Sexy mama

ma fora je stu u tom izdanju ama nista sa detetom ne moze da radi. moze samo da pozira.
e sad ok, ako je beba u kolicima i spava, onda sta fali da izreklamira nogice:mrgreen:

po to ni meni nije jasno.

Pa i u kolicima valjda moras da se sagnes i dignes to dete ako zakuka, treba da se podoji, promeni pelena.

Sta ces ti u stiklama i sa torbom obesenom oko lakta da uradis?

Dobro kao sto rekoh ostaje da sam kreten koji ne shvata kakve su to supermajke koje sve mogu, cekam cicka da mi objasni :mrgreen:
 
Poruka je "Konacno sam i ja MILF"

verovatno
mene kopka kako muz na to reaguje?
ja da sam musko i da mi zena obuce tigraste helankice, zlatne patikice, i bretelice sa pusapom sise na izvolte i uzme dete ko izgovor za tu promenadu po sokaci, ne bi se bas proslavila sa tom setnjom, ne bi stigla dalje od hodnika stana :lol:
al bih i prst na celo koju sam ja ravu ozenio sunce ti
 
Poslednja izmena:
nekidan na vikendici mojih matoraca, pravi se rostilj pa poyvali i komsije
a komsije iamju cerku, 20-tak godinica..istina, dosla je u trerci i patikama.
aj ispeglana kosa, vestacki nokti to je vec standard...ali ful sminka sa sve puderom, karminom, maskrom,
majku mu.
pa jel se tako ide u prirodu?:(
 
pa sve se svodi na samopouzdanje tj. potvrdu seksipila, poljuljano u trudnoći i u pokušaju da se ojača nakon porođaja

pa nije se svim zenama poljuljalo samopouzdanje u trudnoci
ja sam imala dvadeset kila vise,nos kao u baunti crnca,a mislila sam da nikad nisam bila lepsa,sama sam sebi blistala iznutra,sto me je cinilo lepom i drugima
 
nekidan na vikendici mojih matoraca, pravi se rostilj pa poyvali i komsije
a komsije iamju cerku, 20-tak godinica..istina, dosla je u trerci i patikama.
aj ispeglana kosa, vestacki nokti to je vec standard...ali ful sminka sa sve puderom, karminom, maskrom,
majku mu.
pa jel se tako ide u prirodu?:(

Mozda je tolika kolicina sminke zastita od komaraca :mrgreen:
 
A ima i pod kategorija - "Sexy trudnica".

Gomila se seta sa polugolim stomacima u uskim majcicama i helankama iako su trudne.

Prvo zar ti nije malo neudobno? Drugo sto se trudi da bude sexy i kad je trudna?
 
verovatno
mene kopka kako muz na to reaguje?
ja da sam musko i da mi zena obuce tigraste helankice, zlatne patikice, i bretelice sa pusapom sise na izvolte i uzme dete ko izgovor za tu promenadu po sokaci, ne bi se bas proslavila sa tom setnjom, ne bi stigla dalje od hodnika stana :lol:
al bih i prst na celo koju sma ja ravu ozenio sunce ti

ja ne znam samo gde vi viđate ovake mame? i ne znam što bi štikle sprečavale ženu da promeni detetu pelenu?
ja retko kad vidim ovako odevene persone. više viđam plišane roze trenerke, ugg čizme i stokke kolica.
 
nekidan na vikendici mojih matoraca, pravi se rostilj pa poyvali i komsije
a komsije iamju cerku, 20-tak godinica..istina, dosla je u trerci i patikama.
aj ispeglana kosa, vestacki nokti to je vec standard...ali ful sminka sa sve puderom, karminom, maskrom,
majku mu.
pa jel se tako ide u prirodu?:(

Saznah pre neki dan novi izraz - glamping :lol:

Izlazak u prirodu al u fulu namontirana :lol:
 
A ima i pod kategorija - "Sexy trudnica".

Gomila se seta sa polugolim stomacima u uskim majcicama i helankama iako su trudne.

