Siptari uvode pasose a uskoro i vize gradjanima Srbije za ulazak na Kosovo i Metohiju

Oni ce dobiti 100 priznanja kad-tad, i da vidim sta cete onda da pricate.
A svi stranci koji su priznali kosovo izgleda vise vole Srbiju od vas, koji bi drzali 2 miliona siptara u njoj, i samo cekali nove ratove i pokolje u koje bi vasa deca isla.

А видим дошли су мирним путем у јужну покрајину са 1 500 НАТО бомбардера, неколико стотина тенкова, 50 000 НАТО војника и 35 000 терориста УЧК из Албаније.
Па нису моји преци били нацисти па да подржавам терор и ратни злочин.
Никад у јужној покрајини није било 2 милиона Албанаца то можеш неком другом да причаш, поготово не грађана албанске националности са држављанством Србије.

И ко се залаже за рат ?
Људи који су за поштовање Међународног права, Повеље Уједињених Нација, Хелсиншке декларације о неповредивости граница у Европи, Резолуције 1244 СБ ОУН или Они који се залажу за валидност, терора, злочина, крађе, паљевине, скрнављењу гробаља, линчовања људи насред улица градова усред белог дана, силовању монахиња, уништавању цркава и манастира, заточењу цивила, нелегалном продајом људских органа ?
 
" Пицололеоне . Не брини ....
Дачо бре . Бегај бре ,не дирај .... има да те тужим код оног челиковог сина ... ако је жив још -

Živ je dečko... Missim...:lol:

Koji celikov sin?

Drži trafiku preko puta pozorišta... Poznat je po tome da ima kafu na merenje i zejtin... I neke divča i jevtine sokove... Cene su mu popularne...

Mislim da stari Čelik više nije živ...

Kakav je to mali debeljan bio...
 
vreme radi za Albance i tu Srbija ništa ne može da uradi, vremenom će rasti broj zemalja koje su/će priznati KiM, čisto sumnjam da će doć' do povlačenja...kakve smo kurate sreće MSP će nešto da nabrljavi po principu vuk sit i koze na broju, mi ćemo imati Ustav, a faktično stanje na terenu će nas svakim danom sve više demantovati
stari Srbi će da umiru, mladi će da se iseljavaju, mislim, dole neće da žive ni mladi Albanci, u tako "divnoj i mladoj demokratiji"
jedino, ako se za nekih 10-tak godine mi ekonomski razvijemo, dođemo na korak od EU, a da Albanci crkavaju od gladi, onda postoji mogućnost da se prišljamče, pa da Lala i Srbijanac pomognu da se izgradi novi Boro i Ramiz u centru Prištine za neki novi početak
Moguć scenario, nažalost. Zato... Sve na vreme odraditi. ;)
 
pre tridesetak godimna po zvanicnom popisu negde oko 870.000 siptara

to je jedina istina

A sad puta 4...

Може да их буде и 4[SUP]n[/SUP] пута......................питање је колико има староседелаца тј. држављана Србије!!!:rtfm::rtfm::rtfm:
А и какве то има везе са територијалним интегритетом и суверенитетом Србије!?:evil::evil::evil:
 
Може да их буде и 4[SUP]n[/SUP] пута......................питање је колико има староседелаца тј. држављана Србије!!!:rtfm::rtfm::rtfm:
А и какве то има везе са територијалним интегритетом и суверенитетом Србије!?:evil::evil::evil:
Kakve veze imaju starosedeoci? I kakvo je ovo drugo pitanje? Pa evo, dešava se: raspisali su lokalne izbore, većina su i uzeće svuda apsolutnu vlast. I tu je kraj što se tiče Srbije. Više ništa se neće moći uraditi...
 
Znači fali nam car Toma ili car Šeki da reše stvar?

Неком фали српски цар, а некоме турски султан, Бог ће га знати, а да их је било било их је али предомислише се и одоше одакле су и дошли, вратили се људи својој традицији производњи посластичарских деликатеса, видели људи колико су Срби упорни и истрајни у својим правима.
 
Kakve veze imaju starosedeoci? I kakvo je ovo drugo pitanje? Pa evo, dešava se: raspisali su lokalne izbore, većina su i uzeće svuda apsolutnu vlast. I tu je kraj što se tiče Srbije. Više ništa se neće moći uraditi...

Више од пола их је илегаллно ушло у Сбију и ти питаш какве то има везе!?:dash::dash::dash:
Могу да распишу и конкурс за мис света и за првог шиптарског космонаута и за најдебљег Шиптара - и шта онда!?
Док год их МИ не признамо - биће непризнати!!!ТОЧКА!!!

Više ništa se neće moći uraditi...
Је ли која ти је адреса у НС-у - да дођем да ти узмем једно две-три собе и да се трајно населим тамо - свиђа ми се НС!!!
И да ти не можеш да урадиш ништа!?

Е, ти заговараш управо то!!!
:evil::evil::evil:
 
Ok. To znači da nema ništa od fajta jer nema junaka? Ili nema pastira?
Па нараво XXI век је пожар се водом гаси, доћи че време када ће Србија изнети своја права пред Међународном заједницом и захтевом испуњавања Резолуције 1244 свих уговорених страна. Ни једног странца кога сам срео и ским сам разговарао о Косову није оспоравао право Србије над Косовом.
Разговарај са људима смањи ТВ програм и доћи чеш до истих резултата.
 
