Buduća mama zakazala porođaj dve nedelje ranije zbog horoskopa

Znaš kako, neko ko je ateista reći će "teško detetu kome su roditelji vernici jer će indoktrinisati dete", a feministkinje će reći "teško devojčici koja je rođena u patrijarhalnoj porodici jer će biti sluškinja mužu", a eto ljudi koji ne veruju u horoskop reći će "teško ovom detetu pored majke koja veruje u horoskop" :D
Indoktrinacija u prva dva slučaja može uticati na neke segmente budućeg života i kvalitet istog, ali da izazoveš porođaj ranije može uticati na sam život. Bez obzira na svu tehnologiju i medicinu danas, to ne treba raditi, to je direktno bespotrebno ugrožavanje zdravlja i života bebe pa neka je i 1% šanse da se desi zlo.
Nije za poređenje.

Indoktrinacija u prva dva slučaja može uticati na neke segmente budućeg života i kvalitet istog, ali da izazoveš porođaj ranije može uticati na sam život. Bez obzira na svu tehnologiju i medicinu danas, to ne treba raditi, to je direktno bespotrebno ugrožavanje zdravlja i života bebe pa neka je i 1% šanse da se desi zlo.
Nije za poređenje.
Kao što sma naglasio Lagerti ili kako beše nick, prevideo sam značaj toga, pa sam se kasnije ispravio.

Nije za poređenje.
Tačno, ja sam se rodila u 6 mjesecu mamine trudnoće, i vidi kakva sam mahnita :D

Buduća mama je zakazala carski rez i porođaj dve nedelje ranije jer nije želela da joj se dete rodi u horoskopskom znaku riba. Nešto razmišljam, samo neka je ta beba zrela za rođenje jer pored ovako blesave majke, potrebna joj sva sreća ovog sveta...
I da ponovim - uvedite dozvole za radjanje
ne moze svaka budala koja digne noge da bude i majka

Buduća mama je zakazala carski rez i porođaj dve nedelje ranije jer nije želela da joj se dete rodi u horoskopskom znaku riba. Nešto razmišljam, samo neka je ta beba zrela za rođenje jer pored ovako blesave majke, potrebna joj sva sreća ovog sveta...
Ne znam stvarno kako je moguće da neko toliko plitko razmišlja i ugrožava i sebe , a tek bebu.

Back