Sexy mama

pa ona misli da je sexy ako izadje polugola.

Meni to upada u oci.

Meni licno trudnica ne moz da bude sexy, al to sam ja. Al brate sto moras da pokusavas da budes sexy i kad si trudna? Trudna si opusti se, ne moras helanke i go stomak ili minic kad si trudna.
osecam da ti zena nikad nece biti trudna posle ove izjave:lol:
nikad u zivotu hormoni ne divljaju tako ko u trudnoci..zato prijatleju, brzo nadji nacin da ti tvoja trudnica bude sexi inace si ugasio:mrgreen:
 
i opet ne vidim problem
a ovamo se podsmejavaju tipicnom nemackom turisti, koji je na sandale obuo bele carape, bermude, majca i sesi sa kamerom u ruci

mislim iskreno ne mislim nista lose o tim ljudima zapravo ni ne mislim o njima na takav nacin osim da je lepo za oko sto izgleda seksi
:lol:
:fdlan:
legendo
 
verovatno
mene kopka kako muz na to reaguje?
ja da sam musko i da mi zena obuce tigraste helankice, zlatne patikice, i bretelice sa pusapom sise na izvolte i uzme dete ko izgovor za tu promenadu po sokaci, ne bi se bas proslavila sa tom setnjom, ne bi stigla dalje od hodnika stana :lol:
al bih i prst na celo koju sam ja ravu ozenio sunce ti

Na to ti ne mogu dati neki praktican odgovor, jer moja zena tako nije hodala ni u trudnoci ni pre ni izmedju ni posle trudnoca. Opisani styling me odbija sam po sebi (zelim reci: tako obucene zene mi se generalno ne svidjaju i ne asociraju me na nesto zanimljivo, lepo itd.)

Elem, postoje zene koje imaju tako mocnu sisu da je to prosto tesko prikriti, bez obzira sta obuku. Plus ne vidim zasto bi sisate zene oblacile iskljucivo rolke, i ne kapiram kod tih zena taj izraz "sise na izvol´te"...sasvim normalno obucena sisata zena ima uvek sise na izvol´te po toj vasoj definiciji. A ja na to ne gledam tako. Sise na izvol´te su meni one ribe koje jedva imaju sta ali budze, pokusavaju da ih izbace, istaknu u prvi plan i sl.
 
ispod sve te pozorisne sminke se obicno neka tuga velika krije, ja da ti kazem, ko ce znati sta je ljudima u glavi.
meni dodje da operem lice sapunom nekim cerkinim drugaricama, ali to su tinejdzerke, pa hajd'.
mozda se tim zenama bas tako svidja, mozda im muzevi vole komplet lepinju, mozda maskira modricu puderom, ko bi znao. ili samo voli da bude nasminkana.tako je naucena.
ma...


edit: e ebi ga, sad vidim da sam omasila temu, grandovsko oblacenje je u pitanju.
zvinjavam se mnogo.
ta sto se tako oblaci, udala se za lika koji tako voli.sa ima veze?
 
pa meni je do toga sta je tim zenama u glavi?

Cemu tolka opterecenost biti sexy u svakoj situaciji?

To je vec malo kompleksija stvar gde X aspekata igra ulogu. Da bi ozbiljno pricali o tome morali bi malo razduziti pricu, a mene nesto mrzi.
Spontano mi padaju na pamet dva primera za koje znam. Jedna mi je bivsa koleginica...nju nije mrzelo da ustane u 04:00 ujutru kako bi se svaki dan pre posla dva sata doterivala. Za koga??? Pa ne znam...realno nije imala za koga. Nas dvojica vencanih, jedan derpe, jedan matori alkos, jedan klinja - to su bile njene kolege.
I svaki put kada bi ustajala i odlazila u WC obavezno je vadila parfem iz tasne, i onda kada se vrati u kancelariju mi umiremo, ugusi nas jebbote.
Sta je njoj bilo u glavi, kakvi kontovi itd. ostace vecna misterija.
 
ispod sve te pozorisne sminke se obicno neka tuga velika krije, ja da ti kazem, ko ce znati sta je ljudima u glavi.
meni dodje da operem lice sapunom nekim cerkinim drugaricama, ali to su tinejdzerke, pa hajd'.
mozda se tim zenama bas tako svidja, mozda im muzevi vole komplet lepinju, mozda maskira modricu puderom, ko bi znao. ili samo voli da bude nasminkana.tako je naucena.
ma...


edit: e ebi ga, sad vidim da sam omasila temu, grandovsko oblacenje je u pitanju.
zvinjavam se mnogo.
ta sto se tako oblaci, udala se za lika koji tako voli.sa ima veze?
i ti si dobra :lol:
 
Na skali malograđanske ograničenosti, čiji je zaštitni znak potreba da se drugima uređuje život, petljanje u tuđe oblačenje ima posebno mesto na samom dnu.
Ako nije predstavljno kroz dogmatične fraze tipa: ''ne radi se'', ''ne valja se'', ''nije vreme'', itd, onda je u obliku kvazi-racionalne kvazi-zabrinutosti (''zar joj nije komplikovano tako?'', ''zar joj neće zezati dete u školi?''...)
Nema goreg konformizma od formalističkog konformizma.


Odoh sad napolje. Kad se vratim hoću da vidim bar 10 stranica sladostrasnog zgražavanja na priče ko je šta viđao po ulicama.
 
