Sezonski posao u Grčkoj

Moram priznati da mi je zaista fascinantno i zacudjujuce da ipak ima ljudi koji su spremni da odvoje nesto vremena i pazljivo odgovore na pitanja ljudi koje cak i ne poznaje,tako da Ivane svaka cast i samo napred :ok:
Htedoh da te priupitam,da li si razmisljao da svoj "zlata vredan zanat" pokusas da unovcis negde drugde,osim u Grckoj?
Md i ja bismo negde da odemo,a on je takodje visi sportski fizioterapeut,ali kao sto si i sam rekao Grcka,na zalost,ipak nije zemlja koja je trenutno najidealnija za nastanjivanje....

Pa 100 evradi po 1 informaciji i nisu za bacanje. :lol:

Ma slazem se da je za sezonski posao i vise nego ok,ali sam samo htela da te pitam da li si imao u vidu i neku drugu zemlju ili si se prosto tu nasao i snasao....

U Tel Avivu se ne rade masaže na plažama, o Španiji nemam potpune informacije, za radnu dozvolu se čeka najmanje 6 meseci a i košta i ne znam da li se može raditi na crno. Volim Grčku, tamo sam 100 puta letovao.
 
Poslednja izmena:
Drugari, hvala vam najvise na savetima, potrosenom vremenu da mi pomognete,.. :klap: a najvise pozdrava Georgejune i Kolega Ivan :super: ja sam se ipak odlucio za Crnu Goru, tamo imam prijatelje u Budvi i vec su mi obecali neku pomoc oko smestaja, posla, itd... Puno pozdrava iz Nisa :D
 
:dash:brate ti si lud stvarno..to sto ti je pomoc to nije konkretna garancija da je gazda ok nisi svestan u sta se upustas procitaj komentare za rad u cg..nije problem naci smestaj vec je posao raspad i za koga radis..nikog nisam cuo da mu nisu ostalli duzni..srecno
 
Drugari, hvala vam najvise na savetima, potrosenom vremenu da mi pomognete,.. :klap: a najvise pozdrava Georgejune i Kolega Ivan :super: ja sam se ipak odlucio za Crnu Goru, tamo imam prijatelje u Budvi i vec su mi obecali neku pomoc oko smestaja, posla, itd... Puno pozdrava iz Nisa :D

Vi Nišlije između GR i CG uvek birate CG, onaj drdule van sezone bere maline u Niš, prošle sezone brao maline u CrnU GorU, :lol:, ove će da bere maline u GR :lol:, ti ideš u CG takođe i tako. Otkad Crnogorci otvorili avio-predstavništvo na aerodromu u Nišu, opasno vas vrbovali. Odoše sve Nišlije u CG. :lol:

Ništa, srećno!
 
Ja poznajem desetak osoba licno sto su isle u CG na divlje i (Budva, H. Novi, Becici, Sv. Stefan, Ulcinj, Kotor, Sutomore,..) i nisam cuo da je neko prevaren. Cak je moj drug dobijao i unapred platu... Ne branim nikog ja, i ne kazem da nema prevara,samo pricam ono sto sam cuo uzivo... Ja bas iz tog razloga idem u Budvu, gde imam prijatelja i koji poznaje vecinu vlasnika lokala i pricao mi je o tim prevarama, i bas zbog toga mi kaze da dodjem ranije, jer na slepo niko nece da zaposljava... Javljam vam ja kakvo je stanje i da podelim utisce :D pozdraaav
 

Znam da me pališ ali ću da ti kažem. To ti je ono ići, raditi, mrdati, je**ti :per: ... Vojvođani obićno kažu, ja ću ići, mi iz centralne Srbije, ja ću da idem, ovi otkude Niš, ja ću idem, a oni iz Leskovac, Babušnicu, Aleksinac i Vranje kažu ja ću didem, ili još pravilnije će diem. :per: :hahaha:

Je**š me ko mladog majmuna, a? :per:

Odosmo off. Da se vrnemo na temu. :lol:
 
Znam da me pališ ali ću da ti kažem. To ti je ono ići, raditi, mrdati, je**ti :per: ... Vojvođani obićno kažu, ja ću ići, mi iz centralne Srbije, ja ću da idem, ovi otkude Niš, ja ću idem, a oni iz Leskovac, Babušnicu, Aleksinac i Vranje kažu ja ću didem, ili još pravilnije će diem. :per: :hahaha:

Je**š me ko mladog majmuna, a? :per:

Odosmo off. Da se vrnemo na temu. :lol:

pa kad se palis sta cu ti:lol:jel lepse didem da radim ili cu nesto raditi..kulturnije i prefinjenije
 

Back
Top