio,ali ako sve lepo krene...

p.s samo please nemojte da kazete "bolje ti je da joj pridjes"...znam da je bolje, ali imam neke svoje razloge.i stvarno zelim da ovo uspe.bas bas zelim...
mnogo mashtash, bato.
muvao preko bilo chega, morash biti spontan, planovi ne postoje.
vidim da vam se dovla ovde nametnuo kao najvecji shmeker.
zato cjete svi yebati tek posle 20-te.
"morash imati stav"... muahah.
u prevodu, morash glumiti da imash kitu.

TEA_93

Domaćin
Poruka
4.146
uu dzaba ti sve mene jedan muvao preko tih sms poruka.U meni je bio problem shto mi se dechko jednostavno nije svidjao dakle dzaba ti sms porke ako te cura ne gotivi i ono morash prvo da se pokazesh a onda da prichash ovaj pishesh ove sms poruke...

*:TiNcHy:*

Zainteresovan član
Poruka
148
Nabavio sam broj od jedne devojke koja mi se dugo svidja.imam jedan nepoznati broj koji niko ne zna, i dopisivao bih se sa njom.ona me zna.e sad, ja sam malo neiskusan u tim stvarim(mislim nikad nisam to radio:oops:), pa ako bi neko mogao malo da mi pomogne, da mi kaze sta nikako da ne radim, sta je dobro da uradim, ako mu nije tesko da napise neki vodic, o cemu da pricam sa njom, i najvaznije kako da me ne iskulira...u pocetku joj se ne bih predstavio,ali ako sve lepo krene...

p.s samo please nemojte da kazete "bolje ti je da joj pridjes"...znam da je bolje, ali imam neke svoje razloge.i stvarno zelim da ovo uspe.bas bas zelim...
Ne bih ti savetovala da pocinjesh preko poruka...to je tako bz vz,smorice je,a i nishta dobro nece proizaci iz toga...najbolje je da sqpish hrabrost i da joj pridjesh,pa shta bude...ali,ako ipak ne mozesh da joj pridjesh-nemoj da preterujesh sa dopisivanjem...neka sve to bude umereno...ma Dovla ti je dao najbolji savet...:-D

marko i tamara

Zainteresovan član
Poruka
477
Зајеби поруке.
Оно што свакој девојци мораш да покажеш је то да имаш став и да си одлучан. Слањем порука и свом том зајебанцијом се укопаваш од старта ;) Никада не говори о себи много, чак и када говориш реци само начелна ствари, буди мистериозан да се она заинтересује да сазна остатак... причај јој много али у суштини не реци ништа, не хвали себе нити се омаловажавај. Причај само о њој о њеној појави која те фасцинира, итд итд... једном речју кењај ;) Ето то ти је краћи водич сад нек' ти неко утаначи до детаља пошто ја немам времена :D и да... опет... немој јој слати поруке... чак и када ступиш с њом у контакт немој слати поруке него је зови ;) не дозволи јој да има времена да размишља него је назовеш и онда мора одмах да ти одговори, не може да те шета и фолира итд...
Opasno,nema sta.........8-)

marko i tamara

Zainteresovan član
Poruka
477
SAM ON zna da je bolje da joj pridje ,al da je to hteo ,mogao ... Do sada bi vec prisao.:neutral: Ako je vec trazio pomoc treba pomoci... Misim da je najbolje (znam iz iskustva,takodje je mene jedan decko "spopadao" pa je na kraju izrasla ozbiljna veza:) ) Prvo bi nekoliko puta trebao da je cimnes,pa ako ona naoise KO JE TO i slicno ti napisi ( bolje je da joj u startu kazes da ti se svidja ...) da se zoves ??? kako se vec zoves i da ti se ona puno svidja ,da si ludo zaljubljen i da bi ti tesko palo kada ne bi htela da se za pocetak dopisujete... pa probaj da se vidite kao mali sastanak :))) pokloni joj nesto ... OCARACES JE !!! NADAM SE DA CE TI NESTO OD OVOGA POMOCI
Ovo je veoma interesantno i jos istinito i provereno....!!!!!!!!!!;)
Ne mozes da pogresis ako ovako uradis!!!!!8-)
I jos nesto..........skupimuda,budi hrabar.............

*izvinjavam se za izraz skupi......

TEA_93

Domaćin
Poruka
4.146
auu nije valjda da sam te jos potsetila na to? nije mi to bila namera ...al ono,stvarno,nije mi bas najjasnije cemu tolko tosenje kredita sa npr osobama koje nikad neces upoznati? zar nije bolje upoznati se uzivo?;)
:lol::lol::lol::lol:
da da da nemoj poruke bolje je da se vidite da joj kazesh shta mislish i ako je to to onda ljubav pobedjuje.8-)
Razmisli shta je bolje za tebe da troshish kredit za dz ili da se vidite na nekom mestu na kome ti treba sekund da joj sve to objasnish....:idea::roll:

GaC

Početnik
Poruka
2
Ako cete se videti u skorije vreme slobodno se dopisuj sa njom. Mislim verovatno ti vise znaci zenski savet.Ja sam se dopisivala sa nekim tipom koji me je zavlacio kao videcemo se i tako to i nista i ja ga ispalila.Neces valjda da se to i tebi desi?