siptari

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Siptari?
Ehehehheheheehe.....
Dobri su oni,dobriiiiiiiiiiiiiii
Bas su dobriiiiiiiiiiiiii

Prvi pisani podaci o siptarima na teritoriji KiM poticu iz 18 veka.Ne kazem da ih i pre nije bilo,tek,prvi pisani iz 18 veka.Oni imaju veoma prostu,ali do zla Boga uspesnu taktiku.Sta rade oni?
Svaka kuca ima od 5 do 10 dece.Samo jedno ostaje u kucu,ostali ide rade,zarade i kupuju Srpske kuce.Dodate li tome da su u zadnjih 20 god.glavni dileri droge i oruzja u Evropi,eto odgovora otkud toliko Siptara.Ima jedna stvar,pricao sam sa mali milion ljudi,Srba,sada naselenih po Smederevu,Kragujevcu...Pitam:Pa sto prodadoste imanje?Svi,ali svi,odgovorise:Pa kako da ne prodamo za milion maraka stracaru i dve njive?I tu ima deo istine.Mnogo veci deo je onaj koji govori o progonu Srba sa Kosova.Uz Blagovest politicara.Od Draze Markovica i Petra Stambolica,pa naovamo.

Pozdravio bih ovog"frenkijevca"...Prijatelju,nijedan FRENKIJEVAC tako sto ne bi napiso.To lazi druge ovde,mene nemoj...
I da,ja MRZIM Siptare....
Moja stvar,zar ne.....
Ne vole ni oni mene!Imaju i zasto....
Bilo,ne povratilo se.....
 
Ovdje bih iznio jednu istinitu zgodu koja sama za sebe dovoljno govori.
Moj prijatelj i stariji duhovni brat koji je godinama radio kao ložač u parnoj pekari kod vojske ispričao mi je jedan zanimljiv slučaj sa jednim Albancem.
Naime, kako je to već bio običaj u JNA, neki vojnici bili su dodijeljivani kao ispomoć za rad u kotlovnici. Kako je u pitanju težak fizički posao, tu su često dolazili i po kazni.
Jednom prilikom po kazni tu je raspoređen jedan vojnik Albanac, kojem niko od oficira nije mogao ništa. Ni zastavnik, ni poručnik, ni kapetan ni bezbjednjak, niko, niko, niko...
Šta god da mu se kaže ne sluša i tjera po svom, pravi se da ne razumije. Na kraju nisu znali šta će sa njim i pošalju ga u kotlovnicu u pekari da tovari ugalj.
Moj prijatelj Perica ložač je momka čim je došao normalno ljudski primio i upitao ga: "Da li si ti za Drečija (valjda se tako kaže đavo na Albanskom) ili za Boga."
Ovaj je samo iznenađeno zinuo i rekao: "Za Boga."
"E pa ako si i ti za Boga a nisi za Drečija, ja i ti bismo se trebali slagati. Ljudi koji vjeruju u Boga ne treba da se svađaju."
I zaista, sve što je Perica od njega tražio (a nikad to nije činio na ružan način, niti ga je tjerao da radi ono što i sam nije radio) ovaj mladić je slušao bez pogovora. Nekoliko mjeseci mladić je radio u kotlovnici i nikada nije bilo nikakvih problema.
Svi su se redom čudili kako je Pero ložač uspio da ga "ukroti", a mnogima nije bilo ni pravo jer je on uvijek bio na meti zbog toga što je i pred "velikim komunistima" u ono vrijeme bez ikakvog ustezanja priznavao da je vjernik i o Bogu i Svetom Pismu javno govorio.
A eto, on im je dokazao kako se i od "neprijatelja" može načiniti prijatelj.
 
frenkijevac:
e moj drugar.nisi ti bio dole .ne znas sta su sve srbi radili nad nenaoruzanim albancima.stid mi je.ne mogu da se smirim jos dan danas.

stid mi je.....мммммм...Нешто ми не говориш српски најбоље!!!Ајде, кажи -мармелада....
 
Stoorbak:
Anonymous:
frenkijevac:
e moj drugar.nisi ti bio dole .ne znas sta su sve srbi radili nad nenaoruzanim albancima.stid mi je.ne mogu da se smirim jos dan danas.

