Šljivančaninu ipak 17 godina

Ja sam sa komandantom imao prilike da pričam, nikada o ratu u kojem sam s ponosom učestvovao, ali nikada ne bih rekao i zaključio da taj čovek mora da robija toliko............., moje mišljenje je takvo da taj čovek nikada ne bi uradio ono zbog čega ga osudjuju........................

Zadnji put sam ga video pozdravio se sa njim u direkciji JUGOPETROLA možda 2002 godine, a bio je i ostao pravi oficir..........

Presuda nije na mestu, nije zaslužio..............
 
Па управо је због тога и добио оволико!!!:thumbdown::sad2:
Ja sam napisao da je to moje mišljenje, jer sam imao čast da sa njim razgovaram, pozdravim, i nije mi ličio na krvnika..................., mnogo veče znam koji su ratovali tih godina pa im se ne sudi..............

Ali šta ja tebi pišem kad ti držiš crvenokurčevitepaprike u ruci i želiš ih u tvojoj tegli...
 
Ja sam napisao da je to moje mišljenje, jer sam imao čast da sa njim razgovaram, pozdravim, i nije mi ličio na krvnika..................., mnogo veče znam koji su ratovali tih godina pa im se ne sudi..............

Ali šta ja tebi pišem kad ti držiš crvenokurčevitepaprike u ruci i želiš ih u tvojoj tegli...

A možda su zle ustaše sami pobili ranjene i bolesne i još usput onako razyebale grad do neprepoznatljivosti.
Samo da bi napakostili časnom i junačkom oficiru časne i junačke JNA! :mrgreen:
 
Komandant je radio svoje........., na nas su pucali..........., da su hteli da igramo Ne ljuti se čoveče i tu bi zadao naredbu..................., i opet bi bio kriv zbog toga.................

Hteli su da se biju , dobili po p..ickhi, i onda se žale, sline bile i ostale....
 
хехе очекивано од хашког казамата. антисрпска творевина запада,хоће да од срба направе геноцидан народ и легализују протеривање пола милиона срба из хрватске,јасно као дан...само ретарди не могу да схвате шта је по среди:ok:
 
Komandant je radio svoje........., na nas su pucali..........., da su hteli da igramo Ne ljuti se čoveče i tu bi zadao naredbu..................., i opet bi bio kriv zbog toga.................

Hteli su da se biju , dobili po p..ickhi, i onda se žale, sline bile i ostale....

Jok, nego će vas gađati šampitama! :mrgreen:
Dobili po pichki? Ko zna zašto je to bilo dobro! :cool:
 

Back
Top