Симпа, симпа..

Физичка привлачност ти није довољна само за секс? Немој да се лажемо... Да ти дође тип из твоје маште (којих има и у стварности, осим ако не замишљаш нешто са две главе, три ноге итд итд) па скочила би на њега без да ти каже и "ћао".. Да се не лажемо.. Не кажем ја да треба да те покупи први који ти намигне, али то сад са бољим упознавањем.. Мсм није реална прича..

skocila bih al od toga nishta to bolje ni da ne skacesh
!
oni skacu de treba a i pitanje je sta je masta sta stvarno zelis, tj to sto zamisljas pitanje je da li je to to, ne znas sta je stvarno u dubini

ahha da dodju ipak ti fourmashi : ))))
 
Сад сам се сетио инсерта из серије "Оно као љубав", кад Трифуновић пита ону плавушу "шта радиш вечерас?" и кад му она одговара "шта треба?" , и реално сад замишљам колико би свет био опуштенији и лепши да су људи у том фазону, да нема цимања, тврђења пазара, оно мораш нешто да причаш, као она не зна зашто сам ја ту, а ја као верујем да неће отићи у мрак после једног или два пића..

Занима ме шта ви мислите о томе?

Заправо не занима ме, ал' мораш нешто причати, замисли који би тек био смор кад би људи ћутали...

za neke muskarce su zene i u tom fazonu, al' ne ide za sve da bude isti tretman :lol:
 
pa sad, nemam nameru da ubedjujem :whistling:....nema lika iz mojih snova, nisam ja od tih....i nisam nikada sa nekim otisla u krevet hop cup, neki uvod je uvek postojao...meni je to normalan sled i kao sto ti sad ne verujes tako mnogi nisu verovali pa su se uverili....uostalom, zasto svi moramo biti isti????

Свако на овом свету има неког кога је видео на тв-у, на улици, било где, са ким би се пеглали на један.. Пре не знам ни ја колико си окачила слику неког типа и коментарисала у стилу "њам", онда си рекла да никад ниси имала секс са неким ко је по теби идеално грађен, и има идеалну висину, величину (органа и тих ствари), као волела би то, дакле има тај неко о коме ти машташ, што значи да би се са њим пеглала све у 16-ес.. Па ти уводи о којима ти причаш делују нереално, то је више неко твоје фемкање да ти видиш шта би ти ту могла још да добијеш или шта већ... Ал' добро, нека буде да то код тебе нема..
 
A cek, ja ne mogu nikako da se slucajno sasvim nadjem u prici tipa on pridje pita nesto, recimo 'koliko je sati' i sad ja odgovorim, on krene da me muva jer smo 'u prici' i sta onda, ja sad treba odma' da kazem - take me I'm yours!

Ili ja pridjem pitam kol'ko je sati, jel se i to racuna kao 'ulazak u pricu'?
 
A cek, ja ne mogu nikako da se slucajno sasvim nadjem u prici tipa on pridje pita nesto, recimo 'koliko je sati' i sad ja odgovorim, on krene da me muva jer smo 'u prici' i sta onda, ja sad treba odma' da kazem - take me I'm yours!

Ili ja pridjem pitam kol'ko je sati, jel se i to racuna kao 'ulazak u pricu'?

Кад кажем "причу" мислим на акцију, значи заинтересована си, и почели сте да дриблате.. Чему тада игре, свиђа ти се, ти се њему свиђаш, и чему те игре, лерање? Теби се пегла, њему се пегла, све фино, па?

