Скандал у Бачу, СНС отказао салу пред сам концерт Радетa Шербеџије

Ne moze to dugo trajati,jer narodu kada prekipi,a pogotovo onima koji nisu opredeljeni,ima da sevaju motke,pa da vidis kako narod obradi te batinase i kriminalce.
Дај боже да је тако. Ја сам некада исто мсилио али нешто то стање када прекипи народу никако да дође.
 
Pa sto su se naguzili...
Jel vi mislite da ja nisam imao policajce koji dodju posle svoje smene da me pritiskaju da se iselim iz stana da bi posle ucenjivali mog gazdu, stanodavca tacnije, nije gazda...
To je Srpska kultura....dodje cesto u uniformi i pokusava da provocira i da trazi racun za TV aparat star 5 godina, racun za ovo ono , zaplasuje, sve je to Srpska kultura, a ne SNS kultura ...

Jednostavno ga legitimises, svejedno sto je usao u stan, ili ovde u dom kulture...
Ako nece da se legitimise zoves policiju...
Ako nece da napusti stan, svejedno sto je u odelu , razvalis ga od batina....
Ovo poslednje po izboru....
Ali u svakom slucaju ga neces poslusati sta laprda...
Eh, druze, ti bas hoces da umres kao covjek...nemoj...nisu vredni takvog slobodnog uma!
 
Koliko mi je poznato,Bac je mesto sa velikom hrvatskom manjinom ili vecinom. I ovaj opozicionar se preziva Vulin, Krajina a taj kordinator je neki Bosanac. Potomci doseljenika 50tih godina. Bez ponizavanja ikakvog,knjigu procitali nisu a Serbedzija da im recituje niti vole niti razumeju. Plus Serbedzija im je nejasnog politickog opredeljenja. Nije dao javnu podrsku predsedniku. Ko ga hebe!
Eto ne daju vam ni pesničko veče da održite :mrgreen:
Mora Jure,korišćenje sale da se plati.Takvi su propisi.
 

Back
Top