Na skali malograđanske ograničenosti, čiji je zaštitni znak potreba da se drugima uređuje život, petljanje u tuđe oblačenje ima posebno mesto na samom dnu.
Ako nije predstavljno kroz dogmatične fraze tipa: ''ne radi se'', ''ne valja se'', ''nije vreme'', itd, onda je u obliku kvazi-racionalne kvazi-zabrinutosti (''zar joj nije komplikovano tako?'', ''zar joj neće zezati dete u školi?''...)
Nema goreg konformizma od formalističkog konformizma.


Odoh sad napolje. Kad se vratim hoću da vidim bar 10 stranica sladostrasnog zgražavanja na priče ko je šta viđao po ulicama.
molim te obuj stiklice, pa odi da se poigras sa klincima iz komsiluka:mrgreen:
 
Ako pričamo o tome, tj. tim situacijama, i situacijama gde ostanu po petnaest godina posle debele, biram svakako tu prvu. A trendovi nalažu dobar izgled, ovo i ono... Tako da to nije ništa čudno.

A sve češće viđam žene koje su se skoro porodile, imaju muža, sve po JUS-u, ali se uredno traži sa strane. Ali i to razumem.
 
Ako pričamo o tome, tj. tim situacijama, i situacijama gde ostanu po petnaest godina posle debele, biram svakako tu prvu. A trendovi nalažu dobar izgled, ovo i ono... Tako da to nije ništa čudno.

A sve češće viđam žene koje su se skoro porodile, imaju muža, sve po JUS-u, ali se uredno traži sa strane. Ali i to razumem.
jao ne počinji živ ti ja :lol:
 
Na to ti ne mogu dati neki praktican odgovor, jer moja zena tako nije hodala ni u trudnoci ni pre ni izmedju ni posle trudnoca. Opisani styling me odbija sam po sebi (zelim reci: tako obucene zene mi se generalno ne svidjaju i ne asociraju me na nesto zanimljivo, lepo itd.)

Elem, postoje zene koje imaju tako mocnu sisu da je to prosto tesko prikriti, bez obzira sta obuku. Plus ne vidim zasto bi sisate zene oblacile iskljucivo rolke, i ne kapiram kod tih zena taj izraz "sise na izvol´te"...sasvim normalno obucena sisata zena ima uvek sise na izvol´te po toj vasoj definiciji. A ja na to ne gledam tako. Sise na izvol´te su meni one ribe koje jedva imaju sta ali budze, pokusavaju da ih izbace, istaknu u prvi plan i sl.

sisa na izvolte je meni pusap brus i ogroman dekolte zajedno...odraz neukusa
ne pricam o zenama sa vecim sisama u rolkama....
 
Jel ste primetili trend da novopecene mame budu sexy?

Stalno vidjam mame koje tek sto su izbacile potomka na svet setaju sa bebom od par meseci utegnute ko pracke u helance, stiklice sa dekolteima do pupka.

Skoro videh jednu kako klacka dete na klackalici u stiklicama, minicu, full sminki i torbici obesenom o ruku. Nije joj smetalo sto su joj se stiklice zabile u blato.

Cemu to insistiranje na sexy izgledu? Zasto moras da obujes stikle i minic ili helanke da ti svi vide guzu ako si posla u setnju sa klincem?

Vatanje svalera? Pokusaj da se dokaze da si sexy cak i sa bebom?

Naravno ostaje da sam ja kreten koji ne shvata da to one rade radi sebe jelte a ne da bi im drugi videli sexy butkice i dupence.
Svim ženama, čim rode decu i postanu mame, odmah burku na glavu i traku u boji oko leve nadlaktice da se zna da su mame i ništa više.
Kad stigne beba, nema više tuc-muc i šic-prc, kakve kerefeke, kakva čudesa :rtfm:
 
nekidan na vikendici mojih matoraca, pravi se rostilj pa poyvali i komsije
a komsije iamju cerku, 20-tak godinica..istina, dosla je u trerci i patikama.
aj ispeglana kosa, vestacki nokti to je vec standard...ali ful sminka sa sve puderom, karminom, maskrom,
majku mu.
pa jel se tako ide u prirodu?:(

Žmuova sestra.
I do radnje i u šetnju i uvek je tip top sređena - 'nikad ne znaš koga možeš sresti'.
Bar da uspe da se uda :malav:
 
šta je loše u tome...viva la mlade mame

(ovo zadnje pitanje)

Kako sta je lose. Pa lose je to sto je ona majka a ne neka sto se upravo skinula sa sipke.
Ako hoda takva, neka hoda bez djeteta i kolica.

Ja licno ne bi imao nista protiv da moja zena hoda tip top sredjena...ali bez djeteta u narucju...!!!
 
sisa na izvolte je meni pusap brus i ogroman dekolte zajedno...odraz neukusa
ne pricam o zenama sa vecim sisama u rolkama....

A ja ponavljam (jer sam cuo oko mene vec tako neka dobacivanja): zene koje imaju velike sise bez obzira sta obuku deluju nekima od vas kao proste...najbolje da sakriva sise kao zmija noge, ma daj.

Svim ženama, čim rode decu i postanu mame, odmah burku na glavu i traku u boji oko leve nadlaktice da se zna da su mame i ništa više.
Kad stigne beba, nema više tuc-muc i šic-prc, kakve kerefeke, kakva čudesa :rtfm:

Seljacki tripovi. :lol:
 
Kako sta je lose. Pa lose je to sto je ona majka a ne neka sto se upravo skinula sa sipke.
Ako hoda takva, neka hoda bez djeteta i kolica.

Ja licno ne bi imao nista protiv da moja zena hoda tip top sredjena...ali bez djeteta u narucju...!!!

Uvek sad za tip-top sredjena...i ne vidim sta tu prisustvo deteta smeta?? Svasta.
 

Back
Top