Skromnost

zahtevi zavis eod procene i ona treba da je realna - zamisli kao se oseća čovek od koga tražiš nemoguće :? Ili onaj ko bi učinio mnogo a ti ga skembašnekim banalnim beznačajnim zahtevom :?
Znači, kao na prvom sastanku - naruči srednju cenu
tj. ni premalo ni previše
ZAHTEVI, dakle, nisu isto što i želje (mogu da želim šta oću, naravno, ali ne mogu da tražim npr. stan da mi kupi rodbina za venčanje, jer nisu kadri 8) ) .
 
ma tu i tamo sam to čula i u rl
šta im ja mogu, to si sigurno nepoznati ili nedovoljno poznati i sl.
verovatno ne umeju da mi priđu ljudski (mislim na razgovor :lol: )
i, Šta? :lol:
 
i zašto mi to kažeš?
jel ova tema zbog toga postavljena?
JEL SE BRE NISAM DOVOLJNO KENJKAVILA sa vama, muči me ovo, muči me ono, blah....8)
Ja sam ovde rame za plakanje :P
 
aj sad reci šta smo iz ovoga naučili, pošto sam pročiutala samo prv etri strane i poseldnju (prošlu) zaglupljuje mi se komp ako istovremeno radi lonče za kafu, ozbiljno :?

ajd :)
 
Betty:
ma tu i tamo sam to čula i u rl
šta im ja mogu, to si sigurno nepoznati ili nedovoljno poznati i sl.

:lol:
E, ovo je izjava skromne osobe :roll:
Betika, zvezdo naše estrade, poznati liku jedan :D U rl-u ti se sigurno dive jer si poznata a ovde ti se divimo jer se razumeš u ama baš svaku temu :) Da sutra neko na savremenom postavi temu 'da li drkate levom ili desnom' i tu bi imala šta da kažeš.

A tema je puna preserav@nja :roll: Svi ste toliko fini da mi dodje da plačem od sreće koliko ima skromnih ljudi. Kad bih imao samo pola sujete nekih sa ove teme, p1čio bih kroz život k’o na gliseru preko Misisipija…
 
dadadada...
onaj ko me poznaje zna i kakva sam
tako da pogrešne zaključke mogu da donesu ili meni potpuno nepoznati ljudi ili kompletni luzeri, nema srednjeg rešenja. Žao mi je, ali to je tačno.
 
Groucho Marx:
:: Svi ste toliko fini da mi dodje da plačem od sreće koliko ima skromnih ljudi. Kad bih imao samo pola sujete nekih sa ove teme, p1čio bih kroz život k’o na gliseru preko Misisipija…

a ovo je izjava koja treba da (do)kaže da si ti prokleto skroman? :shock:
Besramniče 8)
jadan ti, svi te pogrešno shvataju :neutral:
A pun talenata, za 30 godina radio 30 poslova, malo li je ? :lol:
eeeee...nekome je život majka, a nekom anakin :P
Ajde nemoj da plakiš, pričaj malo o sebi - za promenu 8)

jel ti STVARNO misliš da se kroz život napreduje /tj. "piči"/ zbog SUJETE???
 
Moja sujeta je toliko mala da se od tvoje ne vidi. Barem sam svestan toga da je svi imamo. A to je neki početak ;)

O tebi zaključke donose svi koji dolaze u susret sa tobom, kao što je i sa svim ostalim ljudima. Kad kupiš i hleb u pekari, prodavačica ima pravo na svoje mišljenje o tebi. Žao mi je, ali to je tačno.

Nisam znao da je sramota raditi :shock: A šta ti radiš osim što živiš ovde?

O sebi pričam, jer imam o čemu.
 
Betty, osujećene su tvoje namere da se kližeš Misisipijem sujetom

ali pošto će gručo sigurno da se glisera, možemo da mu mašemo sa tribina
možda i neku muzičku želju da mu ispunimo... za srećan put i tako to :D
 
etotako:
Betty, osujećene su tvoje namere da se kližeš Misisipijem sujetom

ali pošto će gručo sigurno da se glisera, možemo da mu mašemo sa tribina
možda i neku muzičku želju da mu ispunimo... za srećan put i tako to :D

:lol:
pa naravno, zar bi se TI gliserala sa tipom koji je non-stop u pms-u :?

mah...mah....mah...



GM - zašto se nigde nisi zadržao - od tolikih poslova? Naravno da nije sramota raditi
8) ja mislim da tu nešto ni štima...
 
