Skandal u Narodnom

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

lider

Poznat
Poruka
7.768
Šokiran sam današnjim napisom u listu Politika o ponašanju Uprave ovog pozorišta prema ,na jedvite jade ostvarenoj međunarodnoj saradnji .
Izjava "Direktora" drame NP da je Handke trećerazredni pisac,kao i bruka koju su našoj kulturi priredili čelnici ove kuće pokazuje jasno i nevosmisleno dokle nas dovodi "partijsko" kadriranje u kulturi.
Takođe žestoko najavljivana SVETSKA premijera baleta Kraljica Margo je protekla bez prisustva čelnika ove kuće Dejana Savića,koji je u tom trnutku imao važnija posla.
Čovek je tezgario u nekoj Italijanskoj zabiti i bio van svog pozorišta 15. dana?
Ove podatke su dali umetnici zaposleni u NP i imam razloga da ih smatram verodostojnim.
Znači,opet lični interesi iznad svega.
Dokle tako?
 
Upravnikova loza cesto je prazna cak i kada su "velike" premijere on ima "velike" poslove tamo negde...
Ali kad se doticni politicari usudjuju da glasaju iz Bodruma recimo,onda i upravnik nacinalnog teatra moze da gleda premijeru iz Italije .....xaxaxa
 
M_a_r_a:
Upravnikova loza cesto je prazna cak i kada su "velike" premijere on ima "velike" poslove tamo negde...
Ali kad se doticni politicari usudjuju da glasaju iz Bodruma recimo,onda i upravnik nacinalnog teatra moze da gleda premijeru iz Italije .....xaxaxa


Eto, zbog toga. :sad: Mada sam pročitala ovih dana da se ipak iskupio pomenuti upravnik. Kažu da je "uskočio" u predstavu umesto Njega, i izvadio stvar. :wink:
Lepo od njega, ali to ne menja utisak. Pozdrav
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top