SHVALER/KA???

:shock: Betty, Betty, jaw, jaww, sad kad te Hellen stigne sve tom lizezom u vu-gla, kako se to izrazavas prema profesorima i prosvetnom kadru, sramota neuka, sram ti na tebe, o Boze, Boze..(..."di bas ja....")

a to, za lizezu, majke mi uopste nikad nisam cula da se taj pokazivac za strane tako zove a ni ta kucna 'aljinica.......Eto, covek nesto nauci svaki dan, umrla bi a ne bi znala, da mi oci niste otvorili!
 
gurmanci:
To bi ipak proslo samo kod nekog ko je lik iz romana iz 19. veka, medjutim, ovi sadasnji, od krvi i mesa... Dajte devojke nesto temperamentnije!.:p

Vidis, gurmanci, jeste da je to retro (cista Mirjam) po spoljasnjim obelezjima, ali slazem se sa zlajkom - svaleracija na zadnjem sedistu auta je degradirajuca.
Osnovno pitanje je sta se podrazumeva tod "svaleracija".

Ako je to brzi seks zacinjen ili ne razlicitim pikanterijama (sado-mazo i bla-bla), po meni je to kao fast fud sa ili bez kecapa ili, temperamentnije, cili papricicom. Takva svaleracija je nesto kao obostrano pruzanje fizioloskih usluga i ne osudjujem je ali je kvalifikujem kao nizerazrednu.

Ja, kao idealna svalerka u teoriji, smatram da je rec o rafiniranom i kompletnom odnosu i da su "ovi sadasnji, od krvi i mesa" takodje zainteresovani za prefinjen, inspirativan i oplemenjujuci kontakt - u svakom pogledu (cili papricica!!!).
Idealna ljubavnica je, zapravo, kurtizana. U lizezi, nema dileme!. A ispod lizeze moze biti kozni korset sa nitnama.
 
Поклони ми лизезу, па те нећу дирати!
Ја имам само шлафрок, па не могу бити адекватна швалерка....а са лизезом...ех...
 
Devojke, devojke :roll: ;-)
Idealna svalerka je ona koja svog ljubavnika mazi, neguje ga, pazi, kuva mu ono sto voli, pere ga, pegla, slusa, tesi... jednostavno: VOLI.
Znam jednu takvu ;)
Pozdrav svima! :)
 
Pa to je vec nesto kao paralelni brak :roll:
Neki vole obaveze na dve strane.Vode dvostruki zivot,imaju dve porodice i td..
Ma kako im bude :evil:
Da vidite moju Zvezdaru uvece :lol: :lol: :lol:
Mogu da zamislim tek ostala skrovista po gradu :shock:
A tek motele :twisted:
 
gurmanci:
Ako nisi primetio, udaja i radjanje dece nemaju veze sa tim da li se neko svalerise ili ne.

To je pitanje odnosa prema (svom ili tudjem) braku i (svojoj ili tudjoj) deci.

Како нема::?:
:!: истраживања су показала да се Удате Жене или Мушкарци свалеришу искључиво са неудатим Женама или Мушкарцима:!:
 
Hellen:
Поклони ми лизезу, па те нећу дирати!
Ја имам само шлафрок, па не могу бити адекватна швалерка....а са лизезом...ех...

Treba ti:
- lizeza
-dlakave papuče
-žute lale
-mikrotalasna
-zebrasta 'aljina
-mnogo nežnosti i pouzdana pegla :P




evo, od mene - lizezu dobiješ :D
 
gurmanci:
Mozda bi ti bilo korisnije da se osvrnes malo oko sebe nego to sto pratis istrazivanja:P

Код нас ПРАВОСЛАВНИХ СРБА тога нема'??

bozicna-cestitka-tekst.jpg
 
petro:
Devojke, devojke :roll: ;-)
Idealna svalerka je ona koja svog ljubavnika mazi, neguje ga, pazi, kuva mu ono sto voli, pere ga, pegla, slusa, tesi... jednostavno: VOLI.
Znam jednu takvu ;)
Pozdrav svima! :)

Ne, to nije idealna svalerka. To je nesrecno zaljubljena zena koja promovise surogat braka.
Izvini, petro, ali na to imam samo "Pfuj! Pfuj!""

Sto, bre, onda da se svalerisem kad je ceo taj paket u braku!?

Dobro, sad da upitam - jeste li cule (videle svojim ocima, licno se uverile) za idealnog svalera? Njega nesto ne umem da zamislim...:(
 
Beti, bice da je to portret idealnog svalera.

Najgore je kad oni sto im je lose u braku uobraze da su se strasno zaljubili, pa, kao, evo, spremni su da sve ostave zbog nas.

Nesto mislim, svalerisati se veoma je tezak i odgovoran posao. Moras da budes psihicki i fizicki jaka osoba, dobar psiholog, odlican organizator, konspirator, uverljiv glumac... Onda, stvarno, taj zbog kojeg bi se covek prihvatio ovakvog poduhvata morao bi biti idealan! Na kvadrat, zbog lizeze!
 
СВЕТИ НИКОДИМ АГИОРИТ

Кад осетиш да те заноси нечија лепота, помисли да се под том привлачношћу крије змија, готова да те рани и усмрти и реци јој: ,Узалудан ти је труд, проклета змијо, јер ми је Господ помоћник'. Потом се обрати Богу и реци: ,Благословен си, Боже мој, Који си ми открио скривеног непријатеља и не даде ме зубима његовим да ме растргне' (Пс. 124,6). А затим се склони као под спасоносно уточиште под ране Распетога и помисли колико је Господ претрпео у нејсветијем телу Свом да би те избавио од греха и уселио у тебе мржњу према страсти. Постоји још једно средство за борбу против заношења нечијом телесном лепотом. Чим се тај занос појави, помисли како ће изгледати по смрти тело које те сада очарава.
 
Бл:
Постоји још једно средство за борбу против заношења нечијом телесном лепотом. Чим се тај занос појави, помисли како ће изгледати по смрти тело које те сада очарава.

ahahahahahhahah
БЛе, Тзаре :lol:
 
zorab:
Sve mi se cini da ce ovaj BL da ide sa vitriol-sodom ( he-he, Mirjam ) i baca je na lepe da ne bi sablaznjavali okolinu, i tako i jedne i druge okrenuti pravim vrednostima...
A to "kako ce izgelati telo posle smrti..." samo je razlog vise da se ne stedi pre smrti.
Nesto mi se javlja da je BL vrlo mlado momce koje jos nije okusilo jabuku...al' da je nacitan - nacitan je!

Млад ко роса у подне:lol::lol::lol::lol::lol:
 

Back
Top