Siptarska Krstarica

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ismail Kadare, dobitnik Nobelove nagrade za književnost.;)

Veoma je ruzno lagati, pa cak i ako je "zastita" nacionalnih manjina u pitanju ;)

http://nobelprize.org/nobel_prizes/literature/laureates/

Lista svih dobitnika Nobelove nagrade za knjizevnost na kojoj na (tvoju) zalost nema druga siptara :) sto ne znaci da nije dobar pisac, ali ne dovoljno i dobar za Nobela. ;)



p.s. Ferid Murati na drugu ruku rodjeni amerikanac albanskog porekla, mislim da ju je dobio 98 za medicinu.
 
Ја сам мислио да је највећи шиптарски допринос светској баштини оно кече, мис`им оно капче што носе, кад оно испаде да то није њихов изум већ су их Турци обавезали да то носе јер су им стално крали стоку па су их са белим капицама лакше уочавали;)
 
Preciziraj na sta mislis: da ti nisi manful, da Decani nisu srpski nego siptarski, ili da ce siptari doci do Nisa...


Naravno da nisam taj Manfulj, Iljir, Defender itd a da li ce Albanci doci do Nisa to ne znam. Istorija se ponavlja, inace Nis (Naissus) je bio glavni grad Dardanije (Dardani su bili Ilirsko pleme). Nema sumnje da su Decani Albanski.
 
Postavljaju se ovde svakakve teme, da li su Srbi izmisljena nacija, da li je marlon clan glavnog odbora dss-a, da li Kostunica i hitler imaju parapsiholosku vezu buduci da imaju jedinstveno prezime, koga je izudarala Branka Black Rose...

Pazi kad neće više, usput tebi misli okrenute ka Branki Black Rose a ne ka maltretiranju dece po školama...

Zamisli roditeljski:

Majka budućeg siledžije: qrvo! ti se yebeš!
Black Rose: jes, a tebi dete dali na lutriji
Majka budućeg siledžije: Tebe su svi videli
Black Rose: Došli da vide ono što nemaju, bio i tvoj
 
Evo sta se dozvoljava siptarima na krstarici.Evo neki lucky.Ali razumem.Na zivotinje se ne mozes ljutiti ;sta znaju one.

8egdu88.jpg

Sto nisi postavo tvoju prvu privatnu poruku koju si meni poslao idiote jedan. Budi musko pa priznaj kako si mi psovao sve siptarsko. fujjj
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top