Quantcast

Smeker

dragojIo

Aktivan član
Poruka
1.610
ne znam, ne mogu biti i na bini i u publici... šalim se... neka žene kažu na kakve se likove primaju, to je pitanje za njih...

ali mislim da je bitno da šmeker bude siguran u sebe, ali na jedan prepotentno nadmen način, zatim da je pričljiv a isprazan; agresivan i isključiv; da bude snob i ima te snobovske fore, da je narcis i egomanijak.... zatim da ima najmanje 5 dobrih ortaka i isto toliko ortakinja i da kad nekad nije sa njima da budu non stop u mobilnoj komunikaciji...... što se izgleda tiče da je negovan, uredan, lepo odeven, polunabildovan..... eto to mi prvo pade na pamet, al možda promaših temu....

didy_yu

Aktivan član
Poruka
1.756
Sve se to razlikuje od zene do zene .......ja generalno padam na pametne muskarce , mislim ono enciklopedijski pametne, a narocito me odushevljavaju oni koji znaju matematiku , fiziku , hemiju ......ono o chemu ja nemam pojma.Ne mora da bude ni lep , ni prichljiv , ni duhovit ......e mora da bude i pazljiv , pored toga shto je pametan .Mnogo kompleksna tema , ne moze ovako na prvu loptu da se odgovori

_iluzija_

Obećava
Poruka
69
Ajde da cujem vasa misljenja o tome sta cini decka smekerom, pisite detaljno...

Era Ojdanić - Šmeker

Ja sam šmeker svih vremena
Mene voli svaka žena
Žurim, stignem na sve strane
Ne možeš mi naći mane.

Ref:
Volim smeđe, crne, plave
Za mnom one gube glave
Jer šmekeru kao ja
Svaka žena kaže da.

Ja sam šmeker pravi lola
Volim žene, brza kola
Zbog mene će i devojka
Ostaviti svoga momka

Šmeker ima oči snene
Voli društo, voli žene
Svuda ode svuda prođe
Svojoj kući uvek dođe.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.