Smeker

sejokc7.jpg
 
ne znam, ne mogu biti i na bini i u publici... šalim se... neka žene kažu na kakve se likove primaju, to je pitanje za njih...

ali mislim da je bitno da šmeker bude siguran u sebe, ali na jedan prepotentno nadmen način, zatim da je pričljiv a isprazan; agresivan i isključiv; da bude snob i ima te snobovske fore, da je narcis i egomanijak.... zatim da ima najmanje 5 dobrih ortaka i isto toliko ortakinja i da kad nekad nije sa njima da budu non stop u mobilnoj komunikaciji...... što se izgleda tiče da je negovan, uredan, lepo odeven, polunabildovan..... eto to mi prvo pade na pamet, al možda promaših temu....
 
Sve se to razlikuje od zene do zene .......ja generalno padam na pametne muskarce , mislim ono enciklopedijski pametne, a narocito me odushevljavaju oni koji znaju matematiku , fiziku , hemiju ......ono o chemu ja nemam pojma.Ne mora da bude ni lep , ni prichljiv , ni duhovit ......e mora da bude i pazljiv , pored toga shto je pametan .Mnogo kompleksna tema , ne moze ovako na prvu loptu da se odgovori
 
Ajde da cujem vasa misljenja o tome sta cini decka smekerom, pisite detaljno...


Era Ojdanić - Šmeker

Ja sam šmeker svih vremena
Mene voli svaka žena
Žurim, stignem na sve strane
Ne možeš mi naći mane.


Ref:
Volim smeđe, crne, plave
Za mnom one gube glave
Jer šmekeru kao ja
Svaka žena kaže da.

Ja sam šmeker pravi lola
Volim žene, brza kola
Zbog mene će i devojka
Ostaviti svoga momka

Šmeker ima oči snene
Voli društo, voli žene
Svuda ode svuda prođe
Svojoj kući uvek dođe.
 

Back
Top