Sex Life

Urwald

Aktivan član
Poruka
1.058
Izraz "sex life" se odnosi na seksualni život i/ili seksualne aktivnosti u koje se osoba upušta. To uključuje sve aspekte seksualnih odnosa, uključujući fizički kontakt, emocionalnu povezanost, intimnost kao i reproduktivne aktivnosti.
Sam seksualni život može biti različit za svaku osobu i može uključivati različite vrste seksualnih aktivnosti, kao i različite nivoe seksualne satisfakcije.

Kako izgleda vaš sex life?
 
Kako izgleda vaš sex life?
1697963350735.png
 
Neki moj primer:
For the start u vezi sam nešto preko 4 meseca sa devojkom koju sam upoznao na nekom eventu pola godine pre toga. Klasično izlasci, manje-više prijateljski odnos i onda nekim čudnim spletom okolnosti završimo u krevetu...
Fun fact:
Nakon nekih mesec dana zajedno, rekla mi je: Od svih likova koje sam upoznala od kako sam se doselila u BG tebe sam u startu stavila u poslednjih 5 sa kojima bi ikada išta seksualno imala 😅

Seksualni aspekt odnosa nam prilično dobro funkcioniše - maltene savršeno, sve ostalo je još uvek u nekoj fazi izgradnje. Bili smo razdvojeni poslednje 3 nedelje i za to vreme smo se dopisivali, svašta nešto seksualnog karaktera smo slali jedno drugom preko Telegrama.
Danas se vraća, a ja se polako spremam za BG - da poradimo na onome o čemu smo pričali ove poslednje 3 nedelje 😁
Sve u svemu prilično zadovoljavajuć i ispunjen seksualni život, o svemu se trudimo da pričamo unapred, još je tu masa toga šta bismo probali ili izmenili.
Van ovoga bio sam pre 2 nedelje u Zagrebu i nastupao sam sa jednom devojkom kao performer na nekom eventu - blag i senzualan eroticizam obojen neonskom svetlošću 😉
 
Izraz "sex life" se odnosi na seksualni život i/ili seksualne aktivnosti u koje se osoba upušta. To uključuje sve aspekte seksualnih odnosa, uključujući fizički kontakt, emocionalnu povezanost, intimnost kao i reproduktivne aktivnosti.
Sam seksualni život može biti različit za svaku osobu i može uključivati različite vrste seksualnih aktivnosti, kao i različite nivoe seksualne satisfakcije.

Kako izgleda vaš sex life?

je8eno

da ga skratim na jednu rec :mrgreen:
 
Izraz "sex life" se odnosi na seksualni život i/ili seksualne aktivnosti u koje se osoba upušta. To uključuje sve aspekte seksualnih odnosa, uključujući fizički kontakt, emocionalnu povezanost, intimnost kao i reproduktivne aktivnosti.
Sam seksualni život može biti različit za svaku osobu i može uključivati različite vrste seksualnih aktivnosti, kao i različite nivoe seksualne satisfakcije.

Kako izgleda vaš sex life?

Скромно. Недовољно ни за најмању потрошачку корпу.
 
Izraz "sex life" se odnosi na seksualni život i/ili seksualne aktivnosti u koje se osoba upušta. To uključuje sve aspekte seksualnih odnosa, uključujući fizički kontakt, emocionalnu povezanost, intimnost kao i reproduktivne aktivnosti.
Sam seksualni život može biti različit za svaku osobu i može uključivati različite vrste seksualnih aktivnosti, kao i različite nivoe seksualne satisfakcije.

Kako izgleda vaš sex life?
zini da ti kazem.
Zasto bi ja tebi pricao koga, kako i kad valjam po krevetu ?
 
Zadovoljna sam
Posle duzeg vremena lutanja i davanja sebe pogresnim osobama
Napokon za zadovoljna svime
Ne samo za sex, vec mi je osoba za bukvalno sve.
Izlete nam iste reci u isto vreme, istim stvarima se smejemo ko dve budale, ozbiljni kada treba, zezamo se kad mozemo,
Moja deca ga obozavaju
Tako da, sta znam
Mislim da smo uboli sve
Čekaj,
brzo je to još...
Još jedno godinu i po. Pa ćemo vidjeti dje ste i kako ste...
Nek potraje. Do kada?
Donavjek.
 

Back
Top