Skroji mi ga usko

Cesto cujem pa da pitam
da li je istina da muskarci vole i da ih pali kad je zena dole uska? :)

jel to zavisi od prirode organa, godina, radjanja, menjanja partnera..ili prosto
ima onih zena s kojima je uvek kao da prvi put ulazite u nju?
:rumenko:

dal li vas to posebno pali ili vam je svejedno samo nek udje. :per::lol:

то је друга, запостављена страна популарне приче о величини патке

E to je to :mrgreen:..
Mada nije optimalno bitno, samo je bolje..
 
Cesto cujem pa da pitam
da li je istina da muskarci vole i da ih pali kad je zena dole uska? :)

jel to zavisi od prirode organa, godina, radjanja, menjanja partnera..ili prosto
ima onih zena s kojima je uvek kao da prvi put ulazite u nju?
:rumenko:

dal li vas to posebno pali ili vam je svejedno samo nek udje. :per::lol:

sad mi je svejedno a ja vidim stomak ..ipak ce onaj taliban da plati za tebe :lol: nisam ga dzaba prijavio miliciji
 
Cesto cujem pa da pitam
da li je istina da muskarci vole i da ih pali kad je zena dole uska? :)

jel to zavisi od prirode organa, godina, radjanja, menjanja partnera..ili prosto
ima onih zena s kojima je uvek kao da prvi put ulazite u nju?
:rumenko:

dal li vas to posebno pali ili vam je svejedno samo nek udje. :per::lol:

Nekad me uzasno iritira kad znam da se zvektala i kad oce da udje a ono kao prvi put nikad ga zabosti :)
Mislim a nekada dobro dodje :)
A i kad zelis sunce smeta ti snijeg a kad dodje ljeto da ti je onda da je malo hladno...
Cudna prica :)
 
Ne vidim nista specijalno lepo u tome da je usko.
Hocu pozeljnu, rezuzdanu, zeljnu seksa, a ne neko neiskusno devojce koje se stislo.

Nisam doduse primetio da se godinama nesto posebno prosiri,... jedino mozda od visestrukih porodjaja (to ne znam), ali jedan ili dva porodjaja isto ne cine neku razliku, cini mi se.

Mozda se nekome cini da ima veci ako je ona mala? Svasta.

Kada je zena zaista za sex nema govora da je tu nesto usko i tesno... i tako treba da bude, a ne da povredjuje.
 
Ne vidim nista specijalno lepo u tome da je usko.
Hocu pozeljnu, rezuzdanu, zeljnu seksa, a ne neko neiskusno devojce koje se stislo.

Nisam doduse primetio da se godinama nesto posebno prosiri,... jedino mozda od visestrukih porodjaja (to ne znam), ali jedan ili dva porodjaja isto ne cine neku razliku, cini mi se.

Mozda se nekome cini da ima veci ako je ona mala? Svasta.

Kada je zena zaista za sex nema govora da je tu nesto usko i tesno... i tako treba da bude, a ne da povredjuje.

uuuu naucniku....
 
Citao sam da trebaju praviti vezbu t. j da prekidaju pisanje i tako uvezbavaju vaginalni misic

:zcepanje::hahaha::zcepanje: Vaginalni misic, a? Slatka majko Bozija :zcepanje: Izvini, :hahaha::hahaha::hahaha: :zcepanje::zper::super::besna:Huh, da , sad je okej. Mislim, jos se smejem, ali me mrzi da klikcem smajlije. Ovaj, vaginalni i karlicni misici se vezbaju Kegelovim vezbama, odnosno samo vaginalni, valjda se karlicne zovu po nekom drugom ciki, ne znam, ali mislim da nemaju mnogo veze sa pis anjem, ili bilo kakvim vidom uriniranja,( pisinga recimo) ili stolice daleko bilo :confused: Mislim, dajte , sta ocekujete od zena, da radimo i dok se olaksavamo :hahaha::rotf: O , bogo... A ako se cini interesantno, vidi , mozda i jeste :mrgreen: : http://www.geocities.com/hotsprings/spa/4502/
 

Back
Top