A zapitash li se nekada shta su Shiptari radili Srbima i shta josh uvek rade?!?!
U tome je decko tvoj problem, a i nick ti je bash OK, nemash ti ni B od Frenkijevca!


pa naucili su to od vas, koji ste sve zlocine vesto radili, i ono poznato pravilo " PONEKAD JE UCENIK NA KRAJU BOLJI OD UCITELJA" kapiras.
 
sve se vraca:
Stoorbak:
Anonymous:
frenkijevac:
e moj drugar.nisi ti bio dole .ne znas sta su sve srbi radili nad nenaoruzanim albancima.stid mi je.ne mogu da se smirim jos dan danas.

A zapitash li se nekada shta su Shiptari radili Srbima i shta josh uvek rade?!?!
U tome je decko tvoj problem, a i nick ti je bash OK, nemash ti ni B od Frenkijevca!


pa naucili su to od vas, koji ste sve zlocine vesto radili, i ono poznato pravilo " PONEKAD JE UCENIK NA KRAJU BOLJI OD UCITELJA" kapiras.

E super kada smo se vec podelili na "vas" i "nas"
 
Stoorbak:
sve se vraca:
Stoorbak:
Anonymous:
frenkijevac:
e moj drugar.nisi ti bio dole .ne znas sta su sve srbi radili nad nenaoruzanim albancima.stid mi je.ne mogu da se smirim jos dan danas.

A zapitash li se nekada shta su Shiptari radili Srbima i shta josh uvek rade?!?!
U tome je decko tvoj problem, a i nick ti je bash OK, nemash ti ni B od Frenkijevca!


pa naucili su to od vas, koji ste sve zlocine vesto radili, i ono poznato pravilo " PONEKAD JE UCENIK NA KRAJU BOLJI OD UCITELJA" kapiras.

E super kada smo se vec podelili na "vas" i "nas"
Brate, ne pali se, vidis da je -frenkijevac-neki siptar sto te zeza..
 
Stoorbak:
sve se vraca:
Stoorbak:
Anonymous:
frenkijevac:
e moj drugar.nisi ti bio dole .ne znas sta su sve srbi radili nad nenaoruzanim albancima.stid mi je.ne mogu da se smirim jos dan danas.

A zapitash li se nekada shta su Shiptari radili Srbima i shta josh uvek rade?!?!
U tome je decko tvoj problem, a i nick ti je bash OK, nemash ti ni B od Frenkijevca!


pa naucili su to od vas, koji ste sve zlocine vesto radili, i ono poznato pravilo " PONEKAD JE UCENIK NA KRAJU BOLJI OD UCITELJA" kapiras.

E super kada smo se vec podelili na "vas" i "nas"



PA NIKADA AMA BAS NIKADA NE BIH ZELEO DA BUDEM KO VI!!!
 
Video sam to ,pa moram nesto da kazem.
Ja sam bio licno progneni izbeglica u Kosovu znaci u moju zemlju od" moje " vojske VJ .Pitam ako jugosloveni smatraju albance kao njihovi drzavljani zasto su ih ubili ( ne ciljam na UCK Heroje vec na civiliju) zarobili i dan danas ne znamo gde su ,za neke znamo i zate i vi da su sahranjeni u policijskim trening centrima u Srbiju,i dalje pitam zasto to uradili ,zasto, oni sami nisu isli tamo da se ubijaju i sahranjaju
 
shqiptari:
Video sam to ,pa moram nesto da kazem.
Ja sam bio licno progneni izbeglica u Kosovu znaci u moju zemlju od" moje " vojske VJ .Pitam ako jugosloveni smatraju albance kao njihovi drzavljani zasto su ih ubili ( ne ciljam na UCK Heroje vec na civiliju) zarobili i dan danas ne znamo gde su ,za neke znamo i zate i vi da su sahranjeni u policijskim trening centrima u Srbiju,i dalje pitam zasto to uradili ,zasto, oni sami nisu isli tamo da se ubijaju i sahranjaju
Pokoj dusama svima izginulima u toj nesreci.
Ali ako je Yugoslavia bila vasa zemlja, kao sto kazes, zasto ste onda slusali vase politicare i UCK teroriste? Sta vam je falilo u YU? Reci mi, koja bi zemlja na svetu dozvolila otcepljenje njene teritorije? Da li bi mozda USA dozvolila otcepljenje Floride ili bi sravnila sa zemljom sve za 24 sata? To sto ste i vi stradali je cena pogresnog puta kojeg ste izabrali.
 
