SHVALER/KA???

Moj "dragi" kaze ;"da vi zene niste kakve jeste mi ne bismo imali skim da vas varamo" :twisted: Pa nek se zene koje pozele tudje muzeve zamisle :evil:
Koja drugoj jamu kopa kad tad ce sama u nju upasti :twisted:
 
И поред силних исписаних страна завршисмо народном мудрошћу и закључком:'' Швалерке су криве, не наши дивни верни мужићи!'':lol:
 
Ma sama rec shvaler/ka....je dovoljno smesna i degradirajuca.....
Veze van braka su prirodno stanje coveka, koji nije monogamno bice po svojoj prirodi...
E, sad...u svemu treba imati meru , i dostojanstvo, kako zabog sebe, tako i zbog partnera...

Dokle taj lazni malogradjanski puritizam??Kao..vise veza van braka je ok, a kad stavis burmu, to je smrtni greh..

Onaj ko je ceo zivot imao samo jednog partnera, neka prvi baci kamen.......
 
..Prodje otprilike nedelju dana i onda neko "uplovi " sa komentarom " boli glava " :evil: :? -> to postaje sablon :D :confused:..
( Mada, ruku na srce, mozda je i 40 strana previse za citanje..)
 
billy_THE_kid:
Ma sama rec shvaler/ka....je dovoljno smesna i degradirajuca.....
Veze van braka su prirodno stanje coveka, koji nije monogamno bice po svojoj prirodi...
E, sad...u svemu treba imati meru , i dostojanstvo, kako zabog sebe, tako i zbog partnera...

Dokle taj lazni malogradjanski puritizam??Kao..vise veza van braka je ok, a kad stavis burmu, to je smrtni greh..

Onaj ko je ceo zivot imao samo jednog partnera, neka prvi baci kamen.......


Ma ja sam tako vespitana bacicu stenu na onog ko me prozove ane kamen :confused:
 
zlajka:
Ma ja sam tako vespitana bacicu stenu na onog ko me prozove ane kamen :confused:


Па...да си имала мало више.....у животу, можда не би била тако агресивна!:lol:
Шта све васпитање учини од човека...цццццц...:?
 
Uuuuuuuuuu zlajka - a sto si se ti nasla prozvana, jadna?!?! Dobro ti vaspitanje - ono bas: "Ko se ne slaze sa tobom - odma ga utuci!" :shock:
Cudo jedno kako vaspitanje (zene) moze da dovede do toga da muskarac postane - shvaler, ne?? :(
 
Ja sam tako vaspitana! :x Ali moje cere ne vaspitavam tako :-D
Ali su i one ogranicene lujke ko njihova mama :cry:
Kud sam u zivotu toliko izgarala zbog nekih gluposti ne dam da mi seneko bacaka po mojoj licnosti :evil:
Svakom kazem da je zivot isuvise kratak da bi ga protracili :p
Uzivajte u zivotu :lol:
 
prebacujem pitanje na licni teren - da li bih mogla da budem svalerka?
Ne mogu, bre, suvise sam lenja!
A da nisam takva, mislim da bih bila idealna svalerka...imala bih lizezu i papuce na stiklu sa onim dlakavim "paspulom", bila bih strpljivi slusalac, apsolutno UVEK bih skidala svoje dlake sa njegove kosulje i NIKADA ne bih pozelela da se udam za njega...
 
obeleživač za knjigu
ono što se uturi unutra, ukrašeno, može biti od tekstila ili kartona, na sajmu knjiga dele to u vidu reklame, pa sve sa kićankom ozgore :P


Dobila sam u Domu Sindikata kod Derete lizezu - na njoj, sem podataka i kontakta, ima dva mečeta plišana - grle se :P :P :P Roze i plavo, ako se ne varam.
 
zorab:
prebacujem pitanje na licni teren - da li bih mogla da budem svalerka?
Ne mogu, bre, suvise sam lenja!
A da nisam takva, mislim da bih bila idealna svalerka...imala bih lizezu i papuce na stiklu sa onim dlakavim "paspulom", bila bih strpljivi slusalac, apsolutno UVEK bih skidala svoje dlake sa njegove kosulje i NIKADA ne bih pozelela da se udam za njega...

:D
...i imala bi roze zidove, ležala na koži od zebre, a na stolu bi bile u vazi žute lale :P
Divno!
Kad te samo ne bi murzelo :lol:
 
lizeza je i gornja zenska haljina, znaci, oblaci se preko neke odece, ali nije to prosta kucna haljina nego - za citanje! E, na tu lizezu sam mislila.
I, Beti, kao da mi citas misli: Kanabe na kojem zavaljena citam (ne tracim vreme dok cekam svalera) morao bi biti roze boje!
 
Lara Kroft, može?
Neko ko ubija demone...pa svrati u njegov krevet, onako....ne znam, Cat Claw or something ...

:lol:
KOJA je razlika između profesora i pedofila? :P :P :P



Pedofili

STVARNO


vole decu

:mrgreen:



btw. zorab - Lizeza u Rečniku književnih termina ima ovo značenje (ne tako slobodno, ali to- obeleživać za knjiginu stranu, da se zna gde smo stali pa zaspali :) )
 

Back
Top