Shta volite kod sebe, a shta ne?

Sta mi se svidja kod sebe.Imam stila za odevanje. (prvi put kad sam cuo ovako nesto od drugih kao pohvalu zamalo nisam pao u nesvest)
Prosecne visine,kosa svetlije crna,a gusta,gusta,toliko da kad idem na sisanje,frizerke placu.
Ono sto mi se ne svidja su bubuljice. Svuda. Nema preparata koji nisam probao. I opet nista. I da,neravnomerna brada. Ide mi na zivce. Sa strane nece nikako da mi raste samo na bradi. Ko jarac da sam pobogu.

To i ja , nekako mi brada , tj. zulufi ( :per: ) gushci ma desnoj strani lica .
 
Не сматрам се привлачном.
Не волим своју косу,која је некада била потпуно коврџава,па потпуно равна,по опет коврџава а сад је нешто између.Није чак ни таласаста.
Не волим своје прсте јер ми изгледају криво.
Волим своје шаке.
Не волим свој нос и стопала.
Тако.
 
Pa od fizičkog izgleda ne volim baš ništa, sem očiju. Neobična boja, tirkiz žuta danju, krupne oči i dignut kapak. Nikad nisam uspela da nađem nekog s takvim očima. Sve ostalo je jad i beda, ali sam ulaganjem i parama napravila dobar posao, tako da sam zadovoljna.
 
Naslov teme vam sve govori...Shta volite kod sebe, a shta ne (odnosi se na fizichki izgled)?
Ja kod sebe NE volim bubuljice ispod pazuha (a pojavile su se zbog brijanja), kovrdzhavu kosu, nokte koji se ljushte i lome, zanoktice i naravno svoju visinu.
A volim boju svoje kose, ochi...

Volim kod sebe, što su me ovako "skockali" . Ovakvu stvorili. Potpuno neiskvarenu. Plemenite duše. I zbog toga se tako jako napatih, ali dobro...ali aj to najviše volim, kod sebe, što bih ti dala sve na svetu, kada te volim, kada brinem, kada si ono u šta ja verujem. Kada si ono šta ja želim. Da čuvam. Imam. Ljubim. A, ono šta ne volim...što sam bila dovoljno idiot, da me sada zbog toga ni pola nema. Ja i dalje verujem u ispravnost svoje odluke, da bih opet tako sve radila, čak i da nekome opet nije stalo. I to najviše ne volim...da ja ne bih nikada u životu nešto "prodala", ja još nešto u sebi ne bih "dala" ali moram....:(
 

Back
Top