šliht dana

storm cloud:
milost:
storm cloud:
underwater:
storm cloud:
...Teorija nepokretne tacke. :wink:
Pop.gif
Pop.gif
Pop.gif

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Moramo priznati da je Uw pravi lik

Da znas da jeste. :wink:

...i ne samo to, vec dobar drugar! :D :wink:

Evo, ja ozvanicila svoje slihtanje. Sad jos samo da pojedem kolace. :wink: :D

@UW
sav si takav, bas! :twisted:
 
peta je jedna i jedinstvena..legenda koja hoda...dobro,ponekad i sedne..peta je moj veliki drugar..ja nju puuunoo volim..
e,peto,esam ti se duboko ja ushlihtao sad :?
 
DOKONI UM:
krvolok:
shishmish01:
Jel se stvarno vi ovde na forumu Novi Sad organizujete da se vidite ili ako sam ja dobro skapirao da idete u zezanje ??? Ok je to samo mi nije jasan motiv toga, da ja sada idem a nekim nepoznatim ljudima, tamo negde ....??

Kako ti, Šišmiše, nije jasan motiv ?!? Mi smo se ovde, na ovom novosadskom forumu, organizovali kao neki mali, masonski ogranak Velike lože Orijenta, i onda se tajno dogovaramo, pa danima i noćima uživamo u bludu i razvratu u najperverznijem mogućem izdanju, sve to zaliveno ogromnim količinama alkohola i neizbežne droge ( u svim vidovima, oblicima i hemiskom sastavu ! ), a komp i net, nam služe kao pokriće pred roditeljima, kao, fol, učimo i radimo, a u stvari, e - mailovima, pravimo dogovore ko od nas ima praznu gajbu ili vikendaju, pa tu pravimo višednevne orgije !!!
Ja bih i tebe pozvao da nam se pridružiš, ali je za ovaj vikend, prihvaćen predlog frakcije koja zahteva prinošenje ljudske žrtve, i to su rekli : " fixno, mlad organizam iz BGD !!! ", pa bolje pauziraj do sledeće nedelje, a ?!?
Pozzzz i PSSSSSSST o ovome, da se ne pročuje dalje ....

:lol: :lol: :lol:
SVAKA ČAST. :idea:

Kako bre prestadose??? Evo jednog slihta, veceg od samog Dejtonskog sporazuma.....DU :arrow: krvolok... :wink:
 
Evo sad cu ja da se slihtnem da ne patite:

@UW

Tortica je bila odlicna! :P

Jeste da sam malo zakasnila, ali...

Moracemo to da ponovimo. :D

Ali ovaj put ja castim...ili...da sacekamo 25. pa ce biti torte kod mene! :wink:

Valjda ce da padne neka zurka! 8)
 
DOKONI UM:
Ma to se Krvolok konačno dozavo onome što nema :wink:


El vidiš, Dolči, šta si napravila ?!? Sada ću morati da primenjujem i pravopis i gramatiku, i šta sve ne, tek da, ako ne može pametnije, ono bar RAZGOVETNIJE MUMLA te njegove duhom vrckave doskočice i poskočice, i to više zbog Oblačka, da se smeje onom što se može pročitati bez kriptografskih pomagala ( a za verovati je, da to njoj nije ni bitno, u krajnjoj liniji, važno je samo se SMEJATI ! ) !!!
 
istrazivac-ns
član


Poruke: 28

Uto, 07. decembar 2004 16:11
--------------------------------------------------------------------------------

Storm je isto veoma pametna devojka,mada mislim da nema potrebe za sukobom izmedju nijh dve.Cilj opravdava sredstva.Storm je hrabra devojka koja ne bezi pred izazovima.Lako je povuci se,ali treba znati i suociti se.Naravno za to treba imati argumente,a ona je inteligntna,dovoljno,da moze da se suoci sa svakim sa foruma.Ne bi zeleo da sam sa njom u sukobu. Pozdrav obema lepoticama
 
istrazivac-ns
član


Poruke: 28

Uto, 07. decembar 2004 16:05
--------------------------------------------------------------------------------


Devojke smirite se.Red Sonia,ako izgledas i dva posto na tu glumicu,rado bi se upoznao sa tobom.Ne bitno je koliko si videla poznatih ljudi,veruj mi i ja sam.Poznate ljude mozes da sretnes i na ulici,mnogo je lepse kada mozes da prisustvujes medjunarodnim,kao i domacim svecanostima,rame uz rame sa istim tim ljudima,i da ne mogu da te gledaju a neke visine.Vidim da si veoma pametna.
[size=18[color=red]]Najaci samo opstaju [/color][/size]

:shock: :!:
 
raindog
član


Poruke: 509
Mesto: Novi Sad
Uto, 07. decembar 2004 16:47


jesam se ... sa nekim sa krste ? jesam
:lol: :lol: :twisted: :?:
jesam trazhila kres varijantu ? Nisam :roll: :?: NEGO
jesam flertovala ikad javno ? nisam :wink:
nisi flertovala,ali jesi u vezi sa nekim sa krstarice,nije mi bas jasno. :) Objasni
jesam bila s nekim u vezi odavde? jesam, (i josh uvek sam i srecna sam zbog toga )
a pitanje koje se postavlja je: shta sad sa tim
I mi bi voleli da znamo odgovor :wink: :twisted:
 

Back
Top