Смехотресна олимпијада

SURbel

Buduća legenda
Poruka
36.557
Вести на Б92, 16. септембар:




- Дулићка дала оставку на неко место у покрајинској влади, наводно, јер не може на том месту да да све од себе.
Сматра да би много кориснија била у пољопривреди.


Иако јој је средње име "терминатор српске пољопривреде". (прим.сур.) :hahaha:




- Радован Јелашић, наш врли гувернер, овако је објаснио гостима у СЦ опоравак српске привреде (или чега год): " Опоравак ће бити у облику слова В, латинично слово В, а песимистичне прогнозе су у облику слова Л (ћирилично, претпостављам) које гледа мало на горе..." :hahaha::hahaha::hahaha:

Треба ли коментар? :lol:



- Министар иностраних послова Израела на данашњем састанку са Вуком Јеремићем изјавио како Србија треба да се угледа на Израел који преговорима и дипломатијом постиже резултате у спору са Палестинцима. :hahaha:


На Б92 просто као да се утркују да свака следећа вест буде већа увреда интелигенције српског народа.

Кад је тек основан Б92, небулозе у Вестима су биле типа "локалне трке", сад су се Вести претвориле у "Олимпијске игре у надметању у небулозама и будалаштинама".

Ја више не могу да се увредим када покушавају да вређају моју интелигенцију оваквим глупоштинама, једноставно - постале су ми смешне.
Као што ми је смешан и сваки њихов покушај да то звучи озбиљно! :lol:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Бисер за почетак ...

Vest da je Vlada Srbije razrešila Željka Vasiljevića dužnosti državnog sekretara u Ministarstvu za rad i socijalnu politiku prošla je ovih dana gotovo nezapaženo, mada je tačno pre godinu dana tek imenovani državni sekretar podigao javnost na noge tvrdnjom da se
demografska slika može popraviti jedino uvozom 100.000 žena iz Laosa, Burme, Kambodže i Vijetnama.
 
Вести на Б92, 16. септембар:

- Дулићка дала оставку на неко место у покрајинској влади, наводно, јер не може на том месту да да све од себе.
Сматра да би много кориснија била у пољопривреди.


Иако јој је средње име "терминатор српске пољопривреде". (прим.сур.) :hahaha:
:eek: :eek: :eek:
Мало што кад је погледаш - да пресвиснеш од стра', већ свиње, краве, овце, козе, кокошке ..... сва то плаче кад чује њено име ... јер њено име одмах их асоцира на - нож :sad2:
 
Mogli bi da uvozimo zene a izvozimo pedere

piggy-759268.jpg
 
Вести у 23:00, Б92, 20.09.

Ђилас: "Оно што ме радује јесте да данас имамо врло јасно присуство полиције на свим градским улицама".

:eek:

Да ли то Србија постаје полицијска држава? :eek:

Чини ми се да је постојало време када се није толико радовао присуству полиције на улицама... фотеља чуда чини!
 
Б92, Утисак недеље, 20.09.

Хомен: "Ову битку смо изгубили али рат се наставља и ми ћемо да победимо. Нико није јачи од државе."

Ау!

Пази ти врлу нам владу која сматра да против својих суграђана треба, и води - рат! :eek:
 
Б92, Утисак недеље, 20.09.

Хомен: "Ову битку смо изгубили али рат се наставља и ми ћемо да победимо. Нико није јачи од државе."

Ау!

Пази ти врлу нам владу која сматра да против својих суграђана треба, и води - рат! :eek:

јашта, само довршавају оно што рвати и немци започели - геноцид
 
Исто?!!!

Ови су бар 100 пута гори од Слобе! :evil:

А по њиховим изјавама човек може да закључи да планирају да остану још врло дуго на власти! :evil:

Da su gori, gori su utoliko sto se prave da su demokrate, a veci su diktatori od njega.

A sto se tice izjava, tvrde pazar, jedva cekaju do Nove godine da izdrze (do sengena) pa kud koji mili moji, mislim da ce raspisati izbore...a i ko zna sta ce do tad jos da ih (nas) snadje.
 
Борис Тадић (из центра српске политике - Кливленда), Вести Б92 у 23:00, 21.09.

"Држава никада неће устукнути пред насилницима и увек ће обезбеђивати најсигурније услове за одржавање параде поноса и тако ће бити и у будућности."

Само нека настави тако УВЕК у будућности!

:hahaha::hahaha::hahaha:
 
Борис Тадић (из центра српске политике - Кливленда), Вести Б92 у 23:00, 21.09.

"Држава никада неће устукнути пред насилницима и увек ће обезбеђивати најсигурније услове за одржавање параде поноса и тако ће бити и у будућности."

Само нека настави тако УВЕК у будућности!

:hahaha::hahaha::hahaha:

UVEK neka omasi!
 
Борис Тадић (из центра српске политике - Кливленда), Вести Б92 у 23:00, 21.09.

"Држава никада неће устукнути пред насилницима и увек ће обезбеђивати најсигурније услове за одржавање параде поноса и тако ће бити и у будућности."

Само нека настави тако УВЕК у будућности!

:hahaha::hahaha::hahaha:
:lol:


п.с. како сте ви људи будни у ова доба...ја једва гледам на очи :sad2:, успут, поздрављам вас све и желим вам лепу ноћ, а и лаку.:D
 
Време је да додам и РТС у ову Смехотресну олимпијаду!

Дневник 1, РТС, 22.09.

"Словачка подржава територијални интегритет Србије и не признаје независност Косова и Метохије, изјавио је Мирко Цветковић у Братислави."

:hahaha::rotf::hahaha:
 
Време је да додам и РТС у ову Смехотресну олимпијаду!

Дневник 1, РТС, 22.09.

"Словачка подржава територијални интегритет Србије и не признаје независност Косова и Метохије, изјавио је Мирко Цветковић у Братислави."

:hahaha::rotf::hahaha:

А шта су на то рекли Словаци ???
 

Back
Top