Betty:
:lol:
pa naravno, zar bi se TI gliserala sa tipom koji je non-stop u pms-u :?

mah...mah....mah...
nešto baš razmišljam kako da se namestim da mu budem simpatična
da li postoji način da se osvoje njegove simpatije
pitam se, pitam :-?
možda je on ipak nedostižan :?
 
Vaspitan sam da budem skroman... shto je josh jedan ilustrativan primer roditeljskih greshaka. Trenutno radim na svom koeficijentu uobrazenosti. Ko primeti da sam postao napuvan i prepun sebe neka me obraduje i saopshti mi to.

Ipak, treba biti neskroman sa stilom.
 
hanibaI77:
@piafic ja cu te obradovati i reci da ti izgledas odavno malcice naduvano :D
bez uvrede,samo da ti ulepsam vece :lol:
Betty:
ma ti nisi dovoljno neskroman, koliko bi mogao da budeš :lol: Bez šale, stvarno mislim da si cool i skroman.
Kome verovati? KOME VEROVATI???
psychotic.gif
 
Betty:
oćeš s njim u gliser? :lol:
reka sujete da vas odnese neznano kud? :shock:
Da te više nikada ne vidim ovako veselu i ciničnu istovremeno? :P
Ne dam 8)
ma ja njemu ne verujem, vozio bi me do onog dela u kom žive aligatori, a onda bi me iz čisto humanih razloga gurnuo kao snack za one divne životinjice sa lepim?, velikim i zdravim? zubićima... a ti znaš da ja ne volim da vidim karijes od žabokrečine
 
mislim da je tvoje shvatanje skromnosti pravo i da bi tako trebalo da bude. naravno u ovom ludom vremenu, i jos ludjim vremenima koja kako vidim nezaustavljivo naviru onao sto je crno u stvari je belo i obratno...ma koliko to grozno zvucalo vise puta sam bila svedok da lajavci i sitni (dakako i krupni) prevaranti postizu svoj cilj. na duze ili krace vreme, sad, zavisi od cilja i od kalibra glasnogovornika. neki zaista vredni ljudi koje poznajem ostaju nepravedno nezapazeni zbog slabe reklame. reklama na zalost postaje sve bitnija.
 
da dodam. ne mislim da postoji "neskromnost sa pokricem".ako nesto radis zaista vrhunski, toliiiko bolje od drugih, to ce stvarno govoriti samo za sebe. ne mislim da se moze biti "neskroman sa stilom". moze se biti samo sujetan i/ili nesiguran( to je ono sto svako pravo hvalisanje odrazava).
jedini zaista veliki covek koga sam ikada upoznala, je jedan profa na mom fakultetu o kome sve najbolje govore svetski priznati strucnjaci (nikako on sam), a boga mi i studenti. generacije studenata.ako si redovan na vezbama, male su sanse da ne naucis. kad izadjes na ispit, cak iako te uhvati panika da nista ne znas, on iz tebe izvuce i ono sto nisi ni sanjao da znas. nikad ga nisam cula da je povisio ton, uvek je blag i spreman za saradnju. s' druge strane tu je jos jedan profa. bio je vrlo samopouzdan. cak preterano. ali su mu predavanja njaaaa. a i strucnost, uvek mi je izgledalo. a nisam bila odusevljena ni sto moram da polazem ispit kod njega, uvek je bio cudljiv, i cinlo mi se da malo ocenjuje i ono sto mislis o njemu (ako ti se to bas vidi na nosu kao meni ). sve u svemu, vrlo nezgodan tip. ali i to je srecom iza mene. danas je u svim oblastima, i u svim sredinama sve vise takvih. nazalost.
 
Betty:
mislim da svako ina forumu ma neku omraženu osobu koja za njega ne misli ništa lepo, tako da...kul 8)

Slažem se. S tim što neke osobe prozivaju te druge zbog onoga što pišu na forumu, a neke za ono te osobe rade u rl-u. Ako ja ne znam kakva si ti stvarnosti (tako nešto si rekla), kako onda ti možeš da sudiš o tudjem ponašanju u rl-u? I koliko je to uopšte ovde bitno? Tako da ne znam baš koliko je to cool, ali ajd dobro...

Ajd sad, lepo ste se sve ispucale pa nazad na ozbiljnu temu koju je postavila Keti.
 

Back
Top