Prvo zar ti nije malo neudobno? Drugo sto se trudi da bude sexy i kad je trudna?

Sto ne bi bila seksi iako je trudna :dontunderstand:

Problem je ovde sto se seksipilnost mesa sa odecom koja se nosi. Stomak koji viri ispod majice je neukus bilo da je trudnicki stomak u pitanju ili salo.
 
ja ne znam samo gde vi viđate ovake mame? i ne znam što bi štikle sprečavale ženu da promeni detetu pelenu?
ja retko kad vidim ovako odevene persone. više viđam plišane roze trenerke, ugg čizme i stokke kolica.

ja ih vidjam svaki dan.

Ko sto rekoh videh jednu kako klacka dete dok su joj stikle pola zabodene u blato.

Kako ti bre ne padne na pamet da u stiklama ne mozes u park???
 
i ja sam palancanka. jbg iy sela se moye pobeci, al selo iz tebe nikad..:(
jos ja tamo krecila voce, sva se ispricala, brata mi bilo sramota sto sam neuredna..:(
i ja sam se sva stresla:mrgreen::zcepanje:
 
ja ne znam samo gde vi viđate ovake mame? i ne znam što bi štikle sprečavale ženu da promeni detetu pelenu?
ja retko kad vidim ovako odevene persone. više viđam plišane roze trenerke, ugg čizme i stokke kolica.

vidjamo brate kad prodjemo parkom, uvek ih ima par, u manjini su na srecu, ali malo malo pa iskoci neka
cisto kao fenomen me kopka...
 
jeste neprakticno, to stoji.doduse, ne kada je beba od par meseci u pitanju, no dete koje je prohodalo i ti jedino sto radis je da ga skidas sa drveca, klackalica i tobogana.tu takvom, namontiranom izgledu mesta nema.
dok ej bebe u kolicima, mos se namunjis kako hoces, bole te usi.
ne smeta mi, kapiram to kao neki...hm..neku potvrdu njih samih pred sobom da su zene, osim sto su mame, da im treba beg od hormonalnog ludila na taj nacin.neke nece prati kosu nedelju dana ( :rumenko: ), neke ce se srediti do koske, da bi sebi olaksale.
ne mislim da ima neki dublji koren takvo oblacenje, zaista. ok i da upecaju koji kompliment, ali i to je validan razlog. :)
 
Sto ne bi bila seksi iako je trudna :dontunderstand:

Problem je ovde sto se seksipilnost mesa sa odecom koja se nosi. Stomak koji viri ispod majice je neukus bilo da je trudnicki stomak u pitanju ili salo.

pa ona misli da je sexy ako izadje polugola.

Meni to upada u oci.

Meni licno trudnica ne moz da bude sexy, al to sam ja. Al brate sto moras da pokusavas da budes sexy i kad si trudna? Trudna si opusti se, ne moras helanke i go stomak ili minic kad si trudna.
 
ja ih vidjam svaki dan.

Ko sto rekoh videh jednu kako klacka dete dok su joj stikle pola zabodene u blato.

Kako ti bre ne padne na pamet da u stiklama ne mozes u park???
da...gledao sam kako izgleda kad joj dete pobegne, a ona u štiklama pokušava da ga stigne da ga ne zgaze kola
:lol:
 
Nije problem sto se utegla a ima dete od tri meseca. Problem je sto ne zna da uskladi oblacenje sa situacijom u kojoj se nalazi. Ta se isto tako oblacila i pre nego sto je rodila. Recimo drustvo se dogovori da se prosetaju na Adi a ona se pojavi sa sve stiklama i sminkom.

i opet ne vidim problem
a ovamo se podsmejavaju tipicnom nemackom turisti, koji je na sandale obuo bele carape, bermude, majca i sesi sa kamerom u ruci

mislim iskreno ne mislim nista lose o tim ljudima zapravo ni ne mislim o njima na takav nacin osim da je lepo za oko sto izgleda seksi
 

Back
Top