sigurnost u novom sadu?

in_the_meanwhile

Početnik
Poruka
2
pozdrav svima! :lol:
zivim u osijeku i trebala bih sljedeci vikend doci u novi sad. e sad, nakon svih tih nemira po srbiji, ja jednostavno ne znam na koji nacin da objasnim starcima da me niko nece upucati na cesti i da mi ne pise na celu da dolazim iz hrvatske. jesu li njihovi strahovi opravdani? da dodjem ili ne? i ono, kakva je opcenito situacija tamo?

mozda nekima ta pitanja zvuce glupo, ali potrebne su mi informacije iz prve ruke.
thanks. :-)
 
Pobogu,pa nije ti ovo divlji zapad i ne ubijaju se ljudi tek tako na ulici!!! Ako to zaista mislis mozda uopste ne bi ni trebala da dolazis,jer nema svrhe.... Glava ti je ionako puna predrasuda, zasto samo dzabe da sekiras roditelje....
Imam druga iz Zagreba koji dolazi ovamo svake godine.I nikada nije imao nikakvih problema.... Cak sta vise,od pre nekoliko godina sa njim stalno dolazi i njegovo drustvo. Javio mi je da dolazi za koji dan....
Iskreno, mislim da bi bila mnogo sigurnija ti ovde,nego mi svi tamo... Uostalom, proceni sama!
 
Ma sigurno je 100% ... Samo da se ne kurchish i bice sve lepo i krasno ...A kolko sam skontao Hrvati vise mrze Srbe nego mi njih ... Ekipu SOS kanala prebili pre par godina jer su pitali sta misle kakav ce rezultat biti izmedju Srbije i Hrvatske ...
 
Kao sto vidish nacisichkih seljacina ima svuda pa i ovde na forumu.
Mozes slobodno doci i zezati se, to sto mediji sire paniku jeste veoma negativan trend bas zato sto 10% imbecila pravi probleme...
nemas nikakvih problema kada dodjes u Novi Sad i lepo se provedesh.
Ako izlazis negde u grad onda samo izbegavaj narodnjacka mesta jer se tamo mahom okupljaju nacionalistichke seljacine.Realno govoreci takvog su mentaliteta i intelekta pa nije ni cudo sto su politicki i emotivno nastrani....kao na primer ovaj gore pubertetlija kome bi podelio par shamara da ga cujem na ulici tako da prica a njegove jadne roditelje bih poslao na svetovanje cim su odgojili takvog idiota...
 
Kao sto vidish nacisichkih seljacina ima svuda pa i ovde na forumu.
Mozes slobodno doci i zezati se, to sto mediji sire paniku jeste veoma negativan trend bas zato sto 10% imbecila pravi probleme...
Ako izlazis negde u grad onda samo izbegavaj narodnjacka mesta jer se tamo mahom okupljaju nacionalistichke seljacine.Realno govoreci takvog su mentaliteta pa nije ni cudo sto su politicki i emotivno nastrani.

sta se ti proseravas.prvo je nebi niko ni taknuo jer je zensko.a ako nisi primetio ovde se ljudi malo zezaju zbog postavljenog pitanja,jer kako kazu "glupo pitanje glup i odgovor".
 
Ne shvatam zasto sam sebi pitastavljas pitanje?????
E dechaci mamini....ocigledno vam fali malo mozga cim vam je ovo najbolji argument koji mozete da smislite.

Strasno.....no.......necu vishe da se raspravljam sa tobom idiotom:

Prvo bi morao da se spustim na tvoj nivo a onda bi izgubio jer bi me pobedio iskustvom ... :D
 

Back
Top