Више од пола их је илегаллно ушло у Сбију и ти питаш какве то има везе!?:dash::dash::dash:
Могу да распишу и конкурс за мис света и за првог шиптарског космонаута и за најдебљег Шиптара - и шта онда!?
Док год их МИ не признамо - биће непризнати!!!ТОЧКА!!!
Pa nebitno je za njih da li ih Srbija priznaje ili ne. Eno ti dokazi tamo dole.
Priznao je onaj ko se pita i oni su srećni, dovoljno im je. Lepo sad raspisuju izbore, sve čisto i kraj. Nama ostaje ili gunđanje ili da se okrenemo drugim, prečim problemima.
Је ли која ти је адреса у НС-у - да дођем да ти узмем једно две-три собе и да се трајно населим тамо - свиђа ми се НС!!!
И да ти не можеш да урадиш ништа!?
Pa ako ne mogu ja lično da te sprečim, ako je policija i sudstvo na tvojoj strani... Ja nemam izbor. Mogu da pokušam, ali ću dobiti po ušima, a plus opet ostati bez dve-tri sobe.

Realnost. Nepravedno, nepošteno, ali je tako.
 
Živ je dečko... Missim...:lol:



Drži trafiku preko puta pozorišta... Poznat je po tome da ima kafu na merenje i zejtin... I neke divča i jevtine sokove... Cene su mu popularne...

Mislim da stari Čelik više nije živ...

Kakav je to mali debeljan bio...

Vidi ... stvarno znas koj je , a ja mislio da se salim ,.. pa postoje celikov sin , sad ce kda se useres. kad ono , stvarno si iz Nis . nisi sa Ledenu Stenu .
 
Oni ce dobiti 100 priznanja kad-tad, i da vidim sta cete onda da pricate.
A svi stranci koji su priznali kosovo izgleda vise vole Srbiju od vas, koji bi drzali 2 miliona siptara u njoj, i samo cekali nove ratove i pokolje u koje bi vasa deca isla.

Odakle ti ideja da bi siptare drzali u Srbiji , za Boga miloga ?
 
Pa nebitno je za njih da li ih Srbija priznaje ili ne. Eno ti dokazi tamo dole.
Priznao je onaj ko se pita i oni su srećni, dovoljno im je. Lepo sad raspisuju izbore, sve čisto i kraj. Nama ostaje ili gunđanje ili da se okrenemo drugim, prečim problemima.

Pa ako ne mogu ja lično da te sprečim, ako je policija i sudstvo na tvojoj strani... Ja nemam izbor. Mogu da pokušam, ali ću dobiti po ušima, a plus opet ostati bez dve-tri sobe.

Realnost. Nepravedno, nepošteno, ali je tako
.

Ма бре, да ли ћеш се ТИ помирити с тим и да ли ћеш на "суду" да ми "препишеш" те собе или ћеш се борити до задњег атома снаге да ПОВРАТИШ СВОЈЕ!?:think::think::think:

Немој да нам црташ и објашњаваш што сви знамо!!!
ДОК ИХ МИ НЕ ПРИЗНАМО - БИЋЕ НЕПРИЗНАТИ!!! ТАЧКА!!!
Јевреји су чекали 2000 година и дочекали!!!:worth::worth::worth:
Е па дочекаћемо и ми да их испратимо преко Проклетија!!!:rtfm::rtfm::rtfm:
 
Ма бре, да ли ћеш се ТИ помирити с тим и да ли ћеш на "суду" да ми "препишеш" те собе или ћеш се борити до задњег атома снаге да ПОВРАТИШ СВОЈЕ!?:think::think::think:
Pa ako nemam čim da se borim, kao što Srbija sad nema, onda neću da se zalećem i da još i po tamburi dobijem. Lepo se suočim sa istinom da su me nadmudrili, nadjačali... I idem dalje, rešavam druge probleme.
Немој да нам црташ и објашњаваш што сви знамо!!!
ДОК ИХ МИ НЕ ПРИЗНАМО - БИЋЕ НЕПРИЗНАТИ!!! ТАЧКА!!!
Јевреји су чекали 2000 година и дочекали!!!:worth::worth::worth:
Е па дочекаћемо и ми да их испратимо преко Проклетија!!!:rtfm::rtfm::rtfm:

Ako znate, čemu onda "pevanje junačkih pesama"?
A fascinantno je da si spreman da čekaš nekih "2000" ili koliko već godina, a sve te muke da prebrode ljudi koji žive tamo. Gastarbajteru nijedan...:bye:
 
Pa nebitno je za njih da li ih Srbija priznaje ili ne. Eno ti dokazi tamo dole.
Priznao je onaj ko se pita i oni su srećni, dovoljno im je. Lepo sad raspisuju izbore, sve čisto i kraj. Nama ostaje ili gunđanje ili da se okrenemo drugim, prečim problemima.

Pa ako ne mogu ja lično da te sprečim, ako je policija i sudstvo na tvojoj strani... Ja nemam izbor. Mogu da pokušam, ali ću dobiti po ušima, a plus opet ostati bez dve-tri sobe.

Realnost. Nepravedno, nepošteno, ali je tako.

E pa ko se pitao , mozda uskoro nece vise da se pita .
 

Back
Top