slepi mis

Arcana

Obećava
Poruka
59
Ljudi pomagajte!
Sinoc mi je upao u stan slepi mis, koga je moja sestra, pokusavajuci da ga istera, slucajno povredila. Ne znam sta je u pitanju, jer se on krece normalno, ali ne leti. Krila sam mu rasirila, i nisu pocepana..
elem, ne mogu da pustim napolje, jer je nesposoban da prezivi.
Molim vas, ako neko zna nesto o slepim misevima, neka mi kaze kako da vodim racuna o njemu.
IMAG0486.jpg
 
To se i meni desilo skoro. Nece da leti, ako ga ostavis napolju stajace u mestu i pokupice ga neka grabljivica. Ako hoces da ga spases nadji mesto gde je leglo i ostavi ga tu, majka slepi mis ce njega i druge mlade ako ih ima prebaciti na drugo sigurnije mesto.
 
Ja sam imao jedno vreme slepog misa, isti slucaj, uleteo u sobu... Mog sam stavio u tamno mesto, neku kutiju i poklopio, stavio mu malo vode u neku posudicu ( koristio zapusac za tegle ). ono muva sto uhvatim i kmoraca to sam mu ubacivao i posle 3 dana, kada sam se vratio kuci nasao ga na zavesi i video da moze da leti. Otvorio sirom prozor, ugasio svetlo i ostavio ga na miru. Posle 30min ga vise nije bilo....
 
hrani ga vocem i povrcem i OBAVEZNO mu trljaj stomak posle jela ako je mali..... Zato sto kad su mali, ne mogu da vare hranu.. ALi gledaj da ga odvedes do nekog veterinara sto pre.
 
Ljudi pomagajte!
Sinoc mi je upao u stan slepi mis, koga je moja sestra, pokusavajuci da ga istera, slucajno povredila. Ne znam sta je u pitanju, jer se on krece normalno, ali ne leti. Krila sam mu rasirila, i nisu pocepana..
elem, ne mogu da pustim napolje, jer je nesposoban da prezivi.
Molim vas, ako neko zna nesto o slepim misevima, neka mi kaze kako da vodim racuna o njemu.Pogledajte prilog 300883

Pa stavi ga u neku kutiju, daj mu vodu i mrvice od mlevenog mesa, ostavi nocu otvoren prozor, odletece.
 

Back
Top