Симпа, симпа..

pa neznam baš koko to pali kod svake...

То ме већ не занима, искрено.. Ја сам такав, па где пали - пали.. И тако ми је увек.. И са храном, нпр једе ми се нешто, ако тад не једем то, већ сутра ми није занимљиво.. Нема развлачења, или иде или не иде..
 
Сад сам се сетио инсерта из серије "Оно као љубав", кад Трифуновић пита ону плавушу "шта радиш вечерас?" и кад му она одговара "шта треба?" , и реално сад замишљам колико би свет био опуштенији и лепши да су људи у том фазону, да нема цимања, тврђења пазара, оно мораш нешто да причаш, као она не зна зашто сам ја ту, а ја као верујем да неће отићи у мрак после једног или два пића..

Занима ме шта ви мислите о томе?

Заправо не занима ме, ал' мораш нешто причати, замисли који би тек био смор кад би људи ћутали...

Бордел, твој свијет из снова.
 
Бордел, твој свијет из снова.

То ти хоћеш да кажеш да се то дешава само у борделима?

Искрено ти саветујем да не коментаришеш више моје теме.. Тренутно имам мишљење да си јако глупа, може да оде само на горе..
 
Vezano za uvodni post:

Verovatno može tako ako su se prethodno već upoznali, pa još ako su takve osobe, ili jednostavno ako su oboje samo za kratkoročnu vezu i da se posle ne upuštaju u nešto još.

Čini mi se da tvoj opis razgovora između momka i devojke (ne gledamo tv već preko pola godine, a godinu dana jedva da je radio, pa ne znam ništa šta se danas gleda) više vuče na dešavanja, koja mogu biti samo na filmu ili u jako retkim i specifičnim situacijama.
 
Да се не дешава само тамо, не би морао да сањаш, него би живио: )

И ову тему ниси прочитала, схватила такође, и на овој теми имаш глуп закључак.. Ја не могу да верујем, шта ти је девојко? Је л' ти добро? Је л' увек имаш те испаде или утиче врућина?
 
Vezano za uvodni post:

Verovatno može tako ako su se prethodno već upoznali, pa još ako su takve osobe, ili jednostavno ako su oboje samo za kratkoročnu vezu i da se posle ne upuštaju u nešto još.

Čini mi se da tvoj opis razgovora između momka i devojke (ne gledamo tv već preko pola godine, a godinu dana jedva da je radio, pa ne znam ništa šta se danas gleda) više vuče na dešavanja, koja mogu biti samo na filmu ili u jako retkim i specifičnim situacijama.

Ниси ни свестан колико грешиш.. Ал' добро..
 
И ову тему ниси прочитала, схватила такође, и на овој теми имаш глуп закључак.. Ја не могу да верујем, шта ти је девојко? Је л' ти добро? Је л' увек имаш те испаде или утиче врућина?

Прије ће бити да ти ниси свјестан шта пишеш у уводним постовима... прочитај још једном своје теме
 
Прије ће бити да ти ниси свјестан шта пишеш у уводним постовима... прочитај још једном своје теме

Порчитај ти ипак још једном шта сам написао, па ми кажи како си извела закључак који си написала овде. Апсолутно ниси схватила ни прву, ни другу тему, а дошла си овде нешто да попујеш, да ти мени објасниш ко сам ја заправо, и да ми радиш психоанализе.. Оно да није тужно било би смешно..
 
:think: ja sam uglavnom imala problem da objasnim da moram prvo nekoga da upoznam dovoljno psihicki da bih pozelela da ima sex sa njim....fizicka privlacnost mi jednostavno nije dovoljna....i onda misli da se femkam kad kazem: hocu bolje da te upoznam pa cemo videti....
 
Сад сам се сетио инсерта из серије "Оно као љубав", кад Трифуновић пита ону плавушу "шта радиш вечерас?" и кад му она одговара "шта треба?" , и реално сад замишљам колико би свет био опуштенији и лепши да су људи у том фазону, да нема цимања, тврђења пазара, оно мораш нешто да причаш, као она не зна зашто сам ја ту, а ја као верујем да неће отићи у мрак после једног или два пића..

Занима ме шта ви мислите о томе?

Заправо не занима ме, ал' мораш нешто причати, замисли који би тек био смор кад би људи ћутали...

Ako da odmah, u većini slučajeva za vas muškarce ona je onda k**va
Zato i postoji tog foliranja:Ona kao neće a skočila bi na tebe već u prvoj minuti,
a i ti je kao nebi odmah, poštuješ je, a u stvari svlačiš je pogledom
 
Сад сам се сетио инсерта из серије "Оно као љубав", кад Трифуновић пита ону плавушу "шта радиш вечерас?" и кад му она одговара "шта треба?" , и реално сад замишљам колико би свет био опуштенији и лепши да су људи у том фазону, да нема цимања, тврђења пазара, оно мораш нешто да причаш, као она не зна зашто сам ја ту, а ја као верујем да неће отићи у мрак после једног или два пића..

Занима ме шта ви мислите о томе?

Заправо не занима ме, ал' мораш нешто причати, замисли који би тек био смор кад би људи ћутали...

mislis ovako :lol: http://forum.krstarica.com/showthread.php/546112-seks-kao-dobar-dan
 
:think: ja sam uglavnom imala problem da objasnim da moram prvo nekoga da upoznam dovoljno psihicki da bih pozelela da ima sex sa njim....fizicka privlacnost mi jednostavno nije dovoljna....i onda misli da se femkam kad kazem: hocu bolje da te upoznam pa cemo videti....

Физичка привлачност ти није довољна само за секс? Немој да се лажемо... Да ти дође тип из твоје маште (којих има и у стварности, осим ако не замишљаш нешто са две главе, три ноге итд итд) па скочила би на њега без да ти каже и "ћао".. Да се не лажемо.. Не кажем ја да треба да те покупи први који ти намигне, али то сад са бољим упознавањем.. Мсм није реална прича..

Ako da odmah, u većini slučajeva za vas muškarce ona je onda k**va
Zato i postoji tog foliranja:Ona kao neće a skočila bi na tebe već u prvoj minuti,
a i ti je kao nebi odmah, poštuješ je, a u stvari svlačiš je pogledom

Ако ја за њу мислим да је ку*ва, то што одлаже само ће погоршати ствари, онда ћу знати да је прикривена ку*ва и то само може да свуче мишљење о њој.. Тако да то и није неко решење..

А ја немам те форе као поштујем је.. И одмах би је, ако сам већ кренуо у акцију..
 
Физичка привлачност ти није довољна само за секс? Немој да се лажемо... Да ти дође тип из твоје маште (којих има и у стварности, осим ако не замишљаш нешто са две главе, три ноге итд итд) па скочила би на њега без да ти каже и "ћао".. Да се не лажемо.. Не кажем ја да треба да те покупи први који ти намигне, али то сад са бољим упознавањем.. Мсм није реална прича..

pa sad, nemam nameru da ubedjujem :whistling:....nema lika iz mojih snova, nisam ja od tih....i nisam nikada sa nekim otisla u krevet hop cup, neki uvod je uvek postojao...meni je to normalan sled i kao sto ti sad ne verujes tako mnogi nisu verovali pa su se uverili....uostalom, zasto svi moramo biti isti????
 

Slične teme


Back
Top