Sex u vezi

  • Začetnik teme Butterflies And Hurricane
  • Datum pokretanja
...nekoliko puta nedeljno...dobar seks poboljsava odnos, dobar odnos stvara podlogu za jos bolji seks, jedno vuce drugo...ima istine u tome da s godinama zajednickog zivota opadne strast i privlacnost...mada nije pravilo...al nekad se desi...valjda kao posledica nakupljenih, a neresenih "losih" dogadjaja i osecanja...
 
Veoma bitan. Sad koliko cesto... S obzirom da ne zivimo zajedno, tri puta nedeljno mi najvise odgovara, kako bih imala vremena i za drugarice, a bogami i za strebanje koje sam, inace, debelo zapustila. :roll: Ali, kada budemo ziveli zajedno, nadam se svakodnevnom 8-)
 
jedna moja teorija glasi da ako ima hemije, vezi nista ne moze nauditi.
ali pravo da vam kazem, slabije funkcionisem u poslednje vreme.... u pocetku, dovodio sam to u vezu sa izborom tome nikolica za predsednika skupstine, ali sad vidim niej to.....

mogu da razumem ako neku vezu odrzava dobar seks, ipak, ne i obrnut slucaj, kada veza pukne zbog loseg seksa... pljujem na takve primitivce i na to njihovo sto su nazivali vezom...
a svoju vezu ocenjujem na globalu.... seks svakako nije ispit za uslov, ali hemija jeste.... ako hemije nema, ne sme biti ni dileme
 
dragojlo, u pravu si donekle..ali, ne mogu se sloziti da veze ne pucaju zbog losheg sexa. Meni je jako vazan, posebno ako govorimo o sexu u vezi. Veza sama po sebi podrazumeva emocije,u idealnoj situaciji( a do nje nije tako teshko doci:)) , sex za mene nema samo telesni, fizichki znachaj,nego i duhovni( neke stvari se mnogo lakse kazu i reshe u horizontali,prim.prev.:) Da rezimiram, veza bez kvalitetnog sexa je osudjena na propast, posebno kod mladih ljudi, a frekvencija upraznjavanja je sasvim individualna kategorija..nekad svaki dan, nekad jednom nedeljno( ali, ne redje:)), bitan je kvalitet..sex u vezi nije stvar "pod moranje"..to tek moze da se pretvori u pakao.
 
Sex je veoma, veoma bitan, a često i presudan faktor. Bez dobrog i redovnog sexa nema ni priče, ni tolerancije, jednostavno, sve je šuplje i stalno nešto nedostaje kako bi veza bila kvalitetna za oba partnera.
... a što se tiče teme, ja sam za svaki dan, ali može i po evropskom standardu, 2-3 puta nedeljno. Treba uzeti u obzir da nije svaki dan proleće... ;)
 
:neutral:
sokirana sam koliko ljudi stvaljaju seks ispred svega ostalog.
seks ispred ljubavi.
seks ispred svega.
parenje po ceo dan.
ma vazi.

kako ja takve ljude znam jedino sa foruma :?

nista mi nije jasno.
 
Meni je potpuno osvezavajuce kada se,pored postojanja zelje,sex ostavi za malko kasnije.
U prilog govori to da sve značajne veze pucaju zbog non-sexual problema(narazumevanje,opšta nekompatibilnost,daljina,...),a jurenje sexualnog zadovoljstva skoro uvek baci u zasenak neke izuzetno značajne stvari.

Seks zbog samog sebe je heroinska ovisnost s debljom iglom.
anus.com

pozdrav!
 
Banshee:
:neutral:
sokirana sam koliko ljudi stvaljaju seks ispred svega ostalog.
seks ispred ljubavi.
seks ispred svega.
parenje po ceo dan.
ma vazi.

kako ja takve ljude znam jedino sa foruma :?

nista mi nije jasno.

Ja znam i ovako, bez foruma, bila sa chovekom nekoliko godina u vezi. Nemaju svi ljudi jednak nivo seksualne energije, a i ne radi se o parenju po ceo dan, ipak malo karikirash.

Ono, najbolje je kad imamo i dovoljno seksa i ljubavi sa istom osobom, ali da zivim bez ljubavi mogu (evo vec 3 godine u ovom ciklusu) a bez seksa teshko da mogu da sastavim dva-tri meseca (bilo jednom)
 
Vesela_zena_beogradska:
Ono, najbolje je kad imamo i dovoljno seksa i ljubavi sa istom osobom, ali da zivim bez ljubavi mogu (evo vec 3 godine u ovom ciklusu) a bez seksa teshko da mogu da sastavim dva-tri meseca (bilo jednom)
pa najbolje je tako,ali ocigledno da ne ide uvek.

ja mogu sasvim lepo i bez jednog i bez drugog,i nekad imam osecaj da mi je zivot mnogo jednostavniji i lepsi tako,ali kad bi morala da biram izmedju dva u vezi - bez seksa bih mogla,bez ljubavi mnogo teze...:)
 
Koga je briga kao je zaista 'A' de-lux class?

Broj je vezan samo kada je prosecan sex, pa ono ajde da se opustis, za zaista dobar... uuuuu... to se pamti. Krenule mi sada neke lepe misli iz proslosti...
 
Butterflies And Hurricane:
Dragi forumashi,

Koliko vam je bitan sex u vezi, i koliko puta nedeljno smatrate da je normalno da ga konzumirate?


ps. molim bez preuvelichavanja...
ps2. aj sad u red...dva po dva pa na odgovaranje... :D
Pa, zavisi...od mnogo chega...Koliko dugo si sa nekim u vezi......Da li zivite zajedno ili ne....Kakvim se poslom bavite....Pa chak i da li zivite u istom gradu....zemlji..na istom kontinentu...Mogucnosti su brojne. Dodushe, u vecini sluchajeva sexa najvishe ima na pochetku....Mada poznajem parove kojima je sexualni odnos dobijao i na kvantitetu i na kvalitetu...sa vremenom...Shto su se bolje upoznavali...to im je bilo lepshe u krevetu.
 

Back
Top