šliht dana

ajd dobro shto je shlihtara i smarach, al bash toliki bolid :roll: :shock:

vidi srce sad cu ja da ti objasnim :arrow:
Tema je SHLIHT dana, znachi uvlachenje ljudima u dupe (figurativno),sve ostale 'penetrativne' aktivnosti bilo da su oralnog , analnog ili vaginalnog tipa, nisu tema ova topica, kao ni ovog podforuma...so ako zhelish da mu doprinesesh, onda nadjesh negde neki tekst u kom se neko nekom opako uvlachi u bulju ( a ti to tako fantastichno radish :lol: ),pa onda radish sa njim ( sa tekstom naravno)shta vec treba... :roll:
ovako bi chovek stvarno ( pitam se zashto)mogao da pomisli da si neki zheshci bolid... :roll:
 
raindog:
ajd dobro shto je shlihtara i smarach, al bash toliki bolid :roll: :shock:

vidi srce sad cu ja da ti objasnim :arrow:
Tema je SHLIHT dana, znachi uvlachenje ljudima u dupe (figurativno),sve ostale 'penetrativne' aktivnosti bilo da su oralnog , analnog ili vaginalnog tipa, nisu tema ova topica, kao ni ovog podforuma...so ako zhelish da mu doprinesesh, onda nadjesh negde neki tekst u kom se neko nekom opako uvlachi u bulju ( a ti to tako fantastichno radish :lol: ),pa onda radish sa njim ( sa tekstom naravno)shta vec treba... :roll:
ovako bi chovek stvarno ( pitam se zashto)mogao da pomisli da si neki zheshci bolid... :roll:

Hehe, zasto tako ostro, raindog? Pogodilo te? Bolje njega ne cackati, da ne "istrazuje" previse. Mali je opasan (eto slihta i od mene!).
 
raindog:
ajd dobro shto je shlihtara i smarach, al bash toliki bolid :roll: :shock:

vidi srce sad cu ja da ti objasnim :arrow:
Tema je SHLIHT dana, znachi uvlachenje ljudima u dupe (figurativno),sve ostale 'penetrativne' aktivnosti bilo da su oralnog , analnog ili vaginalnog tipa, nisu tema ova topica, kao ni ovog podforuma...so ako zhelish da mu doprinesesh, onda nadjesh negde neki tekst u kom se neko nekom opako uvlachi u bulju ( a ti to tako fantastichno radish :lol: ),pa onda radish sa njim ( sa tekstom naravno)shta vec treba... :roll:
ovako bi chovek stvarno ( pitam se zashto)mogao da pomisli da si neki zheshci bolid... :roll:
Ljubavi tekst sam uredjivao samo zbog tebe,da bi ti bio pregledniji. :wink:

Znas vise volim sa ljudima da imam prijateljske odnose,mozes ti to nazivati uvlacenjem u guzicu,koliko god hoces nego da sa nekim ratujem.U svakom slucaju vidi se iz tvojih postova da ti imas veoma bogato iskustvo sa uvlacenjem u guzicu.Znas vise volim da ja uvucem u guzicu,kao sto cu tebi da ga uvucem,nego da to meni urade.

E bas se setih da su pre nedelju dana otkrili bordel,odnosno javnu kucu u mojoj zgradi,u jednom od stanova.Nazalost mi komsije nismo nista znali :cry: .Tamo neke devojke su koristile razlicite,vidove javnih informisanja da bi nudile svoje usluge.Nisam bio siguran da li su koristile internet,sve dok nisam procitao tvoje postove.Sada sam uveren da jesu.Izgleda da vas je policija brzo pustila.Moram priznati da mi je drago zbog toga,jer sam protiv zatvaranja tako lepih devojaka.

Da rezimiramo pricu,ti si,ili totalna muskaraca,koje posecuje vecinom muske teme,da ih ne nabrajamo sada,ili si prevejana devojka sa veoma bogatim "zivotnim" iskustvom.Tebi dajem mogucnost da biras.Cmok.
 
A ne, prvo nije se izvinula, nego izvinila, drugo nije meni, nego Dokonom. Nema potrebe meni neko da se izvinjava, ja ili oprostim ili ne oprostim.

Ti me bar poznajes, znas da ja skoro uvek prastam. :wink: 8)

Ali, ne svima i ne sve. :twisted:
 
...ali ovo je ipak jache od mene :lol:
istrazivac-ns:
E bas se setih da su pre nedelju dana otkrili bordel,odnosno javnu kucu u mojoj zgradi,u jednom od stanova.Nazalost mi komsije nismo nista znali :cry:
joj eto i meni je mnogo zhao shto nisi znao,kazhu da sex utiche na razvoj inteligencije (mislim pricha se :lol: ), pa sad eto propade i ta malena shansa da se tvoja ikad 'unapredi' :lol:
 
raindog:
...ali ovo je ipak jache od mene :lol:
istrazivac-ns:
E bas se setih da su pre nedelju dana otkrili bordel,odnosno javnu kucu u mojoj zgradi,u jednom od stanova.Nazalost mi komsije nismo nista znali :cry:
joj eto i meni je mnogo zhao shto nisi znao,kazhu da sex utiche na razvoj inteligencije (mislim pricha se :lol: ), pa sad eto propade i ta malena shansa da se tvoja ikad 'unapredi' :lol:
Moram da priznam da nisam znao za ovo,ali vidim da si ti osoba koja dobro poznaje tu materiju.Cenim ja ljude koji su eksperti u svojim zanimanjima.Ipak je to najstariji zanat na svetu.Konkurencija je zestoka :wink:
 
Moze i ovo:

storm cloud:
Pera_Zdera:
storm cloud:
Pera_Zdera:
A tek sto je licemerno koliko neki ljudi paze da slucajno ne bi iskompronitovali svoj nick.

Mozda su neki ljudi prosto takvi po prirodi da ne mogu ni da iskompromituju svoj nik. :D
Ma zlatnice nase (trept trept) :wink:

Btw Kakvo je vreme gore?

Lepo je sto mislis da smo nas (dve, pretpostavljam) nekompromitovane, ali ja sam imala nekog drugog forumasa na umu kad sam ovo pisala.

Pozdrav, UW! :D
 

Back
Top