Sex na radnom mjestu

Da li ste ikada prakticirali sex na radnom mjestu s kolegama, klijentima, kupcima, mušterijama? Da li ste ikoga od kolega zatekli u sexualnom odnosu na radnom mjestu?
zateko kolegu, matora drtina od 6 banki, naguzio sekretaricu od 3 banke preko radnog stola. Nije bilo za vreme radnog vremena pa ih nisam prijavio.
Licno, nisam imo to iskustvo..........i ne verujem da cu imati.
 
Mislim da su me dve koleginice, inače udate, simpatisale na poslu. Naravno da nisam ništa pokušao, ali zanimljiva i nezgodna situacija. :)
Ja sam siguran da me je jedna udana kolegica simpatizirala, stalno smo nešto bili zajedno na poslu, još kad mi je rekla da joj je brak zapravo samo na papiru, da su njih dvoje zapravo kao neko dvoje cimera :roll: Sexualna napetost se mogla rezati( barem što se tiče mene) ali nikada ništa. Jedan put sam je pozvao, ona kao nešto se čudiila pozivu:think:Sutradan smo nastavili sve po starom, kao da nisam pitao.
 
Ja sam siguran da me je jedna udana kolegica simpatizirala, stalno smo nešto bili zajedno na poslu, još kad mi je rekla da joj je brak zapravo samo na papiru, da su njih dvoje zapravo kao neko dvoje cimera :roll: Sexualna napetost se mogla rezati( barem što se tiče mene) ali nikada ništa. Jedan put sam je pozvao, ona kao nešto se čudiila pozivu:think:Sutradan smo nastavili sve po starom, kao da nisam pitao.
Ja nisam delovao niti bih se uopšte upuštao u takve avanture ali to je prosto nedokazivo. Ali mislim da sam mogao osetiti seksualnu napetost od strane tih koleginica. Samo sam ih iskulirao i napravio sam se blesav. :)
 
Sa koleginicama dva puta. Ali samo poljubac. Naravno, u dve različite firme. Inače sam protiv da se jure devojke iz firme jer je to mač sa dve oštrice. Zbog toga je i ostalo na poljubcima. A za sees, nikako nije moglo. I sam poljubac je bio rizičan.
Što se tiče ljubljenja, kao zanimljivost mogu napisat da sam se jedan put ljubio na radnom mjestu s djevojkom koju nisam poznavao. Recimo da se bila malo izgubila, pitala me nešto, ja joj odgovorio, pa se malo ljubili, ona se zahvalila i rekla da mora ići.
 
zateko kolegu, matora drtina od 6 banki, naguzio sekretaricu od 3 banke preko radnog stola. Nije bilo za vreme radnog vremena pa ih nisam prijavio.
Licno, nisam imo to iskustvo..........i ne verujem da cu imati.
Ja nikoga nisam zatekao, čuo sam iz više izvora da je jedan prasio dvije
kolegice( ne zajedno) na radnom mjestu. Tip se inače razveo jer ga je žena zatekla u krevetu s susjedom zbog čega se on razbjesnio i udario tu bivšu suprugu :roll: :eek:
 
Tako je, ti si odlicno prosao.
Ја сам супер прошао,осим што сам сада ме причам са тим школским другом, а био сам океј са њим и његовима, дуго се знамо.
А што се тиче батина, то се никад нисам плашио, јачи сам од њега, једним ударцем би га средио.

Али не иде то...
 
Ја сам једном имао секс са колегиницом,млађом од мене, али удатом. Да ствар буде још гора, била је удата за мог школског друга. Али шта сам могао, имала много лепе очи, ко две сармице, а и згодна била, свидела ми се на први поглед. А и ја њој,она млада, неиживљена, рано се удала, а ја тад још увек момак, леп ки уписан. :mrgreen:
И тако се то десило. И трајало је, њој се свидело.

Али ја каква сам будала, напио се на некој прослави који је фирма правила, па су били позвани сви радници и раднице као и њихови мужеви, жене. И ја тако почео да је спопадам у колима пред самим њеним мужем. Како нас тада није обоје пребио нзм. Прошло то некако, али ми смо престали да имамо било какав контакт, чак смо и заћутали један од другог.
Међутим, он начуо неке приче по кафани, јер јбг, ми смо мало место, све се зна, и дошао напао мог шефа претио му, претио да ће да дође да прави хаос у радњи, и он шта ће мени да отказ. Међутим, није прошло много и она даде отказ. Сад се не чујем са њом, нити је виђам. Али још увек је са њим, имају и ћеркицу.

Тад сам то урадио и више не, са удатима се не хватам, поготово што имају децу, треба неком да упрпастим брак због оне ствари.
ko da Kursula prica
 

Back
Top