СИНДИКАТ ЗАПОСЛЕНИХ ПОЛИЦИЈЕ: Министар да каже праву истину о малчанском берберину

Pa to kazem, nisi sendvicar.
Pokrenuo sam sličnu temu i ubrzo je demantovao.
Pojavili su se novi snimci gde se vidi da to JESTE taj isti čovek, karakteristični ožiljak na čelu je evidentan i predstavlja ključni dokaz.

Meni se čini da neko pokušava da diskredituje Sindikat policije ovim glupim izletanje i da se pažnja skrene sa mnogo ozbiljnijih stvari.

Oće i zub da izraste, šta je jedan pišljivi ožiljak onda.
 
Pokrenuo sam sličnu temu i ubrzo je demantovao.
Pojavili su se novi snimci gde se vidi da to JESTE taj isti čovek, karakteristični ožiljak na čelu je evidentan i predstavlja ključni dokaz.

Meni se čini da neko pokušava da diskredituje Sindikat policije ovim glupim izletanje i da se pažnja skrene sa mnogo ozbiljnijih stvari.

Najozbiljnija je stvar u celoj prici da nam policija ne vredi ni 5 para, valjda zato taj sindikat pokusava da pricu
skrene na drugu stranu.
 
DNK je potvrdio da se fingerprints match sa uzetim otiscima prstiju uhapšenog=Ninoslav Jovanović je pravi berbebin kojeg su uhapsili.

Ништа док га Небојша из Београда не постави на полиграф...
 
A šta ćemo sa 98% poklapanja ostalih delova sa slika?

christian-bale-in-terminator-salvation1_6rab.jpg


Ево и са овом се доста поклапа.Можда је то Кристијан Бејл ?
 
Najozbiljnija je stvar u celoj prici da nam policija ne vredi ni 5 para, valjda zato taj sindikat pokusava da pricu
skrene na drugu stranu.
Ne , to nije tacno...
Policija je odlicna kakvo nam je drustvo...odlicna...da ne poverujes kakva je po parametrima u odnosu na drustvo...
 

Back
Top