Situacija posle sexa

Ево шта ти 'слаткице/ши' држе у пеленама

zelena-stolica.jpeg
ma nije svaki zivot virtuelni zivot :lol:

onako van piksel sveta...
sva ziva bica su u skladu sa zakonima prirode, izmedju ostalog sve sto udje mora i da izadje :cao:
 
Imao sam odnos sa devojkom i izvadio sam ga na vreme, posle 2,3 sekunde sam imao ejakulaciju, to jest hocu da kazem da ne cekam poslednji trenutak da ga izvadim, samo sto je partnerka minut posle odnosa osetila da ima nesto u vagini i izvadila je i bilo je malo gusce i onako belo providno, plus joj je juce verovatno bio najplodjiji dan, citao sam da je to normalan sekret u tom periodu, ja sam siguran da nisam nista uradio ali opet imam malu dozu sumnje jer se prvi put susrecem sa ovim, zanima me da li se jos nekome ovako desilo ili da li se zenama bez odnosa ovako desavalo ali valjalo bi sa odnosom tj posle odnosa ?
Брате, неко је напунио пре тебе 💦
 
Au, al' ga zakopa sad... Na sve muke sad jos treba da se pita da li je htela da mu podvali tudju bebu...

Ali da, i ja sam prvo pomislio na to. Gugle "Why is penis shaped like that?"
Не мора туђа беба, можда је дама имала коит непосредно пре доласка код нашег јунака или његовом доласку њој.
То се дешава, лето је.
 
можда је дама имала коит непосредно пре доласка код нашег јунака или његовом доласку њој.
Mozda, ne znam...Ti znas bolje od mene.
То се дешава, лето је.
Nazalost, nikad... Leti ili bilo kad...
Eh...
ima malicioznih komentara..
Sekret moze biti pojacan iz puno razloga..
ili si samo neinformisan?
Sto maliciozan, pa cak se i nekoliko zenskih clanica zapitalo "Sta je to? NIsam nikad vadila tako nesto".
Svaka je imala sekret ali nije svaka imala jednog za drugim za kratko vreme, pa i ne mogu da znaju kako bi to izgledalo.
 
Sto maliciozan, pa cak se i nekoliko zenskih clanica zapitalo "Sta je to? NIsam nikad vadila tako nesto".
Svaka je imala sekret ali nije svaka imala jednog za drugim za kratko vreme, pa i ne mogu da znaju kako bi to izgledalo.
Ovo ti je tvrdnja u rangu - ja imam ridju kosu, znaci svi je imaju.
Apsoluno netacno da je svaka zena imala / ima sekret, jos manje je tacno da se on ispoljava kod svih na isti nacin.
 
Imao sam odnos sa devojkom i izvadio sam ga na vreme, posle 2,3 sekunde sam imao ejakulaciju, to jest hocu da kazem da ne cekam poslednji trenutak da ga izvadim, samo sto je partnerka minut posle odnosa osetila da ima nesto u vagini i izvadila je i bilo je malo gusce i onako belo providno, plus joj je juce verovatno bio najplodjiji dan, citao sam da je to normalan sekret u tom periodu, ja sam siguran da nisam nista uradio ali opet imam malu dozu sumnje jer se prvi put susrecem sa ovim, zanima me da li se jos nekome ovako desilo ili da li se zenama bez odnosa ovako desavalo ali valjalo bi sa odnosom tj posle odnosa ?
Laki i ja sam imao odnos i sa zaštitom i bez,vadio na vreme,a sad već imam četri unuka...
 

Back
Top