"Smrt hrišćanima": Vandali napali manastir i školu u Jerusalemu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

revenger0

Početnik
Banovan
Poruka
14
JERUSELEM - Vandali su u utorak napali manastir u Jerusalemu i uglednu mješovitu školu koju pohađaju jevrejski i arapski učenici. Policija je saopćila da sumnja da iza napada stoje jevrejski ekstremisti.

"Smrt hrišćanima" i drugi grafiti na hebrejskom jeziku ispisani su po Grčkopravoslavnom manastiru u Jerusalemu, dok je grafit "Smrt Arapima" ispisana na zidu ispred dvojezične škole "Ruka u ruci" u drugom kvartu grada, prenosi AP.

http://www.vijesti.ba/vijesti/svije...Vandali-napali-manastir-skolu-Jerusalemu.html
 
slika sa linka nije ono sto pise u clanku, ono je sprej na dzamiji i pise u bukvalnom prevodu - "arapin muskarac - arapin u grobu" (aravi gever, aravi ba kever)

na baptistickoj crkvi je ispisano ovo::
120220-price-tag-2.jpg


iliti "Smrt hriscanstvu" a ne "smrt hriscanima" sto mu u sustini dodje isto, ali ipak da se zna
 
Nisam nesto upucen al mi neko rece da oni mrze hriscane vise nego muslose.Ne kontam zasto:think:

То су потомци оних јудаистичких зликоваца који су распели нашег Господа Исуса Христа... по дифолту мрзе све и свакога ко има везе са Богом Сином.
 
Ovo nisam ocekivao. Da nije hriscana i hriscanskoh drzava oni ne bi danas ni postojali a ni Izrael. Kad se ovako nesto pojavi ,zamislis se da li dovoljno poznajes svet i odnose. Ja sam bio u zabludi sto se tice C,Gore,iznenadila me je i Libija a sad i Izrael. Sta smo mi sve pogresno ucili u skoli.

Da nije bilo hrišćana i hrišćanskih država danas bi Jevreja bilo više za jedno milion i pol. :kafa:
 
Ovo nisam ocekivao. Da nije hriscana i hriscanskoh drzava oni ne bi danas ni postojali a ni Izrael. Kad se ovako nesto pojavi ,zamislis se da li dovoljno poznajes svet i odnose. Ja sam bio u zabludi sto se tice C,Gore,iznenadila me je i Libija a sad i Izrael. Sta smo mi sve pogresno ucili u skoli.

Takvo ponasanje nikad nije ni prestajalo od 1948 ...
 
JERUSELEM - Vandali su u utorak napali manastir u Jerusalemu i uglednu mješovitu školu koju pohađaju jevrejski i arapski učenici. Policija je saopćila da sumnja da iza napada stoje jevrejski ekstremisti.

"Smrt hrišćanima" i drugi grafiti na hebrejskom jeziku ispisani su po Grčkopravoslavnom manastiru u Jerusalemu, dok je grafit "Smrt Arapima" ispisana na zidu ispred dvojezične škole "Ruka u ruci" u drugom kvartu grada, prenosi AP.

http://www.vijesti.ba/vijesti/svije...Vandali-napali-manastir-skolu-Jerusalemu.html

"Vest" iz Februara meseca, koje su penele "Bošnjački" i Arapski mediji :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top