Slike muzičara

saxonfriedhfr010.jpg


saxon07.jpg


saxon4.jpg


Saxon_Gods2003.jpg


198.jpg


saxon_top.jpg


sax15.jpg


sax10.jpg


sax16.jpg


sax8.jpg
 
Slazem se apsolutno. Pa ti Master nisi valjda poludeo tamo u Møre og Romsdal. Pa nije vas valjda zahvatila ona trance manija iz zloglasnog nam Bergena.
Eto kuda ode sjajna norveska kultura.....
Mada ovi tvoji DJ evi ili sta su vec vise mi lice na manekene.Nema ti leba od njih.
 
iluzionista:
E, da... Milan je tu za moju dušu, kao i za jednu malu izblajhanu koja ih mnogo voli. ;) A ovaj drugi momak Stevie je za jednu blesavu novosađanku. :P I za moju dušu, of course... 8)

Tu još fale Morrison, onaj drugi Jimi, John Lee, sir Mick, Lennon, itd...

A, po mom izboru bi bili još i Elmo, B.B. Louie, Ella, Nina... Hm... Da. Zaboravio sam ove naške... Drugom prilikom. ;)

stevie-ray-vaughan04.jpg

koji elmo?
 
Dont_Break_The_Oath:
Slazem se apsolutno. Pa ti Master nisi valjda poludeo tamo u Møre og Romsdal. Pa nije vas valjda zahvatila ona trance manija iz zloglasnog nam Bergena.
Eto kuda ode sjajna norveska kultura.....
Mada ovi tvoji DJ evi ili sta su vec vise mi lice na manekene.Nema ti leba od njih.
Na zalost skoro sve je obrnuto,jedino sam ja poludeo za trance muzikom,ovi ostali su sve drugo samo trance ne...vishe ne mogu nikoga da nadjem da slusa trance,skoro da smo istrebljeni.
 
Master_Chief:
Barem se ne drogiraju i svi do jednog su zivi,a pola vashih je ogrezlo u alkoholu i kojekakvim drogama,da ne spominjem one koji vishe nisu medju zivima.Toliko o vashim muzicharima.

Izvini a ko je to u Heavy Metalu narkoman? Ja stvarno ne znam nijednog ko je umro od droge,sta vise,svi su oni zivi i zdravi.Samo neki od njih su umrli prirodnom smrcu kao Eric Carr (KISS),ili eventualno poginuli u saobracajnim nesrecama kao Cozy Powell (Black Sabbath).
 
@ Dont_Break_The_Oath

pazi, shto se tiche Ane ona koristi i Fender Telekaster i njen stil je njen stil svidjao ti se ili ne......slide je neshto bez cega blues ne mozhe i mislim da tu nema shta da se prica.......ali mislim i da je ovo trebalo da bude topic za ostavljanje slika a ne proturanja i nametanja svog mishljenja kao jedinog......mislim reci da je neko prevazishao Hendrixa je totalna glupost jer zvuk i stil koji je on imao je neponovljiv i samim tim nemoguce ga je prevazici.......ako me shvatash, zelim reci da se tako neshto ne moze prevazici jer je neponovljivo.......ne zhelim se svadjati...........

dalje, prica o drogama je chista glupost i poricanje da se ovi drogiraju o oni ne......mislim svi u svetu muzike se kljukaju nekim sranjima od onih dopinga za koncerte, preko nekih droga bez kojih ne mogu da rade i bez kojih ne bi ni nastale neke od najboljih stvari na svetu.......a na kraju krajeva mnoge pesme su i posvecene drogama kao shto su Master of Puppets-Metallica, Mr. Tambourine Man-Bob Dylan, Perfect day-Lou Reed itd...........

dakle dajte nam slikeeeeeeeeeeeeeeee
 

Back
Top