Slepanje auta

igor101

Zainteresovan član
Poruka
217
Pitanje za znalce...


Zeleo bi da preslepam jedan auto od mesta A do mesta B tako sto bi ga zakacio sajlom ili kanapom i vukao mojim autom dok bi prijatelj sedeo u vucenom autu.

Da li u celom tom postupku postoji eventualni problem sa policijom s obzirom da je auto koji bi trebao da se vuce NE REGISTOVAN ?

Pozadi bi mu okacio trougao i eventualno ukljucio zutu rotaciju (ukoliko je to potrebno).


Unapred hvala.
 
Mislim da imas problem, zato sto neregistrovani auto ucestvuje u saobracaju. A moze da ucestvuje u njemu samo ako je registrovan. Na primer, neko se zakuca u auto koji se vuce i sta onda?
 
Pazi sad: Drugar je letos slepao neregistrovan auto i zaustavi ga policija, samo trazili vozacke i saobracajne od oba auta i vozi dalje. Opet, bilo je i slucajeva da pisu prijavu jer neregistrovano vozilo ucestvuje u saobracaju.

Posto sam i sam hteo da preslepam jednu karoseriju nekih 150 km, a za slep sluzbu para nemam, nasao sam koja je najbolja varijanta: izvadis probne tablice za auto koji vuces, sto je nekih ~1500 din i sigurno si po propisu.
 
Nemože neregistrovan auto na ulicu ni da stoji a kamoli da se vuče.A krutom vezom registrovan neispravan auto možeš da vučeš samo ako imaš C kategoriju jer tada se to sve drugačije računa.
 
Posto sam i sam hteo da preslepam jednu karoseriju nekih 150 km, a za slep sluzbu para nemam, nasao sam koja je najbolja varijanta: izvadis probne tablice za auto koji vuces, sto je nekih ~1500 din i sigurno si po propisu.
Ček, a ne mora neki tehnički za probne tablice? Što znači da za trulu sulndar školjku bez trapova mogu da izvadim probne tablice? :lol:
 
Pravo da vam kazem, odusato sam od slepanja auta u svojoj reziji i lepo sam pozvao slep sluzbu koja je ovaj drugi natovarila na prikolicu i put putujemo.
Ipak je to nekako najsigurnije resenje, kakve srece kurate umem da budem tacno bi se nasao neki pametni pandur koji bi mi mast izvadio.
Sad na miru mogu da cackam po ovom autu pa kad dodje vreme za limara ajd-Jovo-na-novo. A kad se limarija zavrsi moze da se sastavi pa na tehnicki i u saobracaj.

U svakom slucaju, hvala svima na komentarima :cvet:
 

Back
Top