Sex se sprema ..

pa to se podrazumeva........depilacija,gomila kupki za intimnu negu i obicnih shower geleva......pa posle creme posle tusiranja,parfemisane po mogucstvu,i sexy donji ves pod obavezno...........

Pih.

Dok sve to obavis ja cu da upalim tv i odgledam neki lep film. :aha:

Zaebi bre to,kad ste oboje napaljeni ne stignete ni da se skinete a kamoli da se obukujete u razne "sexy" krpe.

i bre to "sexy" se mnogo koristi.

Za mene je sexy zensko telo za.bole me za razne krpe i ostale dzidzabidze. :lol:
 
Pih.

Dok sve to obavis ja cu da upalim tv i odgledam neki lep film. :aha:

Zaebi bre to,kad ste oboje napaljeni ne stignete ni da se skinete a kamoli da se obukujete u razne "sexy" krpe.

i bre to "sexy" se mnogo koristi.

Za mene je sexy zensko telo za.bole me za razne krpe i ostale dzidzabidze. :lol:

Primjetila sam da vecina muških nešto ne primjete vešić.. ono .. cepaju ga , a ona se jadna iskeširala .. hahaahahah
 
Kad zivis sa pohotnim omladincem uvek moras biti spreman za sex..:kafa:
Muka. :sad2:

:D:zag:
I još se žali kako retko torba....kuku šta ću ja sve ovde da pričitam:zcepanje:
Nemoj sad da se vadiš...smrdo!:lol:
Sasvim sam zadovoljan, ko će se bre kupati svake nedelje, ovo jednom mesečno je idealno... :)
e da ga ebem, meni je dovoljno da je čisto, mirišljavo i glatko ... a to očekujem i od druge strane :ok:
Previše zahteva... :rumenko:

:D
 
na vas . :mrgreen:

A kako se vi spremite za " poseban sex" ? :lol:

Ono od A - Ž .. pripreme koje god sorte bile . Oš od higijene na dalje ..
I tako to . ;)

E tako.:)
Ok,higijena se podrazumeva ali sam tada imala obicaj da prsnem nekoliko puta parfem u vazduh i onda jos mokra od kupanja prodjem kroz njega.Tako se miris duze zadrzi i obavije citavo telo.
Dobar ves nosim uvek ali je garderoba bila malo vise provokativna nego inace.Sminka diskretna,jos malo parfema i to je to.
Uvek mi je vazniji bio taj osecaj pred sam susret,ono iscekivanje i neka trema ..Od tog osecanja je i zavisilo kako izgledam:mrgreen:
 
.. e a uvik ja tako .
Moji doma p.izde na mene .. :rumenko:

pa znas kako mnogo zavisi kakva vam je veza, brak
ako je svako svojoj kuci pa se dogovarate ej aj vidimo se sutra u 7 kod konja ti imas ceo dan da se lickas
al ako ste zajedno 24 h onda moz najebes de god te stigne :zper: i naravno da onda nemas savrseno namirisano telo svim mogucim parfemima ili svaku stidnu dlacicu uklonjenu u svakom momentu....kad bi se zamarala sa svim tim svakodnevno ne bih stigla se pojjebem....a i trast mi nije to njima toliko bitno....bitno je ebati :zper:
a kad je nesto specijalno onda ok malko se proseravas neki ves, neki dodatak, neka fantazijica, il odabir mesta i sl...
 
E tako.:)
Ok,higijena se podrazumeva ali sam tada imala obicaj da prsnem nekoliko puta parfem u vazduh i onda jos mokra od kupanja prodjem kroz njega.Tako se miris duze zadrzi i obavije citavo telo.
Dobar ves nosim uvek ali je garderoba bila malo vise provokativna nego inace.Sminka diskretna,jos malo parfema i to je to.
Uvek mi je vazniji bio taj osecaj pred sam susret,ono iscekivanje i neka trema ..Od tog osecanja je i zavisilo kako izgledam:mrgreen:

E to se traži, trikooovi .. :super:
 
pa znas kako mnogo zavisi kakva vam je veza, brak
ako je svako svojoj kuci pa se dogovarate ej aj vidimo se sutra u 7 kod konja ti imas ceo dan da se lickas
al ako ste zajedno 24 h onda moz najebes de god te stigne :zper: i naravno da onda nemas savrseno namirisano telo svim mogucim parfemima ili svaku stidnu dlacicu uklonjenu u svakom momentu....kad bi se zamarala sa svim tim svakodnevno ne bih stigla se pojjebem....a i trast mi nije to njima toliko bitno....bitno je ebati :zper:
a kad je nesto specijalno onda ok malko se proseravas neki ves, neki dodatak, neka fantazijica, il odabir mesta i sl...

.......al si joj ocrnila dechka ..................ccccc:rumenko::rumenko:
 

Back
Top