Дакле прича је акција, а жвака је прича.. Да разумеш шта пишем.. ;)
 
sine mojne ti meni fazoniranje kao fol vi ste proantifoliranje ovo ono, a ustvari se i sami folirate do besvesti. nego se ponasaj ko covek koji je rodom iz Srbistana, nisi crnja iz geta *** (furate fazon crnje, a ovamo ste rasisti btw). momci iz hood-a ou yea, msm ah svrsavam svrsavaaammmmmmm!! :heart2:

:cmok2:
 
sine mojne ti meni fazoniranje kao fol vi ste proantifoliranje ovo ono, a ustvari se i sami folirate do besvesti. nego se ponasaj ko covek koji je rodom iz Srbistana, nisi crnja iz geta *** (furate fazon crnje, a ovamo ste rasisti btw). momci iz hood-a ou yea, msm ah svrsavam svrsavaaammmmmmm!! :heart2:

:cmok2:

Још један у низу глупих закључака, то нема везе са црњама, + нисам расиста, немам ништа против њих, само нисам за мешање... Треће говориш мени како треба да се понашам као човек који је родом из Србистана, а у сред реченице убациш "БТВ" тј бај д веј, извини Србендо, за почетак почни да користиш ћирилицу ако већ толико проповедаш домаће и не глуми ми лудило него се врати на тему.. Ово је управо то о чему причам, уместо да се ради нешто конкретно (у овом случају одговара на тему) , води се нека глупа прича као што је ова око мог речника..
 
sine mojne ti meni fazoniranje kao fol vi ste proantifoliranje ovo ono, a ustvari se i sami folirate do besvesti. nego se ponasaj ko covek koji je rodom iz Srbistana, nisi crnja iz geta *** (furate fazon crnje, a ovamo ste rasisti btw). momci iz hood-a ou yea, msm ah svrsavam svrsavaaammmmmmm!! :heart2:

:cmok2:
:)...što gi volim kad se razgoropade...:heart:
al i dalje neš samnom na kafu...? :sad2:
 
ajde ajde, ne skakay. ja se vise latinskim sluzim nego srpskim, a drugo ne izjasnjavam se ko patriJota da me bude briga za cirilicu/latinicu koju koristimo od vajkada, ionako ko zna da l' ce ova zemlja vise da me ikad vidi jednom kad se pokupim i odem. ali posto se ti kao izraziti srbenda tako deklarises, pises i cirilicom i sve, mogao bi za promenu i da malo procitas nesto van literature zvane tupavi momci iz hood-a koji bi kao da pevaju al' nesto bas i ne umeju pa daj da se onda deru u mikrofon sa sve 'kul spikom' jer ce automatski ribe da se naloze na to ou yea :lol:
 
ajde ajde, ne skakay. ja se vise latinskim sluzim nego srpskim, a drugo ne izjasnjavam se ko patriJota da me bude briga za cirilicu/latinicu koju koristimo od vajkada, ionako ko zna da l' ce ova zemlja vise da me ikad vidi jednom kad se pokupim i odem. ali posto se ti kao izraziti srbenda tako deklarises, pises i cirilicom i sve, mogao bi za promenu i da malo procitas nesto van literature zvane tupavi momci iz hood-a koji bi kao da pevaju al' nesto bas i ne umeju pa daj da se onda deru u mikrofon sa sve 'kul spikom' jer ce automatski ribe da se naloze na to ou yea :lol:

Не користимо латиницу од вајкада него ћирилицу. Друго са таквим ставом и боље да одеш и да се не вратиш никад, боље да нас има милион који волимо ову земљу него 10 милиона а сви би да запале. Треће не знам какве везе има мој партиотизам са речником.. И Боже не могу да верујем колико глупих закључака данас прочитах, од ПИЛ, од тебе, од осталих..
 
Сад сам се сетио инсерта из серије "Оно као љубав", кад Трифуновић пита ону плавушу "шта радиш вечерас?" и кад му она одговара "шта треба?" , и реално сад замишљам колико би свет био опуштенији и лепши да су људи у том фазону, да нема цимања, тврђења пазара, оно мораш нешто да причаш, као она не зна зашто сам ја ту, а ја као верујем да неће отићи у мрак после једног или два пића..

Занима ме шта ви мислите о томе?

Заправо не занима ме, ал' мораш нешто причати, замисли који би тек био смор кад би људи ћутали...

zamisli koji bi smor bio kad ne bi bilo muvanja...
 

Slične teme


Back
Top