СИНДИКАТ ЗАПОСЛЕНИХ ПОЛИЦИЈЕ: Министар да каже праву истину о малчанском берберину

A ako te baš zanimaju njegovi zubi, evo i slike sa hapšenja gde se vidi da je krezav
1578423021612.png


batalite više da podgrevate ovu lažnu informaciju

To je on, hvala bogu dolijao je
 
Ne zanimaju me.
Siguran si da nije fotosopirano?

Ja sam prvi pokrenuo ovakvu temu, zaista mi je bilo sumnjivo.
Onda sam pogledao sve fotografije sa lica mesta i zaključio da nema mesta špekulacijama, detaljno sam gledao veruj mi.

To je taj čovek
 
Ma mene ne interesuje da li je to taj covek ili nije...
Mene interesuje da cela postava PR i marketinga policije da ostavku...
To me interesuje, jer je novinarski ovo uzasno ispalo po ugled policije...

Daj boze da se svako kome se priebalo ne uputi na kopanje zemunica ili pravljenja kucica na drvetu ili obilazak zapustenih vikendica, sa otetom zenskom ili muskarcem u gepeku...

Zato uopste nisam u fazi zezanja kad ocekujem ostavke celog PR sastava ministarstva unutrasnjih poslova, znaci ako su razdvojeni u ministarstvu i pri policiji onda obe grupe marketinga i PR, out, kratko i jasno...


Ako hoce neko govedo na visem polozaju da menja svoju poziciju za pozicije jednog od zaposlenih u PR ili marketing timu policije, moze uz priznanje sopstvene nesposobnosti...Ukljucujuci i Vucica, moze i ta zamena, ostavka Vucica za radno mesto jednog od zaposlenih u PR sluzbi policije...
 
Ja sam prvi pokrenuo ovakvu temu, zaista mi je bilo sumnjivo.
Onda sam pogledao sve fotografije sa lica mesta i zaključio da nema mesta špekulacijama, detaljno sam gledao veruj mi.

To je taj čovek

Zasto je tebi toliko bitno da ti verujemo da je zvanicna holivud verzija ok? Toliko ti je bitno da pozivas da se tema zakljuca, iako pravi policajci razumno sumnjaju u zvanicnu holivud verziju..?
 
Па и Џек Трбосек је био у систему ...и нико га не пронађе никада !

Bosno moja...
Scotland Yardov jedini slučaj koji nije rešen a kako da bude?
Zatrudnela siromašna devojka "za zabavu" engleskog dvora pa Čerčilov deda imao kasapinski zadatak.
Sa napomenom da su jednu zaklali bez veze, bilo isto ime i prezime.
To što policija šatro "ne zna" zna cela čaršija... pitaj raju englesku i svaki će ti reći...

To ti je ko ovo sa Stefanovićevim ćaletom, socijalnim slučajem...
Mada se ovde ne zna ko je devojka za zabavu a ko Čerčilov deda
 
A ako te baš zanimaju njegovi zubi, evo i slike sa hapšenja gde se vidi da je krezav
Pogledajte prilog 633108

batalite više da podgrevate ovu lažnu informaciju

To je on, hvala bogu dolijao je

Ala su ga nalupaaali...uf..uf..
Više izmaltretiraju klince za 0.5 grama marijuane... (i još im lgbt pandur traźi da skinu gaće)
 
Ja sam prvi pokrenuo ovakvu temu, zaista mi je bilo sumnjivo.
Onda sam pogledao sve fotografije sa lica mesta i zaključio da nema mesta špekulacijama, detaljno sam gledao veruj mi.

To je taj čovek

E ako to ti kažeš - do jaja!
Jedino nema iziave žrtve, samo tvoja
 

Back
Top