Izvini ali pogresno si shvatio ili neces da svatis:
Ako mi slusali "teroriste" gde su bili jugosloveni-srpski vaspitaci da nas ubede da ne slusamo njih i drugo to najvaznije zasto suditi -ubiti svoj narod za ne slusanje( oko 10 hiljada civila je ubijeno i oko 2 hiljada UCK Heroja ,pa jos fale oko 4 hiljada ljudi .Da te opametim ,Srpska Akademija ,Srpska vlada u jugoslevenskom drustvom pa cak kada je davno bila kraljevina planirala mnogo projekata o progonjenju albanaca kao sto je" Elaborat "Vase Cubrilovica, pretpostavljam da si ga citao ,ako nisi citaj i porazgovarajmo opet.Pa i dan danas imate ne davni famozni "Memorandum o Kosovu".
Mi nismo krivi sto radjamo vise nego vi ,mi nismo krivi sto kupujemo vase stanove,ova pojava je bila uvek a vasa patriotna vlada preuzela mere ,mere sto su genocidne i antihumane ,I jos nesto niko u USA nije ubijao civile osim u Izrael radi isto tako kao ste vi radili ovde ,vrlo dobro znassa oni drze okupirano palestinsko teritoriju .Rusija isto tako sa cecenima ali oni nisu ubijali civile kaa vi .Turska isto tako se ne humano postupa prema kurdima i ima jos primera .A to sto neki je rekao sa detetom je istina.Ja znam mog drugara sto je bio vojnik Slavne UCK i rekao mi je da su nasli tela masakrirane muza i zene koji su imali menjane glave znaci da vasi vojnici odsekli glave i postavili tako .I jednoj trudnici odsekli stomak i postavili zivu macku unutra ,mislim da je to previse i to govori kako vi to volite nas .Ja ti kazem kako vi volite nas ,vi volite nas da radimo za vas ,bas kako Hitler postupio prem jevrejima.Zakljucak Kosova je bila okupirana teritorija od 1912 od srpske kraljevine pa do 1999.Kosova sada ima svoju vladu i koraci sigurna prema nezavisnoscu uprkos nekih teskih prepreka .
 
Anonymous:
Izvini ali pogresno si shvatio ili neces da svatis:
Ako mi slusali "teroriste" gde su bili jugosloveni-srpski vaspitaci da nas ubede da ne slusamo njih i drugo to najvaznije zasto suditi -ubiti svoj narod za ne slusanje( oko 10 hiljada civila je ubijeno i oko 2 hiljada UCK Heroja ,pa jos fale oko 4 hiljada ljudi .Da te opametim ,Srpska Akademija ,Srpska vlada u jugoslevenskom drustvom pa cak kada je davno bila kraljevina planirala mnogo projekata o progonjenju albanaca kao sto je" Elaborat "Vase Cubrilovica, pretpostavljam da si ga citao ,ako nisi citaj i porazgovarajmo opet.Pa i dan danas imate ne davni famozni "Memorandum o Kosovu".
Mi nismo krivi sto radjamo vise nego vi ,mi nismo krivi sto kupujemo vase stanove,ova pojava je bila uvek a vasa patriotna vlada preuzela mere ,mere sto su genocidne i antihumane ,I jos nesto niko u USA nije ubijao civile osim u Izrael radi isto tako kao ste vi radili ovde ,vrlo dobro znassa oni drze okupirano palestinsko teritoriju .Rusija isto tako sa cecenima ali oni nisu ubijali civile kaa vi .Turska isto tako se ne humano postupa prema kurdima i ima jos primera .A to sto neki je rekao sa detetom je istina.Ja znam mog drugara sto je bio vojnik Slavne UCK i rekao mi je da su nasli tela masakrirane muza i zene koji su imali menjane glave znaci da vasi vojnici odsekli glave i postavili tako .I jednoj trudnici odsekli stomak i postavili zivu macku unutra ,mislim da je to previse i to govori kako vi to volite nas .Ja ti kazem kako vi volite nas ,vi volite nas da radimo za vas ,bas kako Hitler postupio prem jevrejima.Zakljucak Kosova je bila okupirana teritorija od 1912 od srpske kraljevine pa do 1999.Kosova sada ima svoju vladu i koraci sigurna prema nezavisnoscu uprkos nekih teskih prepreka .

treba li da ti aplaudiramo?
bravo ibrahime, bravo
ne interesuje me nista u vezi ratova i ubistava ko je poginuo poginuo je pokoj mu dusi ko je ubijao odgovarace i gotovo ali me interesuje hocete li mi vracat zemlju, stan i poslovni prostor ili hocete etnicki cistu nezavisnu republiku kosovo?
 
