Sex i grad na ljis

ko ce da bude dik ?

gal_sex_city1.jpg
 
Gledam ovu raspodelu uloga...pa, nasa Sam je ipak mnogo osecajnija od njihove. Nasa Sam trazi ljubav, cesto pati..ne bih ja nju za tu ulogu
A parka, ma ni po razno Sharlot, Sharlot je najdosadniji stvor na svetu..mislim, taj tip zene.
 
e ali najbolji su mi tipovi koji ke.njaju kako je seksi grad njesra i sliöno.
a pri tome ne shvataju da da te serije nije bilo ne bi dobijali ni toliko koliko sada dobijaju =/
mislio sam za tebe da si inteligenta cura do danas, i da si duhovita i lepa
sad si samo duhovita, lepa i glupava.....kad moram da lajem
ovo je najgluplje sto sam ikada cuo na forumu i sire od neke zenske osobe
znaci, povracam se na tvoje produhovljene misli, povrac, povrac, bljak
 
mislio sam za tebe da si inteligenta cura do danas, i da si duhovita i lepa
sad si samo duhovita, lepa i glupava.....kad moram da lajem
ovo je najgluplje sto sam ikada cuo na forumu i sire od neke zenske osobe
znaci, povracam se na tvoje produhovljene misli, povrac, povrac, bljak

e, ali nije bas da nema istine u tome sto je rekla...ta serija je sigurno doprinela da se odredjeni ljudi oslobode nekih stega, da vide da i zensko moze da voli "nesto o cemu ne bi smelo ni da razmislja";);)
 
e, ali nije bas da nema istine u tome sto je rekla...ta serija je sigurno doprinela da se odredjeni ljudi oslobode nekih stega, da vide da i zensko moze da voli "nesto o cemu ne bi smelo ni da razmislja";);)

nemoj sad i ti da me nerviras ili ste stvarno bile zatucane seljancure ( koristim ovaj izraz s razlogom ) i niste znale ko ste i sta ste, do pojave necega, sto je odavno napisano i prezvakano
 
nema to veze sa mnom.
ja se ne hebem zato što su mi u seriji rekli da tako treba =I
i jeste, taj sam tip, identifikujem se sa svim što vole mladi jer sam priglupa=I
ali
zar ne primećuješ da su od pre 6-7 godina svi kafići puni grupica od po 4 devojke koje se konspirativno kikoću?
da je tu negde kod nas započelo i doba "velike seksualne slobode" koja se manifestuje time da je poželjno spavati sa nekim tek da bi posle ispričala drugaricama kako je impotentan, kako mu je mali, kako je sjaaaajan ljubavnik ali glup i tako do u nedogled?

naravno da nisi primetio, svi nešto gledate a niko ništa ne vidi,
svi ste super, neodoljivi, najbolji hebači i fenomenalno poznajete žene (šta to uopšte znači btw?)
 
nema to veze sa mnom.
ja se ne hebem zato što su mi u seriji rekli da tako treba =I
i jeste, taj sam tip, identifikujem se sa svim što vole mladi jer sam priglupa=I
ali
zar ne primećuješ da su od pre 6-7 godina svi kafići puni grupica od po 4 devojke koje se konspirativno kikoću?
da je tu negde kod nas započelo i doba "velike seksualne slobode" koja se manifestuje time da je poželjno spavati sa nekim tek da bi posle ispričala drugaricama kako je impotentan, kako mu je mali, kako je sjaaaajan ljubavnik ali glup i tako do u nedogled?

naravno da nisi primetio, svi nešto gledate a niko ništa ne vidi,
svi ste super, neodoljivi, najbolji hebači i fenomenalno poznajete žene (šta to uopšte znači btw?)

ma ajde, nije bilo slobodnog sexa, do pojave serije sex i grad...curo, jos u srednjoj, pa na dalje, naucio sam o sexu i ljudima, nije mi potrebna serija da me oslobodi kao tebe
a i nisam provincijalac duhom, da nasedam na svaku reklamu i necega sto je bilo i cega ce biti, a to je ljubav i sex.....a i zar nisu na kraju shvatile drolje da je bolje biti udata, sa decom, nego drolja, sama, sa pojedinim izletima na trac partije
 

Back
Top