Siptarska Krstarica

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

José Luis Torrente

Ističe se
Banovan
Poruka
2.477
Evo sta se dozvoljava siptarima na krstarici.Evo neki lucky.Ali razumem.Na zivotinje se ne mozes ljutiti ;sta znaju one.

8egdu88.jpg
 
A eto i odgovora na mnoga postavljena pitanja ovde "STA SU ALBANCI PODARILI OVOM SVETU"?
Zna li neko neko knjizevno delo,pronalazak,arhitektonsko delo......? Kad ono albanci su izmislili svet pa eto odgovora zasto nista vise vredno spomena kod njih nema. :)
 
Rodovsko društvo.Ne možeš članove familije da gledaš i tretiraš odvojeno.Ljude sa strane ne prihvataju,čak i one koji su u bračnim vezama sa njima smatraju strancima.Ako uđeš u probleme s njima,moraš radikalno i brzo da ih rešavaš.Doobri za izbegavanje.
 
Rodovsko društvo.Ne možeš članove familije da gledaš i tretiraš odvojeno.Ljude sa strane ne prihvataju,čak i one koji su u bračnim vezama sa njima smatraju strancima.Ako uđeš u probleme s njima,moraš radikalno i brzo da ih rešavaš.Doobri za izbegavanje.



E, vidis, kada me neki patriJota pita, kako to, da si za to da se siptari , sa sve kosovom odcepe od srbije........ja mu kazem sve ovo sto si ti napisao.......

Posto je , u ovakvoj konstalaciji odnosa i prilika , nemoguce zadrzati kosovo bez siptara, a druga je solucija , zadrzati kosovo sa milion i po siptara , u istoj drzavi u kojoj zive i moja deca......ja glasam za sanitarni koridor, i otcepljenje srbije od KiM...
 
[/b]

E, vidis, kada me neki patriJota pita, kako to, da si za to da se siptari , sa sve kosovom odcepe od srbije........ja mu kazem sve ovo sto si ti napisao.......

Posto je , u ovakvoj konstalaciji odnosa i prilika , nemoguce zadrzati kosovo bez siptara, a druga je solucija , zadrzati kosovo sa milion i po siptara , u istoj drzavi u kojoj zive i moja deca......ja glasam za sanitarni koridor, i otcepljenje srbije od KiM...
**beš ga!Bez obzira šta da uradiš,oni se šire dalje.S obzirom da ova država neće da legalizuje kupovinu i držanje vatrenog oružja,jedino rešenje je kršiti zakone.Idioti u Srbiji ne shvataju da je jedina zaštita od šiptara prekid svih kontakata s njima i drastično kažnjavanje onih koji to krše.
 
kaai79:
Jesu mi nekako odvartni mentalitet rulje ,ja sam mislio da je sve to propaganda i da su narod ko narod ali posle martovskih dogadjaja stvarno nemogu da mislim pozitivno ,savaka cas izuzecima.

to mozhemo i mi postati - rulja kojom je lako komandovati, ako se ostvare tezhnje nekih da se ovde stvori jedna drzhavica odsechena od ostatka sveta. necjemo se razlikovati od sadashnjih shiptara sa kosova za jedno 30god. shto ne znachi da ja ovde na mala vrata prodajem ideju o eu [to sam mishljenje rekao na drugom mestu].
kao shto rekoh, ljudi su ljudi, i nema tu neke razlike.
al shta se sve mozhe uraditi sa ljudima kad im isperesh mozgove... to je chudo jedno.
 
Svaki gradjanin EU ima pravo da kupuje kuce, zemlju, otvara radnje i poslove gde god hoce u EU.

Uzece nam Siptari i Nis i Vranje, al' ako.

Aha.......a ti , ces, ako je vec tako, da ih sprecis ....kako??:confused:

Malim, lokalnim ratom, gde cemo , po peti put u poslednjih dvadeset godina , popushiti desetinu hiljada mrtvih momaka, stotinak hiljada invalida rata......????...:confused:
 
Aha.......a ti , ces, ako je vec tako, da ih sprecis ....kako??:confused:

Malim, lokalnim ratom, gde cemo , po peti put u poslednjih dvadeset godina , popushiti desetinu hiljada mrtvih momaka, stotinak hiljada invalida rata......????...:confused:

Pa vidi, ima tu sofisticiranijih metoda. Šiptar kupi lokal i otvori pekaru, država istog trena zid na zid sa njim isto to i specijalne cene i uslovi prodaje (prosto rečeno). Za nekretnine - čim šiptar ponudi keš za nekretninu, država treba da da veću ponudu. Nešto u tom smislu. Nije tako jednostavno, ali malo poraditi na tim stvarima. To je trebalo ranije uraditi dole na Kosovu, a sada na jugu Srbije.
 
Nikako. Svabe i ostali vise vole da se mi zezamo sa Siptarima nego da im idu tamo.

EU ce se medjutim postarati da dobijemo nas deo Somalijaca, Bangladesana i ostalih belosvetskih prosjaka... ovaj, azilanata. Zidovi i resenja gde se niko nece akati sa divljim plemenima za dvadeset i pedeset godina... ha ha.

Samo vi sanjajte.
 
Pa vidi, ima tu sofisticiranijih metoda. Šiptar kupi lokal i otvori pekaru, država istog trena zid na zid sa njim isto to i specijalne cene i uslovi prodaje (prosto rečeno). Za nekretnine - čim šiptar ponudi keš za nekretninu, država treba da da veću ponudu. Nešto u tom smislu. Nije tako jednostavno, ali malo poraditi na tim stvarima. To je trebalo ranije uraditi dole na Kosovu, a sada na jugu Srbije.

Najbolji metod je i najjednostavniji........kada siptar otvori pekaru, ne ides kod njega na burek, i on je zatvori.......

kada oce da kupi kucu, ti mu je ne prodas , bez obzira na pare ..

Ali, kod srba, kada siptar otvori pekaru, svi pohrle na "super burek" , a kada ponude pare za kucu, srbin proda ,sve udarajuci se nogom u doope od srece.......posle kuka kako je "proteran"..i kako ne da kosovo:roll:
 
Najbolji metod je i najjednostavniji........kada siptar otvori pekaru, ne ides kod njega na burek, i on je zatvori.......

kada oce da kupi kucu, ti mu je ne prodas , bez obzira na pare ..

Ali, kod srba, kada siptar otvori pekaru, svi pohrle na "super burek" , a kada ponude pare za kucu, srbin proda ,sve udarajuci se nogom u doope od srece.......posle kuka kako je "proteran"..i kako ne da kosovo:roll:
Potpuno se slažem.O ovome sam pisao 100 puta.
 
Najbolji metod je i najjednostavniji........kada siptar otvori pekaru, ne ides kod njega na burek, i on je zatvori.......

kada oce da kupi kucu, ti mu je ne prodas , bez obzira na pare ..

Ali, kod srba, kada siptar otvori pekaru, svi pohrle na "super burek" , a kada ponude pare za kucu, srbin proda ,sve udarajuci se nogom u doope od srece.......posle kuka kako je "proteran"..i kako ne da kosovo:roll:

Pa jeste, to je opcija jedan. Sledeća bi bila ona što sam opisao (ili nešto slično).
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top