Kapiram zasto mene brisete ali zasto dozvoljavate velicanje OVK-a i svojatanje dela nase zemlje.Zar to isto nije nedozvoljeno na forumu.Mrzim ih i zelim im sve najgore.Sa necivilizovanom stokom nema sta da se prica.Ako mi izbrisete poruku izbrisite i njihove koje provociraju sve koji vole Srbiju a pogotovu one koji su izgubili svoje najblize.
 
sassa:
Kapiram zasto mene brisete ali zasto dozvoljavate velicanje OVK-a...
Ne brišem ni jednu poruku, osim ako je reč o izuzetno nedoličnom jeziku. O mržnji i ljubavi govorite do mile volje, ali se uzdržite od psovki.

Pozdrav.
 
sassa:
Kapiram zasto mene brisete ali zasto dozvoljavate velicanje OVK-a i svojatanje dela nase zemlje.Zar to isto nije nedozvoljeno na forumu.Mrzim ih i zelim im sve najgore.Sa necivilizovanom stokom nema sta da se prica.Ako mi izbrisete poruku izbrisite i njihove koje provociraju sve koji vole Srbiju a pogotovu one koji su izgubili svoje najblize.

Тешко је одговорити на твоји реће стога си човек, који мрзе другог. И шта могу речи, ајде, не мрзи онда ти нећеш разумети...
Знам, да имате велика проблема са Косово. То је ваша велика рана. И можда кажеш ми, да шта ја могу знати об овом стога нисам видела шта видите ви-Срби. Да, нисам видела...но, драго ми је да кад ви говорите да Срби ме могу мрзити...

Шиптари такође људи. Друга рећ је о злочинцу. Али је'л цео овај народ је сви злочинаци. Па наравно, не.

Срдачни поздрав!
 
Драги sassa.

Доста овде су говорили да "мрзим", "мрзим", "мрзим"...и шта??? Пре свега, ако ти мрзиш једног онда не можеш пуно волети другог.
Косово и Метохија је ваше страдање, ваш велики Српски крст.
Ако видим из историји на Балканима није било много спокојности. Шта радити, ако ово је ваш крст...само узети га.

Мрзити неког није разумано у сваком путу чак и кад човек је крив.

Поздрав!
 
Chan Shaolin Si:
Anonymous:
Izvini ali pogresno si shvatio ili neces da svatis:
Ako mi slusali "teroriste" gde su bili jugosloveni-srpski vaspitaci da nas ubede da ne slusamo njih i drugo to najvaznije zasto suditi -ubiti svoj narod za ne slusanje( oko 10 hiljada civila je ubijeno i oko 2 hiljada UCK Heroja ,pa jos fale oko 4 hiljada ljudi .Da te opametim ,Srpska Akademija ,Srpska vlada u jugoslevenskom drustvom pa cak kada je davno bila kraljevina planirala mnogo projekata o progonjenju albanaca kao sto je" Elaborat "Vase Cubrilovica, pretpostavljam da si ga citao ,ako nisi citaj i porazgovarajmo opet.Pa i dan danas imate ne davni famozni "Memorandum o Kosovu".
Mi nismo krivi sto radjamo vise nego vi ,mi nismo krivi sto kupujemo vase stanove,ova pojava je bila uvek a vasa patriotna vlada preuzela mere ,mere sto su genocidne i antihumane ,I jos nesto niko u USA nije ubijao civile osim u Izrael radi isto tako kao ste vi radili ovde ,vrlo dobro znassa oni drze okupirano palestinsko teritoriju .Rusija isto tako sa cecenima ali oni nisu ubijali civile kaa vi .Turska isto tako se ne humano postupa prema kurdima i ima jos primera .A to sto neki je rekao sa detetom je istina.Ja znam mog drugara sto je bio vojnik Slavne UCK i rekao mi je da su nasli tela masakrirane muza i zene koji su imali menjane glave znaci da vasi vojnici odsekli glave i postavili tako .I jednoj trudnici odsekli stomak i postavili zivu macku unutra ,mislim da je to previse i to govori kako vi to volite nas .Ja ti kazem kako vi volite nas ,vi volite nas da radimo za vas ,bas kako Hitler postupio prem jevrejima.Zakljucak Kosova je bila okupirana teritorija od 1912 od srpske kraljevine pa do 1999.Kosova sada ima svoju vladu i koraci sigurna prema nezavisnoscu uprkos nekih teskih prepreka .

treba li da ti aplaudiramo?
bravo ibrahime, bravo
ne interesuje me nista u vezi ratova i ubistava ko je poginuo poginuo je pokoj mu dusi ko je ubijao odgovarace i gotovo ali me interesuje hocete li mi vracat zemlju, stan i poslovni prostor ili hocete etnicki cistu nezavisnu republiku kosovo?

