Sky Star

Naravno da je moguce. Antena sa LNB kao za normalne risivere, satelit zavisi gde je usmeris, treba ti samo program (progdvb ili neki drugi) sa vplug-om i sve sljaka. Sto se tice interneta to tesko bez provajdera.
 
Naravno da je moguce. Antena sa LNB kao za normalne risivere, satelit zavisi gde je usmeris, treba ti samo program (progdvb ili neki drugi) sa vplug-om i sve sljaka. Sto se tice interneta to tesko bez provajdera.

Sorry man, samo jedno pitanje, ok znam da ce da sljaka ali gde da kupim tu flat panel antenu to me zanima. Unapred ti hvala za odgovor.
 
pozzz... dobio sam pc karticu TechniSat digital,model:skystar2 rev:2.6d,sad mi jos treba driver al ga nemogu naci odgovarajuci pa ako moze tko da mi pomogne. Unapred se zahvaljujem
 
pozzz... dobio sam pc karticu TechniSat digital,model:skystar2 rev:2.6d,sad mi jos treba driver al ga nemogu naci odgovarajuci pa ako moze tko da mi pomogne. Unapred se zahvaljujem

neznam na kom sistemu bi ti radila al evo ovde
Kod:
http://www.technisat.com/index381f.html?nav=PC_products,en,76-174
 
imam ss2 i progDVB 6.20.01 i sve mi radi ali kad hocu da gledam npr.gledam novu tv i onda hocu dm sat na eutelsatu moram uvijek ici na setup4pc pa tu prebacit na eutelsat i tek onda dolazi signal............moze li se ovo napravit da ne idem uvijek na setup4pc.........hvala unaprijed
 
Imam sky star 2 i interesuje me cha** sha**** , da li postoje besplatni serveri ili neki drugi način, Takođe me interesuje da li se mogu sihronizirati ključevi iz dream box-a, pa iste koristiti za prog dvb, pošto mi prijatelj ima dream box. Može odgovor i na p.m

Jako bi bio zahvalan!!!
 
ss2 mi nema signala sve drugo sam proverio kljuceve glavu draiver on kao radi ispravno ali nema signala sta da pokusam:dash:
Pozdrav! Ako das malo vise informacija, mozda neko pomogne. Na primer, koji viewer koristis, da li si nesto dirao pa je nestalo signala. Mozda neke kodeke, bilo kakve promene softverskog tipa na PC-ju...
A kako si zakljucio da radi ispravno?
 
imam ss2 i progDVB 6.20.01 i sve mi radi ali kad hocu da gledam npr.gledam novu tv i onda hocu dm sat na eutelsatu moram uvijek ici na setup4pc pa tu prebacit na eutelsat i tek onda dolazi signal............moze li se ovo napravit da ne idem uvijek na setup4pc.........hvala unaprijed

Moze, otvoris ProgDVB i u SETTINGS kliknes na DISEqC i onda tu promenis satelit pa ne moras u serveru. A postoji i bolje resenje, ali ti treba diseqc motor pa sve lepo to podesis da se zna koji je kanal na kom satelitu, pa onda on sam sve menja i vrti antenu na odabrani satelit.
 
Imam problem vec nekoliko dana na thor satelitu(digi tv),opada me kvalitet signala(Q) ispod 33 % na vecini kanala i prakticno ne moze da se gleda,javljaju se smetnje. Da li neko moze da mi pomogne,u cemu li je problem?
 
Problema moze mnogo da bude, recimo, lose vreme, pomerila ti se antena, mislim izasla iz putanje, mozda los konvertor, nesto oko risivera..., bez informacija nema ni pomoci. Kako gledas, koji risiver, jesi nesto mrdao, jel ti antenu oduvao vetar, lupio komsija, dete ti cackalo risiver ;) , kazi, jesi primetio neku promenu oko hardvera, softvera, jel opadanje signala samo na Thor-u...
 
Konacno sam uspeo da podesim antenu i sada imam super kvalitet signala.Ali sam u medjuvremenu reinstalirao ProgDVB pa mi sada trebaju kljucevi sa kojima mogu da otkljucam DIGI TV.Na sajtu gde sam pre skidao ne mogy da nadjem,jer su tamo najsveziji,a digi nije odavno menjao kljuceve,pa me interesuje da li neko moze da postavi link gde da skinem S2emu i Vplug za ss2 za koji otkljucava digi tv.
Hvala unapred.
 
Konacno sam uspeo da podesim antenu i sada imam super kvalitet signala.Ali sam u medjuvremenu reinstalirao ProgDVB pa mi sada trebaju kljucevi sa kojima mogu da otkljucam DIGI TV.Na sajtu gde sam pre skidao ne mogy da nadjem,jer su tamo najsveziji,a digi nije odavno menjao kljuceve,pa me interesuje da li neko moze da postavi link gde da skinem S2emu i Vplug za ss2 za koji otkljucava digi tv.
Hvala unapred.

http://dvb-upload.com/ za kljuceve digia a vplug skini sa http://www.dvbsupport.net
 

Back
Top