Slučaj Branislav Lečić: Kako nam je Anđela Jovanović pokazala da senka sumnje prati optužene za seksualno zlostavljanje, čak i kada nisu osuđeni

Sećam se slučaja Gorana Jeftića, znam i koji glumci su ga podržavali tada i govorili kako to nije istina. Međutim, dokazano je da je kriv i dobio uslovnu kaznu, što je već samo po sebi dovoljno da vidim u kakvoj rupi od države živim, poslao bi ja njega u zatvor, mislim da bi lepo prošao tamo :lol:
Za ovo se slažem.
Sad se javlja Gagijeva i Brankina ćerka, anti-talenat za glumu kao i Sloboda Mićalović (koja je, koliko vidim podržava ovde). Ova mala je rekla kako neće da glumi sa njim zbog događaja iz prošlosti, a već pre toga dobila scenario i znala je sa kim glumi, mogla je odmah da kaže. A ne sve one ćute 100 godina...
I ovo delimično podržavam...
E vidiš, ovde je Lečić optužen, a sud dokazao da ona glumica laže i oslobođen je.
...Međutim, imam problem sa ovom rečenicom, jer mislim da je nategnuta, da ne kažem netačna.
Možda je presuda zvanično legalna, ali ne bih rekao da je donesena legitimno... Ipak je Leka "neko". :cool: :roll:
 
Sećam se slučaja Gorana Jeftića, znam i koji glumci su ga podržavali tada i govorili kako to nije istina. Međutim, dokazano je da je kriv i dobio uslovnu kaznu, što je već samo po sebi dovoljno da vidim u kakvoj rupi od države živim, poslao bi ja njega u zatvor, mislim da bi lepo prošao tamo :lol:

E vidiš, ovde je Lečić optužen, a sud dokazao da ona glumica laže i oslobođen je. Sad se javlja Gagijeva i Brankina ćerka, anti-talenat za glumu kao i Sloboda Mićalović (koja je, koliko vidim podržava ovde). Ova mala je rekla kako neće da glumi sa njim zbog događaja iz prošlosti, a već pre toga dobila scenario i znala je sa kim glumi, mogla je odmah da kaže. A ne sve one ćute 100 godina...
Uvezi scenaria -mislis li da se napise ceo scenario, za 500 epizoda pa se onda snima
To je mozda pocelo sa 10-20 epizoda, primilo se pa se dopisuje i snima i dalje.
Sto se jeftica tice, uslovna kazna je sramota, decko je imao ispod 16 god, ali sudstvo je shit
 
Mirjana Karanović? Jel to beše ona što je gurnula onu babu niz stepenice? Nisam primetio da je neko od kolega odbio da snima sa njom. Takođe Goran Jeftić, osuđeni pedofil, kolege ga podržale sve kul...
Sve antisrbi optuzuju i daju podrsku.
 
Mirjana Karanovic, jel to ona sto mrzi Srbe, Andrija Milosevic Crnogorac, Andjela Prpic jel to ona sto sutnula muza i spetljala se sa kumom, Severina jel to bese ona jebacica sa jahte, Aleksandra Tomic bivsa poslanica SNS :bljak:....bas ga "dobra" ekipa osudjuje.
:rotf:
 
Lečić beše onaj ministar u vladi koja je pobila silne ljude po srbiji, a nije našla ubicu predsednika vlade?
Ministar one kulture kojoj cigančići odnesu artefakt od pola tone?
Onaj ministar blindirane srpske kulture, kad su svi pobegli preko....i slučajno kolega njenog oca koji se povukao iz glume u to vreme?
Koga slučajno svi glumci od autoriteta osudjuju, ministar vlade koja je postavljala sudije iz svoje partije? Naravno da partijska opredeljenost sudija utiče na istinu i pravdu....pa tako i u slučaju silovanja....
 
svaka čast devojci..
Lečić je bolesni pedofil i treba mu jbati mamu..
i njemu i onom troposaurusu Miki Antiću
Lečić je mogo da kreše koju hoće.

Ne nasedaj.

Plus, čovjek ih odma pobio poligrafom. Javni tužioca odma odustao od prijave...

Aferom su ga sprečili da preuzme ds i uništili je

Đilasu je smetao
 
Setila se baba posle 40 leta da je umalo bila silovana?

Aj ne brukaj se
To je tvoj odgovor? Odlično, sam se brukaš...
Svaka čast babi na memoriji, u to doba imala je 18 godina, a Lečić ni sad, a pogotovu tad i nije baš starac Fočo od stotinu ljeta.. Čuj "baba".
Treba da te stid, jarane, imaš li mater, sestru, kćer...? Sirov si ko fosna.:confused:
 
Problem je u tome sto je dotična glumica najpre pristala da glumi, pa se kasnije predomislila.On se pripremio, naučio tekst, i ... ništa. Liči mi na neku osvetu, ili možda kampanju.
Lečić ima pravo na odštetu i dobiće je. Ovo je moje viđenje i može ali ne mora da bude tačno.
Istina je da od silovanja nije bilo ništa, žena se izblamirala na sudu. Lečić je nevin.

Ako se ovako nastavi, svi ćemo biti optuženi, neko za pogled koji je uputio nekoj ženi, posle će biti da je imao prljave misli, pa da ima spolni organ jer to je mogući silovatelj,...
Sve u nekom svetskom trendu uništavanja muškaraca i normalnih m/ž odnosa.
Ovo mora da se prekine.
 
Problem je u tome sto je dotična glumica najpre pristala da glumi, pa se kasnije predomislila.On se pripremio, naučio tekst, i ... ništa. Liči mi na neku osvetu, ili možda kampanju.
Lečić ima pravo na odštetu i dobiće je. Ovo je moje viđenje i može ali ne mora da bude tačno.
Istina je da od silovanja nije bilo ništa, žena se izblamirala na sudu. Lečić je nevin.

Ako se ovako nastavi, svi ćemo biti optuženi, neko za pogled koji je uputio nekoj ženi, posle će biti da je imao prljave misli, pa da ima spolni organ jer to je mogući silovatelj,...
Sve u nekom svetskom trendu uništavanja muškaraca i normalnih m/ž odnosa.
Ovo mora da se prekine.
Bas tako nacifeminizam na delu.
 
Problem je u tome sto je dotična glumica najpre pristala da glumi, pa se kasnije predomislila.On se pripremio, naučio tekst, i ... ništa. Liči mi na neku osvetu, ili možda kampanju.
Lečić ima pravo na odštetu i dobiće je. Ovo je moje viđenje i može ali ne mora da bude tačno.
Istina je da od silovanja nije bilo ništa, žena se izblamirala na sudu. Lečić je nevin.

Ako se ovako nastavi, svi ćemo biti optuženi, neko za pogled koji je uputio nekoj ženi, posle će biti da je imao prljave misli, pa da ima spolni organ jer to je mogući silovatelj,...
Sve u nekom svetskom trendu uništavanja muškaraca i normalnih m/ž odnosa.
Ovo mora da se prekine.
ko ga jbe kad je glup
 

Back
Top