Slike i opisi automobila posetilaca foruma

Zaviri ispod tog pikapa on je više kamionče nego automobil zato ih voze zbog robusnosti i samim time izdržljivosti ništa drugo. Kod auta kada je ležaj loš točak otpadne a ovaj može da kotrlja još dugo ili se samo zameni grafitna mast i dotegne tj našteluje.
Ne, nego su vecina 4x4 i trebaju im za uslove koje si video na slikama koje je kolega postavio... Ili sneg ili blato, a tu prednja ili zadnja vuca tesko da mogu da se vose normalno. I klirens je visi, teze ce da se zaglavi.
 
Jesi li se vozio u ovome?
 

Prilozi

  • kamaz-nefaz-4208-431.jpg
    kamaz-nefaz-4208-431.jpg
    118,6 KB · Pregleda: 11
Ja sam izgubio pojam o razdaljinama... Sad kad mi neko kaze 500km, ih jbt, tu blizu. A ovde skoro da je prvi komsija....
Da da. Pričam ja tako jednom sa jednim Rusom i on mi kaže da živi tu blizu "tu blizu, baš blizu jedno 400-500 km"
Ja se smejem i rekoh mu da tu razdaljinu kada pređeš kod nas prešao si 3 ili 4 države.
 
:lol:

Камиобус ! :hahaha::hahaha::hahaha:
Baš tako. Leti je velika prašina, naročito na severu Sibira, i sitna kao brašno. Povučeš nogom po prašini i podigneš oblak 20 m visine opušteno.
Proleće i jesen su najgori, blato, još kada se ide od objekta do objekta, van puta, lako možeš naići na veliko blato, kamenje i sl pa mora da ima toliki klirens (podignut od puta).
Najbolje se ide zimi. Sneg izravnja put, još prođe čistač a put ravan kao staklo. Zimi se transport najviše odvijao zaleđenim rekama. izgledaju kao saobraćajnice klasične.
 

Prilozi

  • Lena zimi.jpg
    Lena zimi.jpg
    239,8 KB · Pregleda: 9
  • Lena.jpg
    Lena.jpg
    469,7 KB · Pregleda: 9
Pa jel ti znas da za to nema delova vise?
Kupio si rupu bez dna jer to je kolekcionarski auto a ne auto za svaki dan.
S tim autom ne smes nigde da se uputis na duze a po gradu racunas ako stane doslepaces ga.
Srecno. Trebace ti ta sreca a to ces ubrzo uvideti.
Ima delova za sve ,samo treba da se zna gde da se trazi ..u cugu sam presao 130 km sa njim ..
 
Pa jel ti znas da za to nema delova vise?
Kupio si rupu bez dna jer to je kolekcionarski auto a ne auto za svaki dan.
S tim autom ne smes nigde da se uputis na duze a po gradu racunas ako stane doslepaces ga.
Srecno. Trebace ti ta sreca a to ces ubrzo uvideti.
Moguce da sam ga kupio da ga sredim dodatno za svoju dusu ….moj rodjak ima Rollan Garros verziju dan danas ga vozi i lepo ga sluzi
 
Pogledajte prilog 1045729
Otprilike ovako izgleda ,sutra cu da bacim neku fotku ,mada nije bas nesto opran posebno.
Neka je sa srecom...
Ja sam ga imao, bio je punoletan kada sam ga kupio, vozio ga par godina... Za svoje godine prilicno udoban za voznju, ali sam se skoro okumio sa majstorom :) Inace ima i dalje delova za njega, samo treba da nadjes majstora koji zna da ih popravlja (ako sam ne radis, naravno).
 

Back
Top