Chao li ,ne treba da aplaudiras ali treba da svatis da ne mozes nikoga silom da te voli i postuje .Ono sto ti je oduzeto ,bice ti vraceno ako nisi prodao ok,a kada ce to biti ne znam ,moguce je da ova problematika ce biti razjasnjena tokom razgovora sto treba da pocnu.Etnicka drzava ne moze da se osnovi jer to nece biti dozvoljeno od UN . Svi srbi i drugi sto su isterani i pobegli ce biti ponovo vraceni nazad.
Ja ovde hocu da pruzim za diskusiju a to je "Izvinjenje"
Kako to ? Bi bili humano da srpska vlada traziti izvinjenje za ratne zlocine sto srpske formacije ucinile u Kosovu ,ili barem neko udruzenje,to bi bilo dobro da se smanje tenzije i bi bilo dobro za srbe i ostale sto ce da se vrate ovde i tome da uverjau da nisu svi krivi za ono sto se desilo.
A ti sasso mozes da psujes nije problem ti samo pokazes tvoju kulturu .
 
Алjона:
sassa:
Kapiram zasto mene brisete ali zasto dozvoljavate velicanje OVK-a i svojatanje dela nase zemlje.Zar to isto nije nedozvoljeno na forumu.Mrzim ih i zelim im sve najgore.Sa necivilizovanom stokom nema sta da se prica.Ako mi izbrisete poruku izbrisite i njihove koje provociraju sve koji vole Srbiju a pogotovu one koji su izgubili svoje najblize.

Тешко је одговорити на твоји реће стога си човек, који мрзе другог. И шта могу речи, ајде, не мрзи онда ти нећеш разумети...
Знам, да имате велика проблема са Косово. То је ваша велика рана. И можда кажеш ми, да шта ја могу знати об овом стога нисам видела шта видите ви-Срби. Да, нисам видела...но, драго ми је да кад ви говорите да Срби ме могу мрзити...

Шиптари такође људи. Друга рећ је о злочинцу. Али је'л цео овај народ је сви злочинаци. Па наравно, не.

Срдачни поздрав!
Naravno da vam je bilo tesko pod Milosevicom ali ni nama u Beogradu veruj mi nije bilo lako.To ne znaci da smo Jasarija(koga postujem zbog hrabrosti)trebali da vodimo na veceru.U svakom slucaju,stoke ste koje ne zasluzuju da zive u Evropi a kada bolje razmislim ni bilo gde na svetu.
 
U Urosevcu je umro jedan od 15(petanest) Srba koliko ih je ostalo,jer komsije Siptari nisu vise hteli da ga hrane.Zadnjih 15(petanest) dana,nisu mu ni hleba davali.Kad su ga primili u bolnici,mislili su da je iz proslosti,iz Ausvica.Umro je.
Definitivno,Siptari nisu ljudi.O toj bebi u mesalici....Da,na takvoj propagandi mogo je i sam Gebels da im zavidi.
U pravu je DON,samo mrtav Siptar je dobar Siptar.
 
Ne znam zasto ste ovu temu stavili bas pod Religija, ali hajde kad vec jeste...
Danas cesto cujem o tome kako su Srbi napravili genocid nad Siptarima na Kosovu. To je isto kao kada bi neko tvrdio da su Indijanci napravili genocid nad Amerikancima.
Srbi su po popisu pre drugog svetskog rata bili vecinski narod na Kosovu. Koliko ih danas tamo ima, svi o tome znamo. Sta se u medjuvremenu desavalo? E pravi pravcati genocid. Devojke, ma devojcice silovane, paljena sena, letine i raznorazne gadosti.
Moji rodjaci koji zive dole bili su poslednja srpska porodica koja je napustila jedno selo po imenu Glavotina. U tom selu nije bilo Siptara, ali su se brzo doselili. U pocetku su kupovali imanja i davali lepe pare. Nakon toga, kada su se osilili, poceli su da teraju one koji nisu hteli da prodaju. O svemu tome nasa drzava je cutala jer se u SFRJ vodila antisrpska politika.
Mislim da smo jedini narod u svetu koji je doziveo genocid u sopstvenoj drzavi.
 
HOCU DA PRICAM NESTO O NASTOJANJU SADASNJE SRPSKE VLASTI(ALI I SVETA)DA SE SRBI VRATE NA KOSMET!!!!!KAko da se vrate i kako da zive sa Albancima??Kakav ce to suzivot biti??SETITE SE SAMO SLEDECE CINJENICE:od 1981 god je to"zvanicno"pocelo!DECA KOJA SU SE TIH GODINA RADJALA (I SRPSKA I ALBANSKA)IMAJU SADA VISE OD 20 god.Vise od 20 god. srpska deca mrze albansku,a albanska srpsku!!!A sta je sa starijim generacijama???Za Albance,Srbi ubijaju,siluju,kolju,vade decu iz utrobe!!!!Za Srbe Albanci otimaju,ubijaju,proteruju,siluju!Koliko se strasnih prica culo sa nespretnog Kosmeta (nekada su to bile price iste sadrzine,ali sa razlicitim egzekutorima).Koliko je glava palo,koliko je ljudi nestalo,koliko je kuca popaljeno,grobova unishteno? I dalje se preti:prete ucveljeni zbog gubitka najmilijih,prete oni sto su ostali bez imovine,prete Albanci i ne dozvoljavaju povratak Srba,hoce svoje,samostalno Kosovo!!!I KAKO SE SADA VRATITI???Lako je nekome da iz udobne fotelje na Dedinju ili sa Jelisejskih polja to propagira!!!Ali KAKO CE NEKI NESRETNI SRBISLAV,KOJI ZNA DA SU MU SRUSILI GROB DEDE,UBILI SINA,UZELI ZEMLJU,PRERANO OSEDEO I UMORAN OD IZBEGLICKOG ZIVOTA(JER I U IZBEGLISHTVU NIJE BILO SJAJNO),KAKO CE SE ON VRATITI U NEKO SELO NA KOSMETU!!!S DRUGE STRANE KAKO CE GA PRIHVATITI ONAJ HAZIR KOJI SE RODIO 1981 i KOJI JE SLUSAO SVE ONE PRICE O"ZVERSTVIMA SRBA"???KaKO???i STA DALJE??oNI CE ZIVETI U SLOZI I LJUBAVI DOK SU ZIVI!!!nE,ONI CE SE I DALJE MRZETI,NJIHOVA DECA ISTO.tAJ PROBLEM SE MORA RESITI NA DRUGI NACIN!!!IMOVINA TREBA DA SE VRATI, SHTETA NADOKNADI,SAZNA SVE O NESTALIMA,ALI MISLIM DA JE SUZIVOT NEMOGUC!!ZNAM DA OVO VISE IDE U PRILOG ALBANCIMA ALI PROTIV SRBA SE U TOJ REGIJI RADILO DUGO,DUGO,TAKO DA SU SADA STVARI POSTAVLJENE POTPUNO NAGLAVACKE!!!Posto Albanaca ima mnogo vise,zivot Srba bi ,receno u nekoliko reci izgledao ovako:NEMIRNE NOCI,OSLUSKIVANJE ,SHTRECANJE NA NAJMANJI SHUM,PRACENJE DECE U SKOLU,MRZNJA U POGLEDU KOMSIJE,STRAH NA KOSIDBI,STRAH NA SVADBI,STRAH,STRAH,STRAH!!!!KAKO RESITI OVO ZAMESHATELJSVO???
 
~Hodza Palamudin~


smrt nacionalistima

sta pricas to covjece sta lupas ima koliko hoces dobrih ljudi albanaca ja imam 200 prijatelja albanaca savrseno su dobri nijesu nacionalisti ako treba zadnju mrvu hljeba cemo podijelit vise su me u zivotu sje*ali srbi nego sto su albanci.
mi ne gledamo na veru i naciju u nasem drustvu ima svih i srba i muslimana i albanaca i hrvata i njemaca i japanaca, crnaca i arapa i niko nikog ne mrzi bre srbi koji zive van Srbije puno bolje razmisljaju od ovih unutar Srbije.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top