Na šta volite da potrošite pare?

DJ 5ak

Ističe se
Poruka
2.325
Mislim živimo tu gde živimo i kako živimo i verujem da velika većina nas ne može da se pohvali nekom sjajnom finansijkom situacijom niti ima viška novca i sad svako od nas jednostavno hteo - ne hteo mora se svesno odreći nekih stvari ali isto tako verujem da svako od nas koliko god imao malo para ili koliko god ne bio u nekoj sjajnoj situaciji prosto mora da ima neki nazovi ventil i da nekad nečim počasti sebe, malo ugodi sebi pa makar ono sutra nemao leba da jede, dakle koje su to sitnice koje vam "život znače" i na šta ne žalite da potrošite pare po cenu makar sutra nemali za hleb ? : )

Ja ono nisam neki trošadžija veliki, ono ne pijem, ne pušim, slabo izlazim, slabo putujem (jer nemam nešto ni sa kim a sam da idem malo mi bezveze), nemam auto..... ali ono postoje neke sitnice na sta volim da potrosim pare, eto recimo volim stripove i grafičke novele i ono ne žalim da dam pare na njih kao i recimo ni na video igre (doduse njih uglavnom uzimam polovne ili na sniženjima, nikad po punoj ceni jer su bas preskupe) , takodje strastveni sam basketaš i jako volim basket i ono isto volim ponekad da se počastim nekim dobrim patikama za basket, nekom kul duksericom, jaknom, majicom, šorcem, košarkaškom loptom, itd, takodje volim i muziku (pogotovo old skul Hip Hop kao i neki Hard Rock i Nu-Metal) i eto da imam malo više para kupovao bi i sakupljao i vinil ploče, takodje imam nekad potrebu da uzmem neku igračku, suvenir, tipa neku figuru nekog lika iz filma ili tako nešto.
E da recimo ni za dobru klopu ne žalim pare (iako sam ovako fit i vižljast i to se po meni baš i ne vidi)

Otprilike to bi bilo to čega bi mogao da se setim , ajd sad vi :)
 
Mislim živimo tu gde živimo i kako živimo i verujem da velika većina nas ne može da se pohvali nekom sjajnom finansijkom situacijom niti ima viška novca i sad svako od nas jednostavno hteo - ne hteo mora se svesno odreći nekih stvari ali isto tako verujem da svako od nas koliko god imao malo para ili koliko god ne bio u nekoj sjajnoj situaciji prosto mora da ima neki nazovi ventil i da nekad nečim počasti sebe, malo ugodi sebi pa makar ono sutra nemao leba da jede, dakle koje su to sitnice koje vam "život znače" i na šta ne žalite da potrošite pare po cenu makar sutra nemali za hleb ? : )

Уопште, али уопште, не трошим паре на себе. Навика која ме прати читав живот.
 
Novac trosim samo kad moram.
Ako vec mogu nekad da se opustim...
mozda cu da kupim neku dobru knjigu ili geografski atlas.
Nije da mi trebaju ali volim da citam i volim geografiju.
Ne gomilam odecu i obuccu nikad.
Ponekad ako imam visska novca pocastim sebe u nekoj slasticarni ili odem na pivo.
 

Iskreno po meni najgori i najgluplji mogući odgovor, mislim jadan je onaj ko pokusava novcem da osvoji necije srce i pridobije necije simpatije i naklonost, mislim ono imao - ne imao para to se jednostavno ne radi jer na taj nacin gotovo sigurno privucices one koje ne zelis i koje ti ne trebaju.
Mislim meni je to prosto debilno da sad ja tu kao imam pare, zavalim se u neki separe, okruzim se nekim kamenjarkama i tripujem kako sam kao šmeker a one ono našle kravu muzaru i čim ostaneš bez para odma će se prešaltati na nekog drugog.

Mislim naravno svako od nas je imao potrebu tako nekom da učini, da malo pokaže neki gest i šta ja znam, ali ono kada vidiš da to neko ne ume da ceni ili ne znam daš poslednjih 20 evra u džepu da je možda izvedeš negde na piće ili klopu a ona ni hvala ne kaže ili još ima zamerke ili te još podjebava kao zašto imaš samo 20 evra a zašto nemaš 200 , pa ono baš da vidim dal ćeš sledeći put da je juriš ili da je pitaš da je vodiš na klopu ili piće, jer ono prosto osećaš se kao idiot kada vidiš da trošiš svoju energiju, svoje vreme i novac na nekog ko to ne ume da ceni i to ne zaslužuje i sigurno da bi radije za taj novac kupio sebi ne znam neku sitnicu ili ne znam kupio nešto majci ili nekom sirotom detetu koje ni ne poznajem neku igračku koje bi se rasplakalo od sreće nego što bi ko debil pare trošio na neke kamenjarke i spoznoruše.
 
Iskreno po meni najgori i najgluplji mogući odgovor

Нек си ми реко :)

mislim jadan je onaj ko pokusava novcem da osvoji necije srce i pridobije necije simpatije i naklonost, mislim ono imao - ne imao para to se jednostavno ne radi jer na taj nacin gotovo sigurno privucices one koje ne zelis i koje ti ne trebaju.

А како ти знаш на који начин ја трошим паре на жене?

Можда сам већ освојио њену наклоност, и то не помоћу пара, а трошим на њу зато што јој желим добро?
Например.

А можда их трошим на елитну пратњу, на разноразне гејше :eek:

Или рецимо на беспомоћне секси бескућнице?
 
Ili trošiš na nju iz straha jer misliš da bi te u suprotnom ostavila ili našla nekog drugog zgodnijeg ili ko je voljan da troši pare na nju.

Mada ok mislim normalno je da ako već imaš devojku i ne znam sedneš negde na klopu da nećeš reći e meni dajte sve sa menija ili ne znam duplu Karadjordjevu a njoj donesite čašu vode ili one će pojesti šta meni bude ostalo, mislim i normalno je da joj sa vremena na vreme ukažeš neki znak pažnje, pokloniš neku sitnicu, nešto što joj je drago, itd ali to da očekuje stalno neke skupe poklone, luksuzan život na tudj račun i da dubine mog džepa i cene poklona odredjuju nivo njene "ljubavi" i naklonosti prema meni ono pali bre, tako nešto ne dolazi u obzir.

Inače ne postoji tako nešto kao "elitna pratnja", mislim prostitucija je prostitucija i kurvanje je kurvanje, ono nema nikakve razlike izmedju one što se ***** po Dubaiju za 5000 evra za noć gde neki Arapi doslovno pišaju i seru po njoj i one neke kamenjarke ispod Plavog mosta koja to radi za 1000 ili 2000 dinara, ništa ova ne radi "časniji" posao nit je išta bolja od ove zato što ima veću tarifu već je isto kamenjarka kao i ova što ordinira ispod mosta ili pored auto puta.
Mada čim neko ima potrebu da plaća za seks ono verovatno ima neki problem, mislim ima li šta gore i odvratnije nego da se ja tu sa nekom prevrćem po krevetu i kao imam intimni odnos a ono dva sata pre toga ko zna ko ju je krljao i šta joj je radio ili ono da te požuruje jer mora da ide kod sledeće mušterije i da ti još plaćaš za to , ono bratee............
A i to seksi beskućnice, mislim opet ili samo sociopata ili baš neko žešće frustriran može da razmišlja u tom smeru da će da iskoristi i zloupotrebi nečiju tragičnu ili tešku životnu situaciju ne bi li video onu stvar.
 
Ili trošiš na nju iz straha jer misliš da bi te u suprotnom ostavila ili našla nekog drugog zgodnijeg ili ko je voljan da troši pare na nju.

Значи не постоји опција, "Зато што јој желим добро" ?

A i to seksi beskućnice, mislim opet ili samo sociopata ili baš neko žešće frustriran može da razmišlja u tom smeru da će da iskoristi i zloupotrebi nečiju tragičnu ili tešku životnu situaciju ne bi li video onu stvar.

Па не мораш да видиш ону ствар, просто ти буде жао.
 
Значи не постоји опција, "Зато што јој желим добро" ?



Па не мораш да видиш ону ствар, просто ти буде жао.

Vidi jedno je da ti nekom želiš da pomogneš u teškoj situaciji ili da joj malo olakšaš i život učiniš lepšim a drugo je sad da ti nekom ispunjavaš hirove i trošiš velike količine novca na nju, mislim ono ako ti sad nju stalno vodiš u neke skupe izlaske ili ne znam kupuješ joj tašnu od 2 soma evra ili cipele od soma evra ili šta ja znam ono to sigurno ne radis da bi joj pomogao ili zato sto joj želiš dobro, jer realno nikom ne trebaju cipele od soma evra već je to samo nečiji hir i to mozes da radis samo zato jer pokusavas da je impresioniras na taj nacin i kupis njenu naklonost parama ili iz sebičnih razloga i straha jer se bojis da te ne ostavi i nadje nekog drugog ko je voljan da na nju troši pare.

A ovo drugo, mislim u redu je da se sažališ i imaš potrebu da joj pomogneš ne očekujući ništa za uzvrat, to je divno, ali samo onda to je nešto drugo i ti zapravo pomažeš osobi koja je beskućnik a ne "trošiš pare na žene".
 
A ovo drugo, mislim u redu je da se sažališ i imaš potrebu da joj pomogneš ne očekujući ništa za uzvrat, to je divno, ali samo onda to je nešto drugo i ti zapravo pomažeš osobi koja je beskućnik a ne "trošiš pare na žene".

Хоћеш да кажеш да она није жена?

Vidi jedno je da ti nekom želiš da pomogneš u teškoj situaciji ili da joj malo olakšaš i život učiniš lepšim a drugo je sad da ti nekom ispunjavaš hirove i trošiš velike količine novca na nju, mislim ono ako ti sad nju stalno vodiš u neke skupe izlaske ili ne znam kupuješ joj tašnu od 2 soma evra ili cipele od soma evra ili šta ja znam ono to sigurno ne radis da bi joj pomogao ili zato sto joj želiš dobro, jer realno nikom ne trebaju cipele od soma evra već je to samo nečiji hir i to mozes da radis samo zato jer pokusavas da je impresioniras na taj nacin i kupis njenu naklonost parama ili iz sebičnih razloga i straha jer se bojis da te ne ostavi i nadje nekog drugog ko je voljan da na nju troši pare.

А како ти знаш како ја трошим паре, да ли на хирове или на неке друге, битније, ствари?

И на крају крајева, како уопште знаш да је мој пост био озбиљан?
 

Back
Top