SEX sa starijim...

Ma, bas ti znas sta se meni svidja.

Ne kazem da je Dzordz za bacanje, daleko bilo, ali nije mi nesto privlacan. One varijante "sami na pustom ostrvu i sl." se ne racunaju.

cuj.... dzordzi za bacanje :hahaha:

dzordzi je inache retko normalna faca jer ne bira zhene iz dzet seta vec normalne, skroz anonimne zhene, ponekad i iz polusveta. a to shto one posle odlepe pa pomisle da su postale neshto mnogo znachajno pa hoce da mu sole pamet je i razlog shto ih odhebe bez troskoka :lol:
 
Pa on je samo primer muskarca u srednjim godinama koji dobro izgleda i za koga razumem zasto se zeMske loze, ali meni licno nije privlacan. Kazem ti, kao cale sa roditeljskog.

To sto ribe odlepe je druga stvar. Ja mislim da se mnoge ponadaju da ce promeniti njegov stav prema braku. Mnoge zene imaju taj trip da menjaju muskarca sa kojim su i da ga ubede da su bas one posebne i vredne braka. Pa kad vide da je on odlucio da se ne zeni, odlepe. No, to nije tema.
 
Pa on je samo primer muskarca u srednjim godinama koji dobro izgleda i za koga razumem zasto se zeMske loze, ali meni licno nije privlacan. Kazem ti, kao cale sa roditeljskog.

To sto ribe odlepe je druga stvar. Ja mislim da se mnoge ponadaju da ce promeniti njegov stav prema braku. Mnoge zene imaju taj trip da menjaju muskarca sa kojim su i da ga ubede da su bas one posebne i vredne braka. Pa kad vide da je on odlucio da se ne zeni, odlepe. No, to nije tema.

tis tip za kit richarda ... on bash super izgleda a i ako bi se pojavio na roditeljskom sve bi uchiteljice od straha dale njegovom detetu prelaznu ocenu bez da mora da odgovara :hahaha:


17096_s_5102.jpg



a i lepo mu stoji sheshirche


keith_richards.jpg
 
tis tip za kit richarda ... on bash super izgleda a i ako bi se pojavio na roditeljskom sve bi uchiteljice od straha dale njegovom detetu prelaznu ocenu bez da mora da odgovara :hahaha:


17096_s_5102.jpg



a i lepo mu stoji sheshirche


keith_richards.jpg


Ovaj isti neki cilager Srecko sto je pre neki dan dolazio kod mene da struze drva :hahaha:
Samo sto od jadnog Srela zene beze k'o djavo od krsta.Sto bi rekli grdan k'o blato!
Ali je zato cika Kit svetska svalercina.I neka neko ponovo pita "zasto se veze sa matorcima odmah povezuju sa parama"

A zna i Srele da peva!Kad je posle pete rakije zapevao "uz Moravu vetar duva" sav sam se najezio :mrgreen:
 
Ovaj isti neki cilager Srecko sto je pre neki dan dolazio kod mene da struze drva :hahaha:
Samo sto od jadnog Srela zene beze k'o djavo od krsta.Sto bi rekli grdan k'o blato!
Ali je zato cika Kit svetska svalercina.I neka neko ponovo pita "zasto se veze sa matorcima odmah povezuju sa parama"

A zna i Srele da peva!Kad je posle pete rakije zapevao "uz Moravu vetar duva" sav sam se najezio :mrgreen:

A onog dodupetka, Al Paćina, da ga vide onako grbavog i dronjavog kako izlazi iz "Fiće" ne bi ni pogledale, dok ovako lude za njim i čeznu da mu spavaju na mlohavom trbuhu :lol:
 
Inače, ne znam kakav je seks sa starijim, ali znam kakav je sa starijom. Nije loše, zna sve fore, ne mora mnogo da se ubeđuje, sa njom je sve lako...
Al' ipak, ipak, piletina se lepi za prste, i ništa bez piletine, a matore koke neka pričaju o supi koliko god hoće.
 
Koliko ja vidim, ženski deo populacije na forumu, u glavnom smatra da veća razlika u godinama znači prednost, mudrost, iskustvo i sl. S druge strane, muškarci se snebivaju ili bi neku MILFaru oko 40 godina. Ja imam 40 godina i odmah da vam kažem da nema nikakve bitne razlike između klinki od 20 i nas od 40. Pouzdano znam da muškarci preko 40, ako vode računa o prostati, mogu biti potentni do smrti. Ginisov rekorder je nedavno postao čovek koji je u 96 godini dobio sina. Pre nego što počnete sa komentarima kako je to komšiluk pravio, da znate da je nagrada za rekordere pozamašna i da je pre dodeljivanja sve i provereno.
Za razliku od žena koje ulaze u biološki klimaks, muškarci doživljavaju samo psihološki.
 
Sve je to gomila glupih predrasuda manje više.
Nema pravila, neko je bedan u krevetu i sa 20,25 a i sa 50, bilo da je muškarac ili žena i obrnuto.
Činjenica je da vreme neumitno teče i da ljudi u nekim godinama svakako imaju pad seksualne želje i moć, ali ljudi su u pogledu i svih ostalih stvari i na svim životnim poljima puni strasti i života ili mrtvi pre nego su i počeli da žive zaista.
 
Ja sam cuo da se tim starijima (40+) i ne dize... Tako da mi nije jasna tema... :mrgreen:

Ne dize se onima koji su Pustili trbusine, drogiraju alkoholom i duvanom, opada im pritisak, srce im trokira i tako dalje. Kako u Srbiji tako i u svetu, sve je vise ovakvih, koji nezdravo zivotare, i normalno da ne mogu da se seksaju, jer ce da opamprci slog i odose u kolica :mrgreen